Отговори
# 690
  • Мнения: 427
сънувах, че раждаме заедно с Mia66, която през цялото време ми говореше за някакъв Мексикански ресторант  Laughing Mr. Green

 Joy  Mr. Green  Laughing  smile3532

# 691
  • Мнения: 10
КъдричкаNaughty - не се приема, и аз като Гери, не знам какво се е случило, а и не се връщай назад, но аз също се радвам като чета твой коментари, полезни са, може не винаги всичко да приемам, но се замислям над това което пишете - да погледна от вашия ъгъл! Така че,  Hug Да, наистина понякога има по-резки коментари, но да не забравям, че не винаги можем да усетим истинската емоция и израз на пишещия! Обаче Къдричка аз също те искам тук, още повече, не знам дали помниш, ти си бойно другарче от Мартенчета 2008, макар че аз тогава само ви четях, и galinana ме канеше на партитата Ви. Това стана малко като за ЛС, но ще извинявате.

Бени, сега съм спокойна - не само аз давам на късо Laughing Laughing Laughing За сънищата да не говорим, аз от известно време сънувам само първото ми гадже, тинейджърската ми любов - луда работа - та това беше преди 17 години!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
laguna - аз съм по същия начин - пример тази нощ: легнах си в 01:00, в 03:30 до WC, ставане в 06:30 и сега вече съм труп тялом, но умът ми не иска да спи newsm61

Последна редакция: ср, 01 фев 2012, 13:56 от Hadji

# 692
  • Мнения: 4
Забравих да споделя - имам 5,77 на изпита  Blush Сега си чакам класирането Simple Smile
Ама балът ми е 11,63 от макс. 12 ... та щът мъ не щът - без мен няма да минат  Mr. Green

Честитоооооо! Браво браво. Ще те вземат със сигурност Simple Smile   bouquet Hug Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 0
Къдричка, на мен мненията ти биха ми липсвали и са ми били полезни доста пъти Hug

# 694
  • Мнения: 16
Аз също постоянно сънувам дами от форума а даже някои не знам как изглеждат. Mia66, Не съм са ми от пресните сънища. Момичета... май полудяваме

# 695
  • Мнения: 0
duhi_puhi браво, браво.

# 696
  • Мнения: 0
Здравейте  Hug

И аз да се включа по въпроса със запека, тъй като и аз минах през този неприятен етап. На мен лично Фрутилакс не ми помогна особено, но за бременни е безвреден (това е сироп от смокини и сливи) - тъй като имаше момичета, които се чудеха дали става за бременни.  Peace На мен ми помогмаха сладко от рози сутрин на гладно (продава се в аптеките) и сушени сини сливи, накиснати във вода от вечерта - също сутрин на гладно. Дано и на някой от вас да помогнат тези неща.  Peace

Geri_rak, дано лекарствата да ти помогнат и да спрат контракциите  Hug
Yani290885, как си, по-добре ли си? Дано скоро да излезете от болницата  Peace
Duhi_puhi, браво за изпита, а пък казваше, че ти се е размекнал мозъка...  Mr. Green

А аз като не-член на ФБ групата също искам да попитам - какво се е случило с Къдричка, защо не иска да коментира, а само да чете?

Beni, вчера най-накрая успях да отида до док да ми види повторните изследвания. Слава Богу, всичко е наред  Praynig Каза, че белтъка в урината предния път може да е бил от нещо, което съм яла тогава.  Rolling Eyes На мен малко странно ми се стори, но щом така казва...  newsm78 Изписа ми да пия желязо, фолиева киселина+витамини от група B и някакъв протеин. Та така...

# 697
  • Мнения: 0
И аз като вас се ставам посред нощ през 3-4 часа. Към 1.30 заспивам, после към 4 за тоалетна, към 7 пак, ама после полягвам пак да подремна, че много ми е дълъг деня инъче.... Незная за вас ама аз се чувствам много изморена през целия ден и то без да имам някаква оправдателна причина за това. Но за събуждането вечер през няколко часа зная, че организма се опитва да ни подготви за периода след раждането...
За тези които казват, че не са излизали много напоследък...и аз съм така. Добре, че мъжа ми сега не е на работа, че от време на време ходим на някое кафенце да разнообразим, инъче сама да тръгна в този лед- пълен абсурд.
 Hug
Къдричка незная дали те е обидило някое мнение във форума или нещо друго... според мен целта е да си споделяме и да си помагаме при изникването на някой нов проблем, а това се случва всеки ден, както всички виждаме. Така, че поне лично за мен всяко мнение е полезно.
duhi_puhi Браво. Аз миналата година завърших една магистратура, искаше ми се да запиша пак, но трябваше да пътувам освен за изпитите и за лекциите, а в началото на бременността бях с постоянни неразположения (гадене, прилошаване...)и така го отложих...

# 698
  • Мнения: 0
Andromeda_84 ако си използвала чашка от лабораторията, може да не е била напълно стерилна,че поне там където ме изследват мен са на един куп и ти си вземаш най-горната. Най-добре от тези които се продават в аптеките.

# 699
  • Мнения: 63
Момичета, да Ви се оплача, малко не е по темата, но ме извинете трябва да споделя. Преди време бях писала, че мъжа ми стъпа на криво и си измести, изкълчи и т.н. крака от глезена, че все още е в къщи с болки. Днес от мислене и чувство на безпомощност, че не е на работа, взе че вдигна кръвно ама 160/100, а пък неговото си е 120/80. Звъняхме на личната, смука и пи лекарства и в крайна сметка отидохме в кабинета й, аз поне се сетих да си сложа маска, надявам се да има полза, че имаше много болни в коридора. Направи му кардиограма, назначи му кръвни изследвания и му изписа лекарства. Много се надявам, че това е от притеснение заради крака, макар че само си вреди по този начин, нооо...

# 700
  • Мнения: 29
Здравейте!
mimei Горе главата! Сега само ви липсва и на теб да ти стане нещо от притеснение.
duhi_puhi  Поздравления и от мен!
benitabeni  Joy много сладко Simple Smile
Yani290885  Praynig

А за запека- и аз съм така, то си е част от бременеенето, но не пия никакви лекарства и честно казано много ме учудвате с тези свещички и прочие. При наличието на една камара неща, които помагат- зелена салата, зелев сок, компот от круши, мъничко кафе с прясно мляко, жълт кантарион,  сушени сини сливи, киви и т.н.
 
А как сте с избирането на име? Ние продължаваме да сме до под кривата круша и малко почвам да се шашкам. Все го избиваме на маитап, че ще е я Тифани или Глория, я Люца или Седефка Simple Smile

# 701
  • Мнения: 0
Офф болната тема с името и ние сме на нея и сме до никъде....
А как ти звучи- нашата малка Парис или Пенелопа...Парис като на мини пинчер  Joy

# 702
  • Мнения: 29
 Joy или Ашли в краен случай Simple Smile

# 703
  • Мнения: 0
Направо е трагична работата....  newsm78

# 704
  • Мнения: 4
Уф..  newsm78 Това с имената и при нас е трагично още.
Избрали сме 6-7 имена и до там.... Simple Smile не можем да вземем решение кое да е. Май ще се решава в последният момент  Blush

Общи условия

Активация на акаунт