Звездни компромати - тема 125

  • 45 465
  • 757
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 494
Мара подеобната, май доста си й насъбрала на Антония  Shocked

Трънци,насъбрала съм и Grinning Знаеш ли,колко ми дреме за някаква си шматка Joy Дори оттук за пръв път нау4их за"проблема". Просто адски ми опротивя,как само се върти като фурнаджийска лопата,за да се покаже като невинна момина сълза!
И да си кажа, никаква природозащитни4ка не съм и  ,ама не съм и у4аствала в конкурси с кауза "Да защитим дивите животни" Confused То е ясно,4е нашенските конкурси са си пунта мара,ама това моми4е хептем им плю на имиджа,като оба4е забрави,4е така автомати4но си плюе на собствения си фасон!

# 256
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Аз чух, че сега Антония каза в ефир, че каузата е била защита на диви птици. В същото време в клипа, който пуснаха и който е правен по времето на конкурса, ясно заявява, че каузата е диви ЖИВОТНИ. В същото време нямам спомен ТОГАВА, съобщавайки, че каква е каузата, Антония да е била достатъчно смела и откровена и да е уточнила, че много обича кожени палта и месо. А сега чета, че Антония е едва ли не някъв смел и откровен супер герой.  Нещо да не съм пропуснала в изказванията й тогава?  newsm78

Shirley-Ann, добре си споменала, че титлата й е свързана с условности, с които, щом се е хванала на това хоро, Антония трябва да се съобразява. Дори с цената на прикриване на истинските си чувства и предпочитания.

Също бих добавила, че никой герой няма да тръгне да се защитава, изброявайки коя друга известна личност носи кожи и обявявайки, че всичко е въпрос на завист. Освен, че не е героично, не е и особено умно, поне според моите представи! Naughty Впечатленията ми са, че когато някой умен човек от световния шоу бизнес го обвиняват в подобно прегрешение, обикновено той УМНО си замълчава и не влиза в спорове и обяснения! Не че Антония ще ме прочете, но бих я посъветвала, вместо да си купи палто, следващия път с парите да си наеме добър ПР или агенция, която да се грижи за имиджа и публичните й прояви.

# 257
  • Мнения: 2 592
Доста вероятно е тя да е разбрала за каузата след записването й за конкурса и избирането й за Мис  Wink
Това няма как да го знаем следователно според мен двуличността й в това отношение не е доказана  Crossing Arms

Да, Роси Иванова за мен е една отнай-красивите Мис

Ето нейна снимка

http://spas.bg/pictures/model/191_big.jpg

# 258
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Доста вероятно е тя да е разбрала за каузата след записването й за конкурса и избирането й за Мис  Wink
Това няма как да го знаем следователно според мен двуличността й в това отношение не е доказана  Crossing Arms

Да, Роси Иванова за мен е една отнай-красивите Мис

Предаването, където говори за каузата е преди избирането й и там определено премълчава за любовта си към кожите.

# 259
  • Мнения: 2

Аз пък не останах с впечатление да не знае отговора на въпроса.. М. Цветков доколкото помня се държа доста грубо с нея.

http://www.youtube.com/watch?v=_mcVZy76XDk
Аз никъде не я чух да отговаря, като я изпитват дали минава по същия начин номера?

# 260
  • Мнения: 1 318
Доста вероятно е тя да е разбрала за каузата след записването й за конкурса и избирането й за Мис  Wink
Не ставаше въпрос за това, че се е снимала с палто преди конкурса или че Роси се е снимала с кожа. Става въпрос за арогантното й изказване „Обожавам животните, но още повече обичам да ги нося! Заставам зад думите си, а бих добавила, че обичам и да ям месо, не само да нося кожи”. В това не виждам нищо героично, още повече че в поне 10 интервюта ясно и отчетливо повтаря за каузата на конкурса.
Моля, не ме разбирайте погрешно, но титлата носи отговорности, а те не са свързани с това да се тупаш по гърдите как защитаваш дивите животни/птици/насекоми и т.н. и да намилаш за дипломите си и отличните оценки по изпити.
И понеже българите сме завистливи (нали такава слава ни се носи), аз от завист към нейния английски, пускам едно клипче.
http://vbox7.com/play:3a93a250

# 261
  • Мнения: 2 592
„Обожавам животните, но още повече обичам да ги нося!"

Това наистина е грубичко изказване  Confused

# 262
  • Мнения: 4 120
 Знаеше за каузата още тогава, помня че коментирахме в темата за Вип брадър, където тя влезе веднага след конкурса. Беше облечена пак с нещо кожено и коментирахме дали не си е помислила, че каузата е защита на плюшени животни. После, ако не се лъжа някъде се писа, че е носила изкуствена кожа.

# 263
  • Мнения: 1 318
„Обожавам животните, но още повече обичам да ги нося!"

Това наистина е грубичко изказване  Confused

Ето затова скочиха хората, не заради старите й снимки, не заради това, че има кожено палто...

# 264
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 636

Аз пък не останах с впечатление да не знае отговора на въпроса.. М. Цветков доколкото помня се държа доста грубо с нея.

http://www.youtube.com/watch?v=_mcVZy76XDk
Аз никъде не я чух да отговаря, като я изпитват дали минава по същия начин номера?



Е те не я изпитват в унито за да е длъжна да отговаря  Whistling А и това, че не отговаря не значи, че не знае. Все така обаче мисля, че Милен се държа грубо. По принцип можеше да се направи на разсеяна и да му каже отговора на въпроса, но избра да не го прави предвид отношението му. И според мен с право.

# 265
# 266
  • Мнения: 1 318
От сайта й: "След завършване на 7ми клас приета с изпит по литература и математика в езикова гимназия, с изучаване на английски език “Симеон Радев” гр. Перник. Учила там 5 години в паралелка английски език, с профил история, информатика и засилено изучаване на чужди езици. В процеса на обучение изучава 4 години,  като втори език италиански и като трети – руски.  Завършва през 2003г. с успех отличен 6 и златен медал."
Добре бе, в нашето училище за такъв английски те оставяха на поправка... аз ли не съм в ред?!?

# 267
  • Мнения: 4 120
 Мисля, че и завиждаш  Whistling

# 268
  • Мнения: 1 167

 Joy hahaha

На мен ми се стори много притеснена, но едва ли е това причината да говори като Стоичков.

# 269
  • Мнения: 1 318
Охоу! Позеленяла съм направо  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт