ЮНСКО бебе, дай ми знак - ритни коремчето ми с крак!

  • 25 597
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
Добро утро момичета  Hug
емсичка всичко ще е наред на ФМ не се бой .....отивай позитивно настоена зада гледаш своето чудо  Heart Eyes
искам съвет - ще ходим на Банско от 25до 30 .... -никога не сме ходили на зимен курорт- има писти то е ясно ,но аз не мога да карам ски ...има и басейн ....има и парни бани и ей такива неща .....обаче аз май нищо не мога да ползвам ....ако има мама ,която е ходила ще ми сподели ли какво може да се прави на такова място...просто офертата е наистина  за без пари, а е ол-инклузив  и кумовете всяка година са там .....
DidincetoN като те чета и ми става едно хубаво...аз още не зная какво ще е бебо ,но мъжо много иска момиченце ...аз пък сънувах момче .... Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 70
Пантерка втората ФМ се прави между 18-23 седмица
Емсичка,стискам палци, всичко ще е ок, ще видиш бебко - супер Grinning

# 17
  • Мнения: 0
Emis4ka стискам палци, ще видиш всичко е наред!

# 18
  • Мнения: 14
Здравейте мамчета  Hug
emsi4ka успех на прегледа днес и само хубави новини да ни донесеш  Hug
И на мен ми се ходи на срещичка,ама за съжаление няма никой от Шумен,нали????

# 19
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Добро утро и от мен  Simple Smile

Freed, благодаря ти и аз отново за новата тема и за старанието Simple Smile Освен това и следиш купищата ни публикации за това какво искаме да добавяш, а не ти пишем на лични...  Hug

emsi4ka, стискам палци и аз за прегледа, но мисля, че всичко ще е наред!!!  Praynig Hug

И аз още не знам пола и като чета на DidencetoN поста направо... искам и аз Simple Smile Диденце, трябва да се потъркам в теб май Simple Smile Даже сигурно сме адашки, дано да имам твоя късмет Simple Smile

Ние сме болни... сополиви, хремави.. малкия има и малко Т... Дано да се оправяме, че ми писна винаги почивните дни да ни минават така... Даже ще трябва да пропуснем срещата Sad

Приятен ден на всички!!!

# 20
  • Мнения: 3
dania_09 , скорошно оздравяване на малкия сладкиш.

# 21
  • Мнения: 76
 Peace  Запис

# 22
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Емсичка, успех Praynig

Фриид,   bouquet

# 23
  • Русе
  • Мнения: 571
Здр. мами.
Фрийд, благодаря за новата темичка.
Емсичка, стискам палци за днес за ФМ.

# 24
  • Мнения: 300
Здравейте мамчета  Hug
Фрийд,
благодарско за темата   bouquet
Тикве, в басейна защо да не са топнеш, то друго не ти се полага май. Аз бих се пуснала с Чук иГек по детската писта Joy Joy Даже дядо Коледа донесе на Волен такава шейна, че и аз нямам търпение да я пробвам!
Емсичка, чакаме те с нетърпение с новини от прегледа.
,
Петя78 , здрасти мила, днес с Доминика бяхме на кафенце и така като се замислихме май скоро няма да се съберем, така че стягай се и скоро да си с нас Peace
На Софианки весела среща да си спретнете днес и да качите снимки във фейса  Naughty да ви видим!!!

# 25
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
Тъкмо ще ми свърши курса лечение за Кандидата ....знам ли -за басейна говоря  newsm78
иначе с найлони не давали  Joy иначе бях навита  Mr. Green

# 26
  • София/Правец
  • Мнения: 130
И аз не смея да влизам в басейн откакто ме лекуваха 10 пъти от кандида... Не се доказа изобщо дали и 10-те пъти е било това, но докато не смених гинеколога не спряха да ми казват, че е така Simple Smile Като го смених, каза че проблема е в мозъка ми и да чукна на дърво от тогава нямам проблеми. Но въпреки това даже и на морето не посмях да вляза в басейна... Сега бременна пак не бих се решила, въпреки че много ми се иска.. Sad

Аз си правя сладкиш... Simple Smile Като не се класирах за срещата поне малко да намажа, че много се бях настройла за торта.. Даже знаех каква ще ям Simple Smile За съжаление.. Simple Smile

Стискайте палци за сладкиша, че нещо въпреки желанието и любовта, които влагам (за да се получи) не ми се получават много Simple Smile

# 27
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
странното при мен е ,че нямам оплаквания -нито сърбеж .....нито нищо ...просто на МБ излезе това ...доктора каза ,че при бременните  било нормално  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 3
здравейте ! аз съм бъдеща майка на 20 години от Бургас и термина  ми е за 08.06  Simple Smile не знам дали трябва да пиша в тази тема но ви моля да ме упътите къде ми е мястото Simple Smile имам толкова много въпроси и много се притеснявам за това как ще протече всичко Simple Smile

# 29
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Мадам тиква, и аз за първи път като ми сложиха диагнозата бях бременна... Нямах оплаквания както и ти и даже не го приех като нещо сериозно, защото и лечение не ми предписаха и само казаха, че е нормално... Аз бях и забравила за случая... После заради нелепото предписание да взимам противозачатъчни и явно неподходящи за мен стана по-голям проблем и вече имах и симптоми... Но ги спрях и всичко мина.. Притеснява ме това, че казват, че има предразположени хора и трябва да внимават. Аз вече реших, че съм от тях и се пазя... Но дали има смисъл не знам Simple Smile

vesitooo, за тук си мила Simple Smile Питай си на воля Simple Smile  И добре дошла! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт