Звездни компромати - тема 125

  • 45 312
  • 757
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 155
Ехееееееее, пропуснах цяла тема, но сега мисля да не ви изпускам  Hug

Риана на Хаваите си пуши Whistling
Даян Крюгер - извинявам се, ако е поствано, но слагам снимката само защото роклята много ми хареса  Heart Eyes

# 226
  • София
  • Мнения: 23 097
Вчера я гледах. Изключително нагло поведение. Как може да каже, че приела каузата само защото спечелила конкурса и нямала избор?  ooooh!
Кое толкова те учудва?
Не знам някоя наша миска да си е турила на сърце дадената кауза. Интересува ги голямата титла, каузите са досадна подробност.

...но няма как да бъде сравнявана с величествената Анджелина, наистина. Не е уместно да бъдат сравнявани.
Не е уместно много ясно. Терон е красива, ако ме разбираш.  Grinning
Хора, що не осъзнаете, че мнението ви не е меродавно. Нито пък моето.

# 227
  • Мнения: 11 747
Антония Петрова все повече ми харесва! На път е да ми стане абсолютна фаворитка!  Simple Smile  След като съм писала из форума от 2009 насам не веднъж колко грозна мис е и съм се възмущавала не веднъж от нея, е вече ме спечели. Наистина е откровена, интелигентна, не си оставя магарето в калта, упорита е, има чувство за хумор. Интересен събеседник е, интересен човек е, когато гостува в някое предаване винаги е интересно. Различна е, не е по калъпа. Любимата ми мис  Simple Smile

# 228
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Вчера я гледах. Изключително нагло поведение. Как може да каже, че приела каузата само защото спечелила конкурса и нямала избор?  ooooh!
Кое толкова те учудва?
Не знам някоя наша миска да си е турила на сърце дадената кауза. Интересува ги голямата титла, каузите са досадна подробност.

...но няма как да бъде сравнявана с величествената Анджелина, наистина. Не е уместно да бъдат сравнявани.
Не е уместно много ясно. Терон е красива, ако ме разбираш.  Grinning
Хора, що не осъзнаете, че мнението ви не е меродавно. Нито пък моето.
Тогава защо го изказваш като не е меродавно? Или се опитваш да си го наложиш? Всеки има различно виждане по въпроса и не виждам нищо лошо да си го каже. Ако за теб Шарлийз е по-красива от Джоли, ми ок, няма лошо. За мен пък може да е обратното. Ма защо влизаш да кажеш, че не е уместно да се сравняват и отдолу "не ви е меродавно мнението"...за кого не е меродавно-за теб ли? Или за някоя от тях двете, дето не знаят за съществуването ни?

# 229
  • Мнения: 4 120
Да дойде инфантилна да каже, че не е пияна Преслава, а е дръпнала някоя писта  Simple Smile

Щях да кажа писти. Mr. Green

# 230
  • София
  • Мнения: 23 097
Тогава защо го изказваш като не е меродавно? Или се опитваш да си го наложиш?
Хайде помисли малко защо - наготово няма да ти поднеса отговор.
Adellle, вземи слез малко от метлата.  Peace

# 231
  • София
  • Мнения: 690
Антония Петрова все повече ми харесва! На път е да ми стане абсолютна фаворитка!  Simple Smile  След като съм писала из форума от 2009 насам не веднъж колко грозна мис е и съм се възмущавала не веднъж от нея, е вече ме спечели. Наистина е откровена, интелигентна, не си оставя магарето в калта, упорита е, има чувство за хумор. Интересен събеседник е, интересен човек е, когато гостува в някое предаване винаги е интересно. Различна е, не е по калъпа. Любимата ми мис  Simple Smile

Вчера като я слушах точно това си помислих... но не смеех да си призная. Винаги ще смятам, че не става за мис, но напоследък ми е симпатична с позициите и откровеността си.  Embarassed

# 232
  • Мнения: 494
Пина,искрено ме у4уди мнението ти!Кажи ми,4е се шегуваш! Ат то4но влизах да кажа,колко още пове4е ми падна в о4ите това безмозъ4но същество!Куха е като сто хралупи,свързани в една!Толкова меркантилност и безо4ие лъхат от нея,4е думи нямам!Тя сама доказва,4е  вси4ко е съгласна да направи и да каже,само и само да спе4ели една смешна титла!И това трябва да е интересно Shocked

П.П. Bordeaux,уау,колко е откровена само!Сълзи ми излязоха Sick Ама вие сериозно ли го мислете това?

