ЮНСКИ ЮНАЧЕТА -Тема 115

  • 41 294
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 111
Здравейте! Ние за сега на 29 трябва да влизаме за подготовка за операцията. Не е потвърдено на 100%. Ще пиша кога ще е точно операцията и ще ни трябва много стиснати палци  Praynig
П.П Нинка мислим за хотел на месечен наем, Кремито го беше намерила, за което съм много благодарна.

Последна редакция: пн, 23 яну 2012, 21:02 от anjeelina

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Здравейте!
anjeelina, скоро си мислих какво става, но ми беше неудобно да те питам. Ще стискам палци, ще запаля и свещичка и ще се моля всичко да е успешно. А и силно вярвам в това. Уредихте ли квартира?
ivi, всичко около работата ти се подрежда отлично. Радвам се, както и за Луна. Така е най-добре и за нея и за стопаните й. Сигурна съм, че са  били много щастливи. А и ти ще си отдъхнеш. Много ми стана смешно като писа, че я забавляваш  Laughing
snowwhite и ние с Марина минахме през период на трудно хранене. При нас беше стачка. По цял ден се чудех как да я накарам да суче. Само това правех, но за моя изненада си надаваше. Какво се установи при вас. Надявам се всичко да е наред и това да е някакъв период, които ще отмине.

Иначе ние сме добре/пу-пу/. Марина много слуша, ходи с голямо желание на ясла. Даже преди няколко дни пътувайки за яслата минахме по друга улица, защото режеха дървета на улицата и тя се разплака в колата:"Исам ясатааа" Започна да проявява претенции относно облеклото си и даже всяка сутрин вадим чантичката с аксесоари за коса и си избира с какво да й вържа косата  Grinning Та това е при нас.

# 32
  • Мнения: 143
Анжи имаш стиснати палци и молитва за успех и бързо възстановяване и от мен Praynig  bouquet

Нина това с чантичка и аксесоарите за коса така ми е познато Whistling Mr. Green

Иви успех в работата Peace

Кати пак е болна и пак сме с антибиотик че и мен ме тръшна гадния вирус но вече сме по добре Rolling Eyes

Лека вечер от мен  bouquet

# 33
  • Мнения: 50
Здравейте, момичета. Макар и в края на м. януари и аз да ви пожелая за много години! Желая на всички здраве, щастие и успех в новите начинания. Нека все така да ни радват нашите дечица. Като гледам нашето мишленце трябва да гони вашите. Ние си я гледаме вкъщи. От април месец живот и здраве вече на ясла/градина. Все още си говори бебешки, а като гледам някои от вас водят сериозни разговори, броят и знаят буквички. А нашето пате нали има сложна буква в името /"Р"/ още се бори да си го каже. И на гърне не ходи. Знае за какво е, седи си, но на памперс гащите й е най-удобно. Та сега имаме задачка до градината да е готова...но ще видим. Поздрави от Варна.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 132
Анджи, всичко ще е наред  Hug Много ще ви мислим, информирайте ни. Ако имаш нужда от нещо-свиркай!
Нинка, знам за какво говориш!  Моника държи да се маже с крем и да си слага спирала на очите, лак на ноктите... изобщо всичко. Спиралата ѝ я слагам аз като държа с показалеца и палеца и ѝ докосвам миглите с малкия ми пръст. Тя си мижи и си мисли, че я гримирам. После се пули пред огледалото да види какво е станало  Mr. Green Вчера и купих крем Бочко за лице, че да не слага мои кремове.
Михайлова, бързо оздравяване!

