Къде в Пловдив? - 39 тема

  • 51 311
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 053
И аз на опашката  Laughing  Laughing

Елфита    bouquet

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 4 140
Откъде да купя евтини черни обувки за дъщеря ми, номер 26-27. Максимум до 25-30 лева  Rolling Eyes Трябват за коледното тържество в градината.  Crazy Няма да ги обуе повече. Ама и да имат приличен вид....все пак.  Laughing

# 17
  • Мнения: 292
В Лекси имат комплект за оцветяване и украсяване на сладки. Проверете също и в Лидл и Пени- по Коледа внасят страхотни артикули от Германия, може да имат каквото търсите.
Аз лично украсявам с марципан , оцветен със сладкарски бои. Играчката е повече, обаче, да предупредя.Simple Smile
Откъде да купя евтини черни обувки за дъщеря ми, номер 26-27. Максимум до 25-30 лева  Rolling Eyes Трябват за коледното тържество в градината.  Crazy Няма да ги обуе повече. Ама и да имат приличен вид....все пак.  Laughing
Купувала съм точно такива от Дайхман. Цена до 25-30 лв със сигурност.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Откъде да купя евтини черни обувки за дъщеря ми, номер 26-27. Максимум до 25-30 лева  Rolling Eyes Трябват за коледното тържество в градината.  Crazy Няма да ги обуе повече. Ама и да имат приличен вид....все пак.  Laughing

Подкрепям Mrs S за Дайхман. Точно тези съм виждала в магазина: http://www.deichmann.com/BG/bg/shop/home-momicheta/home-momichet … -momicheta-obuvki
Подобни имаше и в H&M, цената май пак беше същата.

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 831
Аз пак да питам за боички за украса - никой ли не си рисува по меденките  Laughing
Скоро и аз се интересувах.Казаха ми, че с айсинг. става. Два белтъка, сока от половин лимон и пудра захар, докато стане гъста смес за шприцоване. Може да се сложат и боички и става цветен.
Дано съм помогнала. Peace


От фирма "Торнадо" в кв.Тракия - имат всякакви разнообразни сладкарски консумативи.

# 20
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Питахте за добри зимни гуми. Ето на какво попаднах в нета - тестове за такива.
http://www.avtogumi.bg/oscommerce/testove_zimni_gumi.php

А за черни обувки давам идея за Форум-а в кв. "Тракия" - магазинчетата на първия етаж и китайския на ет.2, както и едно магазинче точно на гърба на м-н "Триумф" - бл.14 пак в кв. "Тракия". Има варианти за по 15-18 лева и след като са на практика за еднократно ползване не виждам смисъл да се дават повече пари.

# 21
  • Мнения: 116
В предната тема стана дума за пиците на Toasty.Да питам и тук-как са като цена и качество,на парче ли са,или цели пици?

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Момичета, търся детски акордеон (по-скоро играчка), но все пак да има някакъв външен вид ... Гледах едни, но с такава лоша пластмаса, че се разочаровах. А дядо Коледа ще дойде във вторник в градината ...... Confused

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Момичета, търся детски акордеон (по-скоро играчка), но все пак да има някакъв външен вид ... Гледах едни, но с такава лоша пластмаса, че се разочаровах. А дядо Коледа ще дойде във вторник в градината ...... Confused

http://prodavalnik.com/za-bebeto-i-deteto-c139?q=%D0%B0%D0%BA%D0 … D0%B5%D0%BE%D0%BD

имаш време, има много симпатични и не са скъпи, поне за мен.
доставка офис до офис на еконт, пощенска тарифа - някъде около 3-4 лв!

# 24
  • Мнения: 2 382
Някой да знае координати на сладкарница " Васиана"? На Младежка затвориха миналата година, но виждам техни неща в Лекси, така, че предполагам, че работят в някой цех.
Ако не, идея къде мога да поръчам като техните питки- като домашни, на конци, все едно са козуначени, но без захар?

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 691
   За пиците на Toasty ето го менюто в страницата им от фейс-а https://www.facebook.com/photo.php?fbid=483846434989166&set= … ype=3&theater  , сравнени по грамаж и цена с тези от Верди на мен и като вкус ми харесват повече, а като цена... сами вижте.
   Верди-то много са се отпуснали и го раздават много лежерно. Последно поръчахме 2 броя пици - Прошуто Фунги - вместо да си пристигне със шунка нарязана на големи парчета , както си е... пристигна с някакво подобие на прошуто ли беше, някакво пушено месо ли беше, нещо средно с ужасен вкус .... аз дори все още съм на мнение , че беше развалено /никога не съм виждала подобен продукт да се продава по магазините - незнам какво беше, но определено не беше шунка/ .
   Когато се обадих по телефона дамата дори идея нямаше какъв е продукта върху пиците ни.. каза само "съжелявам" и че на 100% това не е прошуто, защото те не работят с такъв продуктт....и ....т ова беше  Mr. Green , демек - яжте там, пък.... ако не ви харесва си поръчайте други 2 пици за още 20 и кусур лева.  Peace

# 26
  • на село
  • Мнения: 33
  bouquet
Съвсем ви изтървах ....

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Някой да знае координати на сладкарница " Васиана"? На Младежка затвориха миналата година, но виждам техни неща в Лекси, така, че предполагам, че работят в някой цех.
Ако не, идея къде мога да поръчам като техните питки- като домашни, на конци, все едно са козуначени, но без захар?

васиана от край време си е на ул Богомил, срещу едната страна на Паисито, до Аптеката на ъгъла. Надявам се ме разбра.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 116
аH~,благодаря ти!

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 40 828
  За пиците на Toasty ето го менюто в страницата им от фейс-а https://www.facebook.com/photo.php?fbid=483846434989166&set= … ype=3&theater  , сравнени по грамаж и цена с тези от Верди на мен и като вкус ми харесват повече, а като цена... сами вижте.
   Верди-то много са се отпуснали и го раздават много лежерно. Последно поръчахме 2 броя пици - Прошуто Фунги - вместо да си пристигне със шунка нарязана на големи парчета , както си е... пристигна с някакво подобие на прошуто ли беше, някакво пушено месо ли беше, нещо средно с ужасен вкус .... аз дори все още съм на мнение , че беше развалено /никога не съм виждала подобен продукт да се продава по магазините - незнам какво беше, но определено не беше шунка/ .
   Когато се обадих по телефона дамата дори идея нямаше какъв е продукта върху пиците ни.. каза само "съжелявам" и че на 100% това не е прошуто, защото те не работят с такъв продуктт....и ....т ова беше  Mr. Green , демек - яжте там, пък.... ако не ви харесва си поръчайте други 2 пици за още 20 и кусур лева.  Peace

А колко им е доставката?Аз се чудих и за Ориджинале newsm78 Май имаше добри отзиви и за техните пици,нали?

Общи условия

Активация на акаунт