Звездни компромати - тема 125

  • 45 329
  • 757
  •   1
Отговори
# 30
  • в Кошера
  • Мнения: 2 222
МноУ сте бързи бе  Mr. Green

Тва с разделението на темите е напълно излишно  Peace

# 31
# 32
  • Мнения: 11 747
Бионсето е по-пълничко от сега

От сега, когато беше бременна ли?  