Къде в Пловдив? - 39 тема

  • 51 301
  • 743
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Добре дошли в новата ни тема "Къде в Пловдив? - 39"



Предишни теми



Няколко полезни линка
За деца
Пловдивски указател
Заведения в Пловдив
Програма на кината
Списък на детските магагазини в Пловдив
Заведения в Пловдив
KENZ
Miro STYLE - дрехи за бременни
Conti - мода за бременни жени
Подрбна карта на пловдив
Справочник на Пловдив, портали, услуги и много други ...

# 1
  • Мнения: 173
Да се запиша в полезната тема  Peace

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Благодаря за новата тема.  bouquet

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Аз пак да питам за боички за украса - никой ли не си рисува по меденките  Laughing

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Аз пак да питам за боички за украса - никой ли не си рисува по меденките  Laughing
Скоро и аз се интересувах.Казаха ми, че с айсинг. става. Два белтъка, сока от половин лимон и пудра захар, докато стане гъста смес за шприцоване. Може да се сложат и боички и става цветен.
Дано съм помогнала. Peace

# 5
  • Мнения: 57
Боички за меденките взех от ,,Лекси'' в Гранда Thinking

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Боички за меденките взех от ,,Лекси'' в Гранда Thinking
Благодаря, тъкмо да не се хлепотя, ще мина да видя. Ама пише за меденки или...? Thinking

# 7
  • Мнения: 57
Боички за меденките взех от ,,Лекси'' в Гранда Thinking
Благодаря, тъкмо да не се хлепотя, ще мина да видя. Ама пише за меденки или...? Thinking
...не пише:,, сладкарски бои''.Има и бои за сладки newsm78 newsm78...не съм познавач,та взех от двата вида,при кокосовите стърготини,ванилията....на тоя рафт са newsm78

# 8
  • Мнения: 1 059
Елфита, благодаря за темата.

# 9
  • Мнения: 115
Да повторя въпроса си от предишната тема  Simple Smile

доскоро в магазин Паоло Ботичели се предлагаха мъжки обувки на марката GREYDER, но вече ги няма. Дали могат да се намерят в някой друг магазин? Страхотни са като качество и затова ги издирваме. А ако някой знае кой е вносителят им за България, ще съм много благодарна!
 

# 10
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Да повторя въпроса си от предишната тема  Simple Smile

доскоро в магазин Паоло Ботичели се предлагаха мъжки обувки на марката GREYDER, но вече ги няма. Дали могат да се намерят в някой друг магазин? Страхотни са като качество и затова ги издирваме. А ако някой знае кой е вносителят им за България, ще съм много благодарна!
 

Ботичели имат няколко магазина /поне 4 на главната/ и вероятно в някой от тях са останали количества. Случвало ми се е да търся определен номер обувки, който да не е наличен в конкретния магазин и са правили заявка да бъде доставен от друг техен магазин. В моя случай извършиха доставката от Варна. Попитай в удобния за теб дали могат да направят справка за наличностите по други градове и да ти съдействат, ако има вашият модел и номер, да го доставят тук.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Аз пак да питам за боички за украса - никой ли не си рисува по меденките  Laughing
Скоро и аз се интересувах.Казаха ми, че с айсинг. става. Два белтъка, сока от половин лимон и пудра захар, докато стане гъста смес за шприцоване. Може да се сложат и боички и става цветен.
Дано съм помогнала. Peace



Помогна на мен, благодаря! Ще се пробвам. Колко пудра захар само кажи, че съм пълен резил в готварството, да не оплескам нещо?

# 12
  • Мнения: 296
Е хайде де Praynig Дайте едно рамо за доставка на пица до дома! Praynig Телефон, фирма, адрес Peace

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Верди правят доставки, Хепи правят също. Имат хубави пици и са на пещ.  Hug

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 716
0700 111 19 - Verdi, ако ти допадат пиците им  Peace

Общи условия

Активация на акаунт