# 35
  • Мнения: 193
Анджи  Praynig и от мен. Дано всичко да мине по-бързо и възможно най-безболезнено и леко, за да си отдъхнете и вие накрая.  Hug
Джери, Нинка и нашият е от суетните. Почна да се пръска с на баща си парфюма, като види че ще излизаме без парфюм не излиза. също иска и крем да си слага, мие си зъбите по три-четири пъти.  Направо ме учудва.  
Иначе вече месец не сме на ясла и много иска да ходи, но ще изчакаме още 1-2 седмици и тогава.
За яденето - баба му се справя изключително добре. При нас си придава магарийте, но при баба си  Naughty
Ако знаете как ви завиждам за снега, който имате и на снимчиците с направените снежни човеци във фейса. Ние тук си намяме такъв сняг, а толкова ми се искаше да го пусна да се нарадва. Онази вечер валя на едри снежинки, но той го проспа.

# 36
  • Мнения: 456
Анджи, стиснати палци и от мен! От цялото си сърце ще се моля нещата при вас да минат възможно най-леко и безпроблемно  Praynig
Иначе при нас нищо ново. Нашия човек си ходи на ясла - един ден с желание, два с рев или обратното... Аз сериозно съм се заела с подновяването на гардероба си за работа и не само и с пълна сила се възползвам от сезонните намаления Whistling
Михайлова, бързо оздравяване на Кати  Praynig
ninand, и Стелиянски напоследък много кипър го раздава, а хем не сме госпожици... Подозирам че днес влезе при децата в яслата с най-голямо желание и нетърпение само и само да си покаже една нова блузка  Rolling Eyes И той си подбира дрехите, че претенции и за пижамите, чорапите и долните гащи имаме дори  ooooh! А как се кипри на огледалото и как надига вежди не е истина просто hahaha

Последна редакция: вт, 24 яну 2012, 13:35 от ivi_81

# 37
  • Мнения: 639
Момичета, кажете ми, бива ли да съм толкова, толкова отвеяна? Постоянно вися в интернет, във форума също и пиша в отчетните, а точно моята си, най-свидната ми отчетна да изпусна! ooooh! Изобщо не съм се усетила, че сте пуснали нова тема и толкова сте изписали, а по няколко пъти на ден следя за нови постове в темите, в които съм писала - ами, просто не съм се разписала в новата тема, как искам да ми излизат? Добре, че преди малко се сетих да проверя какво се случва. Заплесссс! Tired

С риск да пропусна някого (защото на много искам да пиша, но пък да не досадя):
- Страхотна къщичка на Марина, ако и тук, Нинка, можеш да споделиш повече за това как я направи Андей, ще съм ти благодарна (и чакам снимки и в цветен вариант). Wink
- Мецанке, голямо гуш и бързо възстановяване!
- Св. - за пореден път съм изумена от Бобата. Не познавам нито едно детенце не на неговата възраст, но дори и два пъти по-голямо, което да говори по този начин и да размишлява за такива неща! Искрени адмирации! За мен то е едно изключително детнце, не зная защо, но ми навява асоциации с Малкия принц. Heart Eyes
- Иви, добре е, че са се подредили така нещата с кучето - да имате време да си поговорите и обсъдите. Аз лично в апартамент не бих гледала нито куче, нито котка - виж, ако някой ден живеем в къща - с голяма радост, както и доста други животинки, храстчета, тревички и дръвчета. Wink
- Анджи, изпращам ти много положителна енергия и стиснати палци, вярвам, че Гого е силен и борбен малък мъж и тепърва има с мнооого неща да те радва и с много белички да те ядосва. Ако можем да сме ти полезни с нещо - дори и да споделиш, ако имаш нужда - тук сме И за това, повече от три години сме заедно, макар и виртуално. Hug
- s3m_ , как сте, пиши по-често, съвсем ни забрави!
- Мони, мислих ви - оздравяхте ли? Как е в Полша?
- Михайлова, бързо оздравяване!
- Анито, как успяваш с толкова неща да се справиш? Кипиш от енергия, имаш все свежи идеи, радвам ти се, да знаеш (и съм сигурна, че скоро ще се намери някой, който да оцени заслужено прекрасните ти качества);
- Грети, как върви с търсенето на работа (извини ме, ако си споделила и съм пропуснала Blush), как е Председателят?
- Роси, а при теб какво става?

