Звездни компромати - тема 125

  • 45 357
  • 757
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 592
Мара подеобната, май доста си й насъбрала на Антония  Shocked
Толкова тежки думи избълва срещу нея  Rolling Eyes
Не знам как реши, че е безмозъчна, аз определено съм на друго мнение, но съм далеч от мисълта да те убеждавам в противното. И да - права е, че същите тези природозащитници, които я обвиняват, ядат животни, носят кожени обувки, колани и портфейли  Stop
И да, права е, че не е единствена, но наскачаха само срещу нея именно, защото е тя
Не ми е била никога особено симпатична като човек и външността й се различава от представите ми за Мис, но определено не е безмозъчна за разлика от повечето Миски, които съм слушала как говорят  ooooh!

# 241
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Тогава защо го изказваш като не е меродавно? Или се опитваш да си го наложиш?
Хайде помисли малко защо - наготово няма да ти поднеса отговор.
Adellle, вземи слез малко от метлата.  Peace


Как пък като не ви изнася нещо, все сме на метлата ooooh! Както и да е,
Kelly Rowland

# 242
  • Мнения: 1 318
Не, аз не се шегувам.
Добре де, съгласна съм, че няма как тези каузи да допринесат за човечеството. Никоя от Мис-ките не е Айнщайн - от тях се иска да са красиви. Но щом си публична личност, трябва да се съобразяваш с титлата си. Пина, не си разбрала защо започна скандала. Не е от старите снимки с кожени палта и шапки, а от съвсем прясна ваканция в Швейцария. Снимките г-ца Петрова любезно беше предоставила във фейсбук с публична видимост. На тях позираше гордо с палта, шапки и аксесоари от животинска кожа. Нямаше да има нищо нередно, ако не навираше любовта си към животните като дреха по този вулгарен начин - ето, мога да си го позволя, какво ми скачате. Би ми била симпатична в желанието си да си отстои позицията, ако беше права. За мен не е. За много други хора - също. В клипа от Господари на ефира за пореден път доказа колко глупаво и упорито същество е.

# 243
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Само да ви питам природозащитничките, вие обувки и чанти само от синтетични материали ли носите?

# 244
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 608
Поствам мнението на  Krasimira Hadjiivanova от фейсбук, защото искрено го споделям. Аз на Антония Петрова не и симпатизирам от момента в който, я изгониха от Часът на Милен Цветков, защото беше достатъчно глупава да не знае отговора на елементарен въпрос, но не спираше да изтъква двете си fake (за мен ) дипломи-все едно две дипломи доказват, че имаш капка мозък и обща култура. newsm78


Аз пък не останах с впечатление да не знае отговора на въпроса.. М. Цветков доколкото помня се държа доста грубо с нея.

# 245
  • Варна
  • Мнения: 25 292
И да - права е, че същите тези природозащитници, които я обвиняват, ядат животни, носят кожени обувки, колани и портфейли  Stop
Абе аз това не мога да го приема за довод. Чантите, коланите и обувките доколкото знам се правят от кожата на животни, които са убити основно, за да се ядат - телешка, агнешка, нам си каква. Палтата - от животни, убити с единствената цел да им се вземе кожата. Едното се нарича оцеляване или хайде да кажем пълноценно хранене, другото гевезелък.

# 246
  • Мнения: 2 592
Какво значение има с каква цел са убити животните?
Нали все пак са УБИТИ умишлено от човека?
За да оцелее човек не е нужно да убива животни нали  Wink

# 247
  • Мнения: 11 747
Защо да навира вулгарно любовта си към животинските кожи? На снега гола ли да застане, без палто?

При участието си в сутрешния блок каза и друго - за неразлагащите се синтетични материали, които прогресивно задръстват планетата. Естествените материали не са проблем. Наистина вече е сложно да се прецени кое е по- екологично поведение. Аз не се вълнувам от темата. Вероятно ако човечеството намали броя си от 7 милиарда поне на половина, би имало най- благотворно влияние върху планетата, климата и животните.

# 248
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Какво значение има с каква цел са убити животните?
Нали все пак са УБИТИ умишлено от човека?
Както вече казах - за мен има огромна разлика защо точно са убити. Не ми се повтаря пак, смятам, че елементарна интелигентност стига, за да се разбере.

# 249
  • Мнения: 2 592
За мен елементарната интелигентност показва друго, така че не е нужно да я споменаваш  Stop
Можеш да си спориш без да намесваш интелигентността, когато човек просто е на друго мнение от твоето
Както и да е, излишен спор  Stop

# 250
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ехх, лицемерие Whistling

# 251
  • Мнения: 8 547
Вчера я гледах. Изключително нагло поведение. Как може да каже, че приела каузата само защото спечелила конкурса и нямала избор?  ooooh!
Е ,такава беше каузата тогава,която и да изберат трябваше да я приеме ,в този случай е права,друг е въпроса дали  е  трябвало да го казва.А аз не разбирам защо е тази омраза към Антония,ако това е според всички тук грозна жена бих искала да видя вие колко сте красиви  Mr. Green.Тя и Ромина за мен са едни от най -хубавите миски и Наталия Гуркова разбира се.Само да не ми каже някой ,че и Калканджиева е красива ,и да ми даде пример с 6-тото и място ,защото такова няма, а е просто една измислица

# 252
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212

  202uu

# 253
  • Варна
  • Мнения: 25 292
За мен елементарната интелигентност показва друго, така че не е нужно да я споменаваш  Stop
Можеш да си спориш без да намесваш интелигентността, когато човек просто е на друго мнение от твоето
Както и да е, излишен спор  Stop
Ами аз написах къде е разликата. Какво има да повтарям сто пъти? Едно е да убиеш животно, за да се храниш, друго е да се накиприш с кожата му. Изкуствено месо не знам да има, аз за себе си не възприемам вегетарианството като пълноценно хранене. Изкуствени кожи колкото искаш, дори като се замисля - коланите, чантите и обувките ми са от изкуствена кожа. От естествена нямам абсолютно нищо.

# 254
  • Мнения: 1 167
Ами Рози Иванова, къде я забравихте  Whistling

Ох, карате се за глупости. Аз нито съм за Антония, нито съм против нея..безразлично ми е някак.

Общи условия

Активация на акаунт