Момиченце или момче, приемаме подаръка със две ръце - темa 88

  • 22 617
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 111
Айде и аз да се цопна в новата темичка. Меци  Hug
Мишки и моята свекърва има изцепки, ма и твоята хич не си поплюва  #2gunfire.
Месечинка, честити две чертички. И аз много се развълнувах от поста ти  Wink Почти се изкуших да се намятам на мъжо и да не спазя трите забранителни месеца. И без друго май съм в или пред овулация в момента, съдейки по обилните количества ЦС  Blush.
Дали два астрономически месеца няма да са достатъчни след абразиото - да подновим бебеправенето към средата на февруари.... (не ме бийте за еретичните мисли), ако всичко е наред.

# 16
  • Мнения: 27 524
Добро утро, прекрасни,  Heart Eyes

честито на дидка-надитка   bouquet

Зазу, докторите колко препоръчаха? Нека са 3, да се възтанови лигавицата добре  Hug А и какво става с болките,нали още те болеше?  Thinking

Мецке, за темата   bouquet Дано има само хубави новини  Blush

# 17
  • Мнения: 2 617
Добро утро!

Меци, прекрасна тема! Hug

# 18
  • Мнения: 3 499
Meци,   bouquet

Честита рожба на Дидкаbouquet  bouquet Жива и здрава да е малката  bouquet

Дами, благодаря ви за честитките за синьото ми щъркелче Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Днес ще пътувам, отивам за 2 седмици на очни, дано да имам нет, за да следя темата.

# 19
  • Мнения: 1 495
Ехо , как сте момичета Hug. Аз отдавна не съм писала , но нещо с времето не можем да се разберем Laughing. Вчера бях при моята гинеколожка , че последния месец малко преди да почна да приемам поредната доза утрогестан ми дойде за 2-ри път , а и преди това пак с него в първата фаза на цикъла си имах кървене та реших пак да се преглеждаме. Като седнах да й обяснявам , че така и така пак получавам кървене преди 16-тия ден , когато трябва да приемам утрогестана тя вика - ами значи може да е полип Shocked. Един вид като последен вариант . Вика дай да те видя на вагинален ехограф и видяла някакво удебеляване вътре в канала на шийката , което можело да е полип , някакво физиологично състояние или просто повече тъкан ли какво каза. За това да се прави абразио. Викам й добре до сега колко пъти идвах при вас и ме гледахте всеки път и на вагинален и на магаре и не сте ми казвали , че имам подобно нещо тя каза - ами аз не казвам , че това е полип просто виждам нещо си там в канала. Стана ми много странно от това , че до сега не ми е споменавала , че го имам , а аз ходя често при нея. Както и да е . Каза , че лигавицата на матката е с идеална дебелина , имам ову , в момента съм даже , каза да пробваме , но ако било полип нямало да стане и така. Сега ще търся още едно мнение за тоя "полип" поне като ще се подлагам на някаква манипулация да съм убедена , че това "виждам нещо в канала" не ми се стори много достоверно. Питах я за Витекса и каза , че нямала против да го пия , но не знаела до каква степен ще ми помогне при условие , че имам овулация . Каза да пия и геритамин по схема 10 дена до цикъла ама аз не разбрах как да изчисля кога да почна да го пия като цикъла ми не е фиксиран точно на 28 дена? Някой пие ли го тоя геритамин? Трябва да ви кажа , че вече много ми омръзна да се влача по лекари. Направо ми иде да зарежа всичко и да се оставя на случайността Confused.

# 20
  • Мнения: 39 320
Елизабет, а защо не престанеш да ходиш от лекар на лекар.
Защо не отидеш в СПЕЦИАЛИЗИРАНА КЛИНИКА. Прегледа е същите пари, а лекари са доста по кадърни от тия в поликлиниката.

М/у другото с овулационно кървене е напълно възможно да имаш полип. Нашата Дандиела имаше същият проблем. Хистероскопия да се махне полипа и на първият/ повтарям първият/ месец беше вече бременна.

# 21
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Днес ще пътувам, отивам за 2 седмици на очни, дано да имам нет, за да следя темата.
Ти учеше в Свищов, нали? В района на университета има Wi-Fi, доколкото си спомням.

# 22
  • Мнения: 1 495
Да ако се наложи ще направя тази хистероскопия , за която пък четох , че е много по - щадяща от абразиото. С местна упойка също четох , че се прави , възможно ли е такъв вариант? Нека първо видя имам ли полип , като потърся още едно мнение.

# 23
  • Мнения: 39 320
В клиниката в която аз ходя се прави с пълна упойка. Но истина е, че не е кой знае какво. Приспиват те и след 20 минути си готова.
Честно, дано е полип, колкото и идиотски да звучи. Махаш го и спокойно се забременява. Много по-гадно е нищо да ти няма, а бебе да не става с години.

# 24
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
каза да пробваме , но ако било полип нямало да стане и така.

точно в този момент онемях .. значи по нейната логика, всички тука, които бебправим, не ни се получава да забременеем и са ни видели нещо си на УЗ, имаме полипи Mr. Green забавна жена, бива я за комик, що не се пробва, може да има повече успех отколкото като гинеколог ..

# 25
  • Мнения: 2 843
Добро утро, мили мои!
Имаме си нова тема, дано е успешна като другата  Hug Меци, браво, миличка  Hug
Искам да ви благодаря за подкрепата в моята борба с цигарите!!! Вчера почти се бях отказала, но като прочетох вашите постове, пак се осъзнах, надявам се да издържа и днес и от утре ще си сложа лентичка, това ще бъде голямо постижение за мен  Hug  Hug  Hug
Искам да кажа Честито на Месечинка   bouquet Мила, нека всичко върви по план, вярвай и ще успееш  Praynig  Hug
Честита радост Сияна   bouquet
ТА, така, това е за сега, хубав ден на всички ви и много усмивки  Hug  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 495
Меци и аз не знам какво да ти кажа вече. Много се обърках от тия лекари. До преди няколко месеца беше убедена , че ме лекува от прогестеронова недостатъчност и дума не ставаше за полип. Сега изведнъж като не се повлиях от утрогестана реши , че полип може и да има и сега го видя Laughing. Просто ако не е това дай да пробваме друго и така стана работата малко. Не я обвинявам , до сега при всички при , които съм ходила всеки е налучквал. Време е да се обърна към сериозна клиника.

# 27
  • Мнения: 55
записвам се в темата дано да има много  EFP

# 28
  • Мнения: 39 320
Меци, Дани също имаше проблем с полипите. За нейните Стаменов се усъмни като и видя цветната снимка и имаше кървене около овулация. Матката и беше с неравна повърхност. И лигавицата и беше удебелена. Назначиха и хистероскопия /в началото диагностична, в последствие оперативна/ .На хистологията и излязоха множество полипи.

# 29
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Сигме не споря, миличка, просто в случая с лекарката на Елизабет съм изключително скептично настроена, защото на моменти ми се струва, че женицата работи на принципа проба-грешка .. никаква мисъл за структурирано лечение по план, дърпа разни неща за ушите и ако стане - добре, ако не стане - ами да е станало .. та сега и с тоя полип - я го има, я го няма ..

Общи условия

Активация на акаунт