- Снежи, Снежи, изчерви ме Embarassed! Радвам се, ако съм ти била полезна за нещо - отново ти пиша, че общуването с теб ми носи много положителни емоции! ТИ си тази, която устояваш и се справяш и намираш мотивацията и силата да не се откажеш!  bouquet


Имуностимулатори не съм давала, от няколко дни започнах да давам Цитросепт (с надеждата да повлияе положително на АД) и като промяна забелязвам огрооомен апетит (не вярвам чак пък кой-знае колко по-вкусно да съм почнала да готвя изведнъж Mr. Green). На ски не сме го качвали, но в неделя с баща си уж на разходка излязаха, а се оказа, че карали сноуборд и беше много ентусиазиран да разказва и показва как били падали и как се забили в едно дърво. Laughing За нови щуротии и бисери ако ви се слуша, имам цяла торба събрани. Mr. Green

# 38
  • USA
  • Мнения: 94
Анджи,стискам палци всичко да е наред и да мине лесно Praynig

Михайлова,на вас бързо оздравяване

И аз ви завиждам за снега,не сам го виждала от доста години,при нас е все топло чак на моменти ми омразва.Поне децата са на вън Peace

Лека вечер


# 39
  • Мнения: 199
Аморе и аз като теб проверявам за нови публикации, а не съм се записала  Grinning
Ники има една вечно зачервена и грапава кожа на бузките и на ръцете по цялата дължина отгоре, която даже често го сърби и с нищо не се повлиява, но наскоро пробвах с ето това кремче и резултата е супер, вече изобщо няма зачервено, а покрай боледуванията и съответно некъпането не мажа често.

За всички хремави - тези дни пробвах върху Никола капки с прополис и имаха чудодеен ефект. За ден пресякоха хремата. На 10 мл. физиологичен разтвор се слагат 5 капки клеева тинктура. Не щипят, пробвах първо върху мен.  Wink

Анджи много ви мисля и силно стискам палци.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 132
Mamamecana сигурно са забравили, че са боледували вече. Да вземе да се очете и да каже как са.

# 41
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 358
Geri - мерси, че се сети и за другите момичета, които ме подкрепихте Hug Да знаете как само ме освежихте в тези тежки моменти....Аз не ви разказах, но ние пак бяхме в болница, само за да ни прегледат и да дадат лекарства. Имаше пак висока Т, хрема и всичко останало - оказа се, че от болницата сме донесли и грипа. И него изкара Криско, веднага след вирусния ларингит.
Но, вече ходим на вън, Слава Богу и си почиваме от болестите. Сега съм щастлива, че започна да пробива последния му кътник и ще се свършва с нервите и всичко покрай това.
Джери - ако знаеш колко си била права, че вирусите не се лекуват с АБ. Ние бяхме абсолютния пример....толкова се бях уплашила, че пак ще ни дадат.Добре, че в болниците специалистите си знаят работата.Но, и ти много му успокои тогава, като ми го каза. Повярвах, че ще се оправим и то стана без АБ.Пак ти благодаря Hug
Крем - това с капките ми хареса. Следващ път ще го пробвам, дано не е скора само Praynig
Линка - как ти завиждам за топлото, аз съм родена да живея на топло.Хич, не обичам студ Grinning
Но, пък е вярно че снега дава една друга - хубава емоция Wink
Анджи - може да отложат операцията на Гого, заради грипа. Пиши как се развиват нещата, ще се молим Praynig
Аморе - важното е, че ни намери Wink

# 42
  • Мнения: 111
За сега ни приемат на 29 а операцията ще е на 31. Дано не я отложат само, за да минава всичко вече!
Много благодаря на всички за стиснатите палци!

# 43
  • Germany
  • Мнения: 7 883
Анджи, имате много стиснати палци и от мен!

# 44
  • Мнения: 64
Анджи, стискам палци!!! Дано всичко мине успешно и възможно най-леко!

Общи условия

Активация на акаунт