Шеф, мултиварка или както ние го наричаме Кукър!

  • 143 236
  • 776
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 152
Чудесно, Мишанта! Със здраве да ползваш и ти стане втората Изаура!
Пък сподели за първите и не само за тях впечатления!

# 736
  • Мнения: 2 214
Аз си наричам айробота Изаура Simple Smile
И двата уреда са ок, ако ме питате за 60 лева даже и не бих се замислила, ще го взимам на море да си готвя.

# 737
  • Мнения: 79
Много съм Ви Благодарна  за топлото посрещане   bouquet

Двата почивни дни бяха празнични у дома и не успях
да направя тест на новата ми Изаура и днес е деня  Grinning
Имам свинско, картофи и грах и отивам да търся рецепта!
Ще споделя и фото ще покажа!

Хубав ден!

# 738
  • Мнения: 79
Страницата в която се споделят рецепти е блокирана от вчера,
появява ми се този надпис - Страницата е докладвана като „атакуваща“!
Когато бъде възстановена ще споделя моя първи опит с рецепта, а фотото е ТУК  photo

Много добре се получи като вкус, а удобството да поставиш продуктите
за 10тина минути, да отидеш да прибереш децата от детска и училище
и като се върнете да имате топла храна е незаменимо.
Днес теста на уреда продължава с  Пиле с прясно зеле Simple Smile


Чудесно, Мишанта! Със здраве да ползваш и ти стане втората Изаура!
Пък сподели за първите и не само за тях впечатления!


Извинявай Батето, пропуснала съм! Всичкото уред у дома,
дето ми спестява време и ми е в помощ е Изаура  Flowers Sunflower
Първенството е за пералната, после пекарната, но кукъра може да промени това подреждане  Grinning


Последна редакция: ср, 29 окт 2014, 06:10 от Мishanta

# 739
  • Мнения: 2 214
У нас уред без който не се живее това е айробота после Олята после перална сушилна и така нататък

# 740
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Здравейте! Извинявам се, ако задавам вече обсъждан въпрос, но няма как да изчета 50 стр.  Mr. Green Та въпросът ми е - някой ползвал ли е мултикукър НЕО и ако да - моля за отзиви.
Ей този:
https://www.technomarket.bg/products/09120418/neo-mc-700

# 741
  • Мнения: 34
Здравей,
ползвам го от около 10 месеца - ако не всеки ден,то през ден. Лично аз съм доволна от уреда, нямам проблеми - лесно се мие , програмите ме устройват.За тази цена според мен си е супер. Не мога да съм по-категорична,тъй като друг такъв уред не съм имала  Grinning
Ако имаш въпроси- питай

# 742
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Благодаря. Интересува ме има ли отложен старт, колко програми има и ако знаеш вместимост.

# 743
  • Мнения: 347
Мая Т., какво е покритието на вътрешния съд на НЕО-то?

# 744
  • Мнения: 34
здравейте,
покритието на съда отвътре е тефлоново, а вместимостта на самия съд е 4 литра.
Иначе уреда има 8 функции.  Simple Smile

# 745
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Има ли отложен старт?

# 746
# 747
  • Мнения: 5
Здравейте и аз от вчера съм с дормео мултикукър.....беше голяма паника докато разбера как става ....първото готвене беше кошмар....сложих броколи без нищо само вода на готвене на пара за 30 мин ....
беше кошмар като отворих те се бяха преварили....направи и ориз пак без нищо той стана за 10 мин беше ок.та мисълта ми е как да разберем кое на колко да готвим ??? Според мен уреда е супер ,просто трябва да знаем кое на колко да готвим ,тези рецепти в книжката са малко нетрадиционни  и  не достатъчни....Нека някой каже нещо по темата .

# 748
  • Мнения: 5
Дайте рецепти моля ви ,че нещо почнах да се отчайвам...никъде не намирам рецепти  newsm78 Thinking

# 749
  • Мнения: 124
Ориз с всичко! Аз имам мултикукър на Philips и съм страшно доволна, ползвам го всеки ден. Много често готвя ориз, картофи и супи.
Ориза го правя с най-различни неща: с пилешко, с телешко, със зелени зеленчуци, с домати, с моркови и каквото се сетите, то нали става уж така нареченото ризото Simple Smile
Картофите стават чудесни, също. 5-6 средни картофа, 1 чаша вода, 1-2 лъжици зехтин и ги пускам на програма Steam (пара) и след 15-20 мин. са готови. Преди да ги извадя добавям сол, копър и чесън. Невероятни са!
Супите също стават много добре и мноооого бързо. Тях ги готвя на програма Boil. Днес пробвам супа със зеленчуци и киноа. Всичко се получава, няма нещо, което да не може да се готви.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт