Януари вече вее, а септемврийче пее ли пее!

  • 26 448
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
Борис също днес е спал 20 минути - от 10 до 10.20. Смятам да излизаме вече, че ми се струва, че направо ще му стане нещо като не спи. А не ми се ляга, иначе сигурно би заспал.

# 16
  • Мнения: 13
Здравейте и от нас  Grinning
Не пишем редовно, но за сметка на това четем всичко,което сте писали.Записваме се да следим и да пишем.
Скоро се преместихме в София при татито и ако може някоя мама да ни ориентира за парк в близост до Симеоновско шосе,както и да препоръча гинеколог, предварително благодарим.  bouquet 

# 17
  • Мнения: 1 908
Здравейте и от нас, моят мъник е много кисел тези дни заради напиращите зъбки,вече се чуда как да го укротя, мажа с калгел по малко,но незнам имали ефект голям

# 18
  • Мнения: 270
ей това неспане е всеобща болест Crossing Arms ,преди малко хванах пътя да ходя при комшийката да си взема една спирала от орифлейм,слизам по стълбите и изведнъж се поглеждам в прозорците на блока-СТРАШНА РАБОТА Shocked развлечени гащи,един кок на фона на несресана коса от 2 дена,миришеща цялата на мляко и за фон прегърбена стойка все едно съм копала 100 декара царевица smile3511-честно досрамя ме и се върнах,пратих мъжо да я вземем.Чувствам се смачкана като хлебарка и имам чувството, че с нищо не се справям #Cussing out -ни с деца, ни с хигиена ,готвене ,чистене абе ужас с две думи.За ТВ всички у дома сме телемани всичко се прави на фон телевизор Mr. Green и само в банята нямаме май.УФФФФ минаха 20 минути и малкото скочи Rage

# 19
  • Мнения: 2 169
Здравейте!
Миш, страхотна е тамичката, браво  Hug
Ние и днес не сме мърдали, ще ни отнесе този вятър, аман  Crossing Arms Добре че на малкия не му пука особено Simple Smile
За хигиената гледам и аз да не се вманиачавам много - много.
elica_2007, аз венците му ги мажа с Дентинокс, педиатърката ни го изписа, и засега съм доволна.
Исках да пиша още, но трябва да ставам, по - късно пак съм на линия Simple Smile
Ох, klims9, то не е смешно, ама щях да падна като си те представих  Joy  С кокчето и развлечените гащи, и аз съм така на моменти, ама какво да се прави...

# 20
  • Мнения: 1 056
ей това неспане е всеобща болест Crossing Arms ,преди малко хванах пътя да ходя при комшийката да си взема една спирала от орифлейм,слизам по стълбите и изведнъж се поглеждам в прозорците на блока-СТРАШНА РАБОТА Shocked развлечени гащи,един кок на фона на несресана коса от 2 дена,миришеща цялата на мляко и за фон прегърбена стойка все едно съм копала 100 декара царевица smile3511-честно досрамя ме и се върнах,пратих мъжо да я вземем.Чувствам се смачкана като хлебарка и имам чувството, че с нищо не се справям #Cussing out -ни с деца, ни с хигиена ,готвене ,чистене абе ужас с две думи.За ТВ всички у дома сме телемани всичко се прави на фон телевизор Mr. Green и само в банята нямаме май.УФФФФ минаха 20 минути и малкото скочи Rage
hahaha hahaha rotfImbo rotfImbo
Климс, следващия път като забременееш и родиш се пренасяте в къща с двор, да не се  оглеждаш в прозорците на стълбището в блока Mr. Green Laughing
 Сега ще си призная .Тази сутрин как си отрязах част от косата.Ставам и една топка на тила ,тя нали е къдрава и ооо небеса, не мога за я среша  Mr. GreenИииии наша Диана, мислила, кроила и накрай решила -клъцна си косата да и е мирна главата  Mr. Green И така триъгълника вече е черта  Mr. Green Laughing

# 21
  • Мнения: 4
На нас днес ни беше кисел ден, след вчерашния поспалив. Спа два пъти за по половин час и през другото време все мрънка.
А за през нощта, една вечер спи друга се буди, още не си е изградила режим за постоянно. Спи си в нейния креват, а я храна в легнало положение на спалнята. За момента успявам да се насюивам, е сутрин трудно се дигам, но надигна ли се вече не помня че ми се е спяло и така цял ден.

# 22
  • Мнения: 21
Миш, супер си!
Аз имам вече още 2 нови пломби, останаха ми още два малки кариеса утре и другата седмица да оправим вече този най-проблемния зъб и приключва одисеята.

МираМира, да ти е жив и здрав мъжа, кажи му да организира семинар-обучение да изпратим и ние нашите мъже малко да ги надъха Simple Smile

Ох ние мрънкаме цял ден след цяла нощ пак мрън, изчезвам, че не се издържа...

# 23
  • Мнения: 18
Мишчица, супер тема! Браво на теб, все едно си направила сто теми до сега, така ис се справила  Laughing

Дидка, честита прическа  hahaha hahaha hahaha

Кокетка,  Hug Разбирам те, макар че точно аз да го кажа, сето имам кротко бебе, сигурно не звучи много добре, но понеже съм човек, който ако не се наспи дори една нощ, съм парцал после, за това те разбирам и ти съчувствам.

