За бебешките съдове ....препарарат за миене и какъв?

  • 6 620
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
С какво миете бебешките  прибори  и шишета?

# 1
  • Мнения: 27 524
С нищо специално не ги миех. Препарат, който ползвах и за нас  Simple Smile

# 2
  • Несебър
  • Мнения: 195
С Бочко Peace

# 3
  • Мнения: 274
И аз имам препарата на Бочко  и го използвам!

# 4
  • Мнения: 9 360
Ако толкова държиш да си даваш парите за специален препарат, Бочко не е лош. Можеш спокойно да ги миеш и с обикновените препарати за съдове, които използваш вкъщи. Аз дори ги миех със същата гъба. След изплакването няма никакъв проблем. Не се вторачвай толкова. На пазара има хиляди артикули, чиято идея е да ти вземат парите, не че особено много ти трябват. Специално препаратът на Бочко е на пазара от от около 3 години, преди това с какво мислиш хората са си миели бебешките съдове, с обикновените препарати.

# 5
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
С това, с което миех нашите съдове.

# 6
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Шишета не съм имала, но приборите ги мия със същия препарат, с който мия всички останали.

# 7
  • Мнения: 27 524
И аз имам препарата на Бочко  и го използвам!

Тогава защо питаш?  Simple Smile

# 8
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
С Бочко и аз миех.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 609
Имам Бочко, но почти не го ползвам, мия ги в миялната с препарата, който обикновено слагам в нея.

# 10
  • Мнения: 3 241
С препарата за нашите съдове. Peace

# 11
  • Мнения: 4 841
И аз със същия препарат, с който мия нашите съдове. За шишетата и бибероните мисля не е желателно да се мият в съдомиялна.
В началото ползвах отделна гъба и това беше. Но когото и да съм питала за препарат всички са ми препоръчвали Бочко. Гледам и тук е така. Иначе има и на Чико (ако не се лъжа) препарати за миене, но каквото и да вземеш смятам, че е за лично успокоение. Резултата според мен е еднакъв  Peace

# 12
  • Мнения: 3 241
Няма проблем със съдомиялната, аз от известно време така процедирам.
Освен това там температурата е много по-висока Simple Smile

# 13
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
С Бочко с отделна гъбичка.

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 1 641
И с Бочко, и с обикновен препарат.

# 15
  • Мнения: 65
Аз никога не съм ги мила с нищо специално, а с веро за чинии, което ползвам и за наще прибори.

# 16
  • Мнения: 74
Аз ги миех с Бочко, но мисля, че и да не ползваш специален препарат, няма да е проблем.

# 17
  • Мнения: 21 275
И аз с Бочко  Peace

# 18
  • Мнения: 212
Можеш спокойно да ги миеш и с обикновените препарати за съдове, които използваш вкъщи. Аз дори ги миех със същата гъба. След изплакването няма никакъв проблем. Не се вторачвай толкова.

 newsm34

Бочко и Фрош. Важно е да се ползва препарат с био разградими съставки. А гъбата е най-големият развъдник на бактерии.

# 19
  • Мнения: 11 840
С Бочко до съвсем скоро, пък аз и не знам друг бебешки препарат за съдове. Сега вече мия  с нашия, но продължавам с отделна гъба.

# 20
  • UK
  • Мнения: 2 838
Мия ги с препарата за съдове който използвам вкъщи . Ползвам отделна гъба ,като вкъщи гъбите се сменят на 3-4 дни.
Ние се кърмим така , че всъщност не мия често.

# 21
  • Мнения: 274
И аз имам препарата на Бочко  и го използвам!

Тогава защо питаш?  Simple Smile
Simple SmileПитам за да  събера и други  варианти защото аз лично не съм чувала  за други специални препарати за бебешки съдове.Мисля че не е редно да се мият бебешките съдове и прибори със препарата който ползвам за нашите  съдове.

# 22
  • Мнения: 3 241
Мисля че не е редно да се мият бебешките съдове и прибори със препарата който ползвам за нашите  съдове.

Защо?

# 23
  • Мнения: 15 379
Когато беше бебе и нямаше Бочко, миех с Фрош и с отделна гъба. Когато поотрасна купувах Бочко или миех в съдомиялната, но задължително с биоразградими таблети.

Мисля че не е редно да се мият бебешките съдове и прибори със препарата който ползвам за нашите  съдове.
Защо?

Защото обикновените препарати за съдове се изплакват много трудно. А добре изплакнатото шише за мляко например е от особено значение.

# 24
  • Мнения: 115
Никога не съм ползвала различен от нашия препарат за съдове. До годинка използвах различна гъбичка. Малката беше само на кърма до 6м. така, че в началото почти не ми трябваше.

# 25
  • Мнения: 1 466
С Бочко и задължително отделна гъбка Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 478
С Бочко и четката за шишета на Авент. Мисля, че с обикновена гъба тръдно се измиват някои ръбчета на шишетата и върха на биберона.
Едно време с баткото ползвах нашия си препарат и пак с четка. Бочкото определено се изплаква  по-лесно Simple Smile и ми се струва, че хабя по-малко вода с него hahaha. Преди свекър ми получаваше инфаркт като ме виждаше как мия шишета - твърдеше че мога да напълня 2 вани с тази вода Laughing

# 27
  • Мнения: 1 897
Ползвах Бочко до годинка,а сега с веро,но и тогава и сега ги мия с отделна гъба.
Моята гъбка е много малка и мека и влиза дори до върха на биберона,а с четката мисля,че се надраскват шишетата и трябва да се сменят доста по-често.

