"Лактогонно средство"

  • 3 806
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Казве се Лактогонно средство. В една розово лилава кутия, като тези картонените за чая, но вътре е насипен, не е на пакетчета...поне моя е такъв

# 16
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
"лактогОнно" или "лактогЕнно"????

Спопед мен и двете са верни-едното означава подпомагане на потичането на кърмата,а другото самото образуване,т.е едното следва другото като етапи в самия процес.Ама и аз как го обясних.Явно фирмите производителки за различни и наименованията също.

# 17
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
gally, ето това пише на кутийката: Лактогонно средство (при недостатъчност на млякото при кърмачките)
купих го от квартална аптека в Младост 3

# 18
  • Мнения: 132
gally, ето това пише на кутийката: Лактогонно средство (при недостатъчност на млякото при кърмачките)
купих го от квартална аптека в Младост 3

мерси, Diddi Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 82
А на ден по колко пиете?Аз за сега пия по 500мл,но се чудя дали да не увелича дозата Thinking

# 20
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
По принцип тези билкови средства могат да се пият вместо вода по 1-2л на ден Grinning

# 21
  • Мнения: 35 971
А на ден по колко пиете?Аз за сега пия по 500мл,но се чудя дали да не увелича дозата Thinking

по-добре съчетай и с други средства за увеличаването на кърмата /често кърмене например/, защото с времето предтава да действа толкова добре, колкото първите дози

# 22
  • София
  • Мнения: 82
А на ден по колко пиете?Аз за сега пия по 500мл,но се чудя дали да не увелича дозата Thinking

по-добре съчетай и с други средства за увеличаването на кърмата /често кърмене например/, защото с времето предтава да действа толкова добре, колкото първите дози
Ами от 4дни се кърмим по-често,защото и кърмата ми намаля,дано да е лактационната криза и да отмине Praynig

Общи условия

Активация на акаунт