zdraveite

  • 1 626
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 191
Забелязах, че има и легитимни развъдници в линка по-горе:
http://prodavalnik.com/mops-zhenski-s-rodoslovie-i3471629
Това бебче например, не е много по-скъпо от останалите, а е от развъдник и то много добър.

# 16
  • Мнения: 19 485
Да, наистина изглежда легитимен развъдник, след като има FCI номер. За по-голяма сигурност обаче аз бих се обърнала към клуба. Там вече който членува - прошка няма в правилата за развъждане. А и изборът в един развъдник е по-голям. В смисъл от цялото кучило. Тук се предлага само едно кутренце.

# 17
  • Мнения: 6
мн благодаря за саветите мили мами

# 18
  • Мнения: 61
Ние си имаме две мопсчета приятелчета.Големи сладури, но стопаните им казват, че породата има проблем с носа.Миришели повече от другите кучета.Козината им пада, иначе относно разходките не изискват километри бягане, като при моят лабрадор.За козината имам предвид под пада, защото има породи, при които косъмът бил като при хората, и  падането не е проблем.Пак са дребни, но не мога да се сетя за породата в момента.Това при мен е голям проблем.Мисля, че и за теб и за детето кучето ще е нова топлинка, след раздялата с таткото, но са големи грижи - сутрин преди градина и работа - кой ще гледа детето ти докато го разхождаш, вечер също /като е студено и не можеш да си с детето навън/, като решите да ходите някъде и т.н. Е, има си и хотели за кучета и т.н. но си е грижа - любовна грижа..... успех! Laughing

# 19
  • Мнения: 6
много благодаря

Общи условия

Активация на акаунт