# 28
  • Мнения: 125
С препарат на  Чико  и отделна гъба.Ползвах и дезинфектант.

# 29
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
С препарат на NUK и с отделна гъба, но не съм мила шишета, защото не сме ползвали. Ползвам го основно за приборите и съдовете за храна и играчките на детето

# 30
  • София
  • Мнения: 2 481
С нашия препарат...но шишета ползвах само в началото.

# 31
  • Мнения: 9 144
Шишетата с общия препарат, но с отделна четка с гъбичка на върха.

# 32
  • Мнения: 1 262
Много съм доволна от бебешкия препарат Бочко - евтин, хубаво мие, бързо се изплаква - ЕКСТРА!

# 33
  • Мнения: 234
И аз ползвам Бочко и отделна гъбичка. Доволна съм.

# 34
  • София
  • Мнения: 12 374

Вече година и половина мием нейните шишета, купички, прибори и т.н. само с Бочко, както и с отделна гъба Peace

# 35
  • Мнения: 48
Аз ги мия с Бочко, както и с един препарат на DM - Denkmit Ultra Sevsitive (който не е точно бебешки, но пак е с биоразградими съставки). И от двата съм доволна. Ползвам и отделна гъба.  Peace

# 36
  • Мнения: 2 562
С Бочко.След 1 г не се впрягам толкова и понякога мия с нашия препарат.След опаковката Бочко която сега имам мисля да престана с него.

# 37
  • Мнения: 8 999
Всичко съм мила /и прала/ с препарат, който използвах за мен и мъжа ми.

# 38
  • Мнения: 490
И аз мия с Бочко и отделна гъба Simple Smile

# 39
  • Мнения: 3 932
С най-обикновено веро ги mия, с отделна четка.

# 40
  • Мнения: 808
Аз ги миех с нашия препарат и специална четка за шишетата.

# 41
  • Мнения: 1 567
С какво миете бебешките  прибори  и шишета?

С нищо специално. Препарат, с който мия чиниите. Само за шишетата имах четка.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 711
С Бочко и отделна гъба/четка  Peace

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз пък ги миех с бебешки сапун.Не помня защо,но предполагам заради по-лесното изплакване.

# 44
  • Мнения: 5
Първоначално Бочко, след това препарата, с който мия останалите съдове. Винаги с отделна гъба, която се стремя да сменям често.

# 45
  • Мнения: 2 231
Всичко съм мила /и прала/ с препарат, който използвах за мен и мъжа ми.
И аз. С пур  Mr. Green

# 46
# 47
  • Мнения: 19
И аз никога не съм мила съдовете на малката със специален бебешки препарат. Използвам обаче специалната четка за шишетата.

# 48
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
С Бочко  Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 357
Като беше по малък миех с Бочко, сега вече мия с нашия препарат.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
С Бочко .

# 51
  • Мнения: 777
Като беше по малък миех с Бочко, сега вече мия с нашия препарат.

И аз така Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 2 060
И нашите и на децата съдове мия с Фрош, на органична основа е.

# 53
  • Мнения: 506
Бочко и през ден-два стерилизирам.

# 54
  • София
  • Мнения: 533
Като беше малък само с Бочко, сега всичко мия в миялната, а дребните неща пак с Бочко.

# 55
  • Мнения: 2 231
Гледам масово миете с Бочко, а аз дори не ъсм виждала такъв  Rolling Eyes
На бебешките щандове ли го търсите, защото при останалите миялни препарати не съм виждала  Confused
И още да питам, хубаво ли измива  newsm78

# 56
  • Мнения: 4 841
Има го в кауфланд. Не е лош, мие си.

# 57
  • Мнения: 2 231
Има го в кауфланд. Не е лош, мие си.
Ще взема да пробвам тогава. Ама къде да го търся, на бебешкия щанд, където са сапуните и кремчетата Бочко ли  newsm78
Или при другите препарати  Confused

# 58
  • Мнения: 234
Аз съм купувала от магазини Хит, Illy (в мола) и от Метро. В Хит и Illy е на бебешкия щанд, в Метро не си спомням, но пак там някъде е  newsm78

# 59
  • Мнения: 2 231
Ей, значи пак съм блеяла  Mr. Green
Хем в Метро ходя през 2 седмици сигурно, но като не знам, не гледам. Благодаря за насоките, ще взема да го пробвам  Peace

# 60
  • Мнения: 4 841
В Русе е на бебешкия щанд под шишетата до сапуните  Peace Масов е така че трябва да го има на доста места.

# 61
  • София
  • Мнения: 67
И аз мия шишетата и чинийките му с нашия препарат за съдове. Стерелизирах първите 2, 3 месеца. Мисля, че е съвсем нормално, още повече, че прекалената стерилност не е най-доброто нещо - всички виреем след бактерии и малките човечета се нагаждат към тях.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт