За бебешките съдове ....препарарат за миене и какъв?

  • 6 622
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 65
Аз никога не съм ги мила с нищо специално, а с веро за чинии, което ползвам и за наще прибори.

# 16
  • Мнения: 74
Аз ги миех с Бочко, но мисля, че и да не ползваш специален препарат, няма да е проблем.

# 17
  • Мнения: 21 275
И аз с Бочко  Peace

# 18
  • Мнения: 212
Можеш спокойно да ги миеш и с обикновените препарати за съдове, които използваш вкъщи. Аз дори ги миех със същата гъба. След изплакването няма никакъв проблем. Не се вторачвай толкова.

 newsm34

Бочко и Фрош. Важно е да се ползва препарат с био разградими съставки. А гъбата е най-големият развъдник на бактерии.

# 19
  • Мнения: 11 842
С Бочко до съвсем скоро, пък аз и не знам друг бебешки препарат за съдове. Сега вече мия  с нашия, но продължавам с отделна гъба.

# 20
  • UK
  • Мнения: 2 838
Мия ги с препарата за съдове който използвам вкъщи . Ползвам отделна гъба ,като вкъщи гъбите се сменят на 3-4 дни.
Ние се кърмим така , че всъщност не мия често.

# 21
  • Мнения: 274
И аз имам препарата на Бочко  и го използвам!

Тогава защо питаш?  Simple Smile
Simple SmileПитам за да  събера и други  варианти защото аз лично не съм чувала  за други специални препарати за бебешки съдове.Мисля че не е редно да се мият бебешките съдове и прибори със препарата който ползвам за нашите  съдове.

# 22
  • Мнения: 3 241
Мисля че не е редно да се мият бебешките съдове и прибори със препарата който ползвам за нашите  съдове.

Защо?

# 23
  • Мнения: 15 379
Когато беше бебе и нямаше Бочко, миех с Фрош и с отделна гъба. Когато поотрасна купувах Бочко или миех в съдомиялната, но задължително с биоразградими таблети.

Мисля че не е редно да се мият бебешките съдове и прибори със препарата който ползвам за нашите  съдове.
Защо?

Защото обикновените препарати за съдове се изплакват много трудно. А добре изплакнатото шише за мляко например е от особено значение.

# 24
  • Мнения: 115
Никога не съм ползвала различен от нашия препарат за съдове. До годинка използвах различна гъбичка. Малката беше само на кърма до 6м. така, че в началото почти не ми трябваше.

# 25
  • Мнения: 1 466
С Бочко и задължително отделна гъбка Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 478
С Бочко и четката за шишета на Авент. Мисля, че с обикновена гъба тръдно се измиват някои ръбчета на шишетата и върха на биберона.
Едно време с баткото ползвах нашия си препарат и пак с четка. Бочкото определено се изплаква  по-лесно Simple Smile и ми се струва, че хабя по-малко вода с него hahaha. Преди свекър ми получаваше инфаркт като ме виждаше как мия шишета - твърдеше че мога да напълня 2 вани с тази вода Laughing

# 27
  • Мнения: 1 897
Ползвах Бочко до годинка,а сега с веро,но и тогава и сега ги мия с отделна гъба.
Моята гъбка е много малка и мека и влиза дори до върха на биберона,а с четката мисля,че се надраскват шишетата и трябва да се сменят доста по-често.

# 28
  • Мнения: 125
С препарат на  Чико  и отделна гъба.Ползвах и дезинфектант.

# 29
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
С препарат на NUK и с отделна гъба, но не съм мила шишета, защото не сме ползвали. Ползвам го основно за приборите и съдовете за храна и играчките на детето

Общи условия

Активация на акаунт