Трети триместър привет, идваме с бебоци безчет!

  • 34 812
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • UK
  • Мнения: 600
Проблема не е в апетита, а в това, че стоим по цял ден (поне аз де) вкъщи. Никакво движение няма! Ама с тази безкрайна зима! Как да изляза навън?! Само с колата до някой магазин и пак обратно вкъщи! ОМРЪЗНА МИ ВЕЧЕ! ИСКАМ ДА ИДВА ПРОЛЕТТА!!! newsm45

# 736
  • Мнения: 505
angel4eto5, bambuche, и аз съм вече  21 кг отгоре. Добре че не остана. Иначе се чувствам много добре.

Днес ми беше първия сеанс кинезитерапия за приготвянето за раждането. Обесниха ми цялото раждане как протича. От другия път почваме упражненията за облекчаване на контракциите и начините на дишане. Много съм доволна.

За беибифона, бяхме подарили на наши приятели Chicco Video babyphone и те ни го дадоха сега да го ползваме. Но определено са много мноого доволни. Техния син е вече на година и половина и вече не им е нужен. Засега де.



http://www.bebeconcept.com/baby-control-video-digital-plus-chicc … 282_290-6359.html












# 737
  • Мнения: 0
 MissDreamy newsm1 и аз чакам пролетта с отворени обятия Hug Любим сезон ми е, а март месец винаги ми е бил любим...а сега още повече Simple Smile Между другото термина ми съвпада точно с рожденният ми ден и го приемам като някаква добра поличба...дай боже  newsm03

# 738
  • Мнения: 92
И аз чакам да се размекне времето че вече се нетрае това седене между 4 стени. Пия си магнерич и папаверин, а болките продължават и усещам тежест между краката Weary. Другата седмица съм на консултация и мисля да понапазаруваме за бебето че като ви чета вие почти сте готови, а ние още нищо не сме вземали.
Как сте със съня? Аз заспивам късно и спя много неспокойно, а така ми се иска да се отпусна.
За сутиените - гледах в една брошура на лидъл, че имаше за 14,99 за кърмачки. Виждалили сте ги на живо. Сториха ми се хубави на картинката  newsm78

# 739
  • София
  • Мнения: 117
Аз съм ЗА сутиените за кърмачки.Нямам предишен опит, но познати с бебенца ми казват, че са необходими и почти не се свалят! Всеки сам си решава...аз си взех и ми е доста удобен/и сега го нося понякога/.

# 740
  • Мнения: 0
Заповядайте в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=639467 Hug

Общи условия

Активация на акаунт