# 233
  • Мнения: 4 120
 Мисля, че те се шегуват.

# 234
# 235
  • Мнения: 494
А дано!
Пий4ис Гелдоф си показва корем4ето http://bilder.rtl.de/p2/2012-01/4010996/12507360.jpg Бебето трябва да дойде на 24 април.
Оливие Мартинез и Нала http://bilder.rtl.de/p2/2012-01/2941542/12499428.jpg

# 236
  • Мнения: 155
Някой май спомена Мишел Пфайфър по-напред. Казвала съм и преди, че и аз много я харесвам. Обаче за 4 години има доста разлика според мен.

Ето я 2007 1 2 3

и 2011 1 2 3

Пак я харесвам много и като гледам нищо не е опъвала и пипала по лицето май  newsm78

# 237
  • Мнения: 2
Поствам мнението на  Krasimira Hadjiivanova от фейсбук, защото искрено го споделям. Аз на Антония Петрова не и симпатизирам от момента в който, я изгониха от Часът на Милен Цветков, защото беше достатъчно глупава да не знае отговора на елементарен въпрос, но не спираше да изтъква двете си fake (за мен ) дипломи-все едно две дипломи доказват, че имаш капка мозък и обща култура. newsm78


 Krasimira Hadjiivanova: аз от репортажа в Господарите разбрах две неща. 1. Тя публично призна, че е излъгала, като е приела каузата. 2. Не знае какво е птица и че птицата е животно. Последните два дни исках да докажа само две неща у нея - че е глупава и че е лъжкиня. Тя успя да се набута сама и по двете точки много успешно.

# 238
  • Мнения: 11 747
Не, аз не се шегувам. Съвсем сериозно си го мисля и някак постепенно се получи. Конкретно за каузите на миските - ми то си е такова лицемерие цялата история. Защо пък изобщо трябва да застават зад някаква кауза? Сякаш ще спасят дивите животни или ще нахранят децата в Африка, ще настъпи световен мир и ще се открие лек против рака, щото някоя си полупълнолетна сополанка 'искрено' заставала зад каузата. Конкурса е за красота, уж, макар че той и за красота не е, а за шоубизнес с политически уклон, в световен план.
Конкретно за палтата ѝ - наистина фотосесията е стара и се сетиха природозащитниците. Дори да си беше защитавала каузата с дивите животни, кожите на гърба ѝ не са от диви животни, а от животни отглеждани във ферми с цел добив на кожи. Гледах я когато гостуваше в БТВ, преди два дни ли беше? Убедително и последователно изясни позицията си по въпроса за животните и палтата си. Предполагам може да се гледа в нета, няма смисъл да преразказвам.
И да е меркантилна, сякаш ние не сме. То си е в човешката природа. И да се е продала - продала е себе си, не е продала в робство заблудени провинциални девойчета, както прави Калканджиева. Не мънка под носа си, не гледа с празен кравешки поглед, не само има позиция, но и не се страхува да застане зад нея.

# 239
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз чаках Мишел, някъде бях чела, че ще дава награда, но явно е било инфо за Оскарите Rolling Eyes.

Aми тя даде, май си си легнала по-рано Mr. Green

                                                           
Аууу, колко е красива, красивааа smile3544 smile3544 smile3544
Аз цялата церемония проспах, после я търсих Мишел по снимки и клипчета, ама  я нямаше.

Общи условия

Активация на акаунт