Аз много често правя така: излизам с Емо, заспива навън и се прибираме вкъщи и го оставям на балкона (спи си поне 2 часа) или пък отиваме в нашия апартамент и там го оставям в кухнята (там парно не е включено, но все пак отварям и вратата на балкона) той спи, аз чистя, подреждам. Днес по тази схема спа 3 часа без да се събуди въобще и при положение, че сутринта спахме до 12, не мога да се оплача то детето  Laughing

Често да ви призная, може и да ми се смеете, ама колкото и да съм изморена или болна или каквото и дае, първата ми работа като стана сутрин е да се спретна в добър външен вид - душ, прическа, пудричка и спирала. Ако не го направя съм половин човек. А като го направя, дори и да съм много изморена, изведнъж се чувствам нов човек, някаква свежест. Не мога точно да го обясня, но почвам да се чувствам по-жена, по-красива дори и това ми дава сили и ми взима половината умора. Ако остана негримирана и по домашни дрехи (то не че имам такива, ама една-две поли и няколко потничета са поели тази роля, които са си съвсем нормални, ама понеже вече ги нося само вкъщи ги чувствам като все едно съм облякла пижама  Laughing) цял ден съм една смачката, мързелива, уморена, направо ми се съсипва деня.

# 24
  • Мнения: 5 940
При нас днес е най-добре да се каже "Януари вече вее, а септемврийче вика, та се не трае"
Явно всички са кисели Laughing Борис даже и навън спа 20 минути, а като се събуди се размрънка да го нося и набързо го прибрах, че много духаше.

# 25
  • Мнения: 2 231
И аз да Ви следя, макар и да не пиша ного много  Blush
Моята мацка отново седя 2 дни с температура след ваксината  Sad
На всичкото отгоре след това и започнаха едни сополи и пак хърка  Sad
Боря ги с Бейбивака, но пак си хърка после. Имам чувството че немат свършване.

# 26
  • Мнения: 13
ronisum Ние от две седмици сме така и се чудех какво да правя. В интернет прочетох да капна в нослето чай от лайка и наистина има някакъв ефект (от сутринта до сега нослето е чисто).

# 27
  • Мнения: 1 056


Дидка, честита прическа  hahaha hahaha hahaha


hahaha Мерси,Таренце. LaughingКато отида при фризьорката си, милата ще се хване за главата Mr. GreenЗа облеклото и външния вид  си много права.Едно време баща ми винаги казваше ,че човек трябва да бъде добре облечен и вкъщи и по тази причина майка ми никога не ходеше с пенюар на вафлички и с ролки на главата  Mr. Green.Приемаше го като неуважение .Та и аз ,за да бъда човек У глава се кръцнах Mr. Green
Тарка,аз няма как да изляза с количката през балконската врата  Twisted Evilмного е тясна а количката широка ,само разглобена излиза  Laughing
При нас днес е най-добре да се каже "Януари вече вее, а септемврийче вика, та се не трае"
Явно всички са кисели Laughing  
Валери,той февруари наближава ,те ще киселят и тогава  Mr. Green Laughing
Евитка я няма, сигорно е Улепила Раденце цялата с тиксооооо hahaha
Кокетка,айде и ти бе душко  Laughing

# 28
  • Мнения: 18
Джадет, не съм забравила, че ме пита как се къпем с Емо, ама нещо се разсеях при предишния пост и после, като влязохме пак да се къпем, се плеснах по челото, както се казва  Laughing Та, на въпроса: майка ми има едно столче, дето не знам какъв му е замисълът, ама тя го купи уж за вилата, като сади цветя, да не клечи  Laughing но то до вилата така и не стигна  Laughing Мъничко е, пластмасово, без облегалка  и сгъваемо. Даже е сладко, че е синьо на бели точки  Laughing  (от Como го купихме) Та това столче го слагам вътре в душ-кабината, сядам и Емо го слагам върху краката ми да легне. Така са ми свободни ръцете да го измия с шампоанчето, а като го изкъпя, го гушкам като за кърмене и със свободната ръка го поливам с подвижния душ. Той много се кефи и рита като луд от удоволствие, а понеже е точно до гърдата, от време на време се обръща и си суче  Laughing

Ох, много ме  е срам, ама пак ми се спи Embarassed Верно, че спах до обед, ама не знам защо реших да сложа Емо за ранно-вечерната му дрямка в леглото (иначе спи в хола в шезлонга обикновено). И докато го приспивах (на гърда естествено) почна Такси 2 по Нова и се загледах и за мен телевизия в леглото е = на скорострелно заспиване и усетих, че задрямвам.. едвам се удържах. Ама сега се чудя що пък се мъча, а не си легна  newsm78

# 29
  • Мнения: 18
Здравейте мами,
Изгубих се тези дни, ама свекърва ми беше в нас и този път щяхме да си избодем очите направо и гледах да си наирам работа навън,че в къщи се нетраеше.Накрая толкова ме ядосваше,че ми беше на върха на устата да и обясня разликата между ангела и свекървата :ангела е душа без тяло,а свекървата тяло без душа Twisted Evil
Далия също е много кисела тези дни, но причината май е първото ни избило зъбче и е много сладка като искам да и го пипна и тя го крие.За тв и ние не можем без телевизор,аз особенно не мога да си легна без да съм гледала новини.Малката и тя гледа по малко с нас,а преди малко докато ви четях,тя беше легнала до мен и много се радваше на пингвинчето на jaded и само си вдигаше и сваляше ръчичките като него.
Мишчица темата е страхотна Hug

Общи условия

Активация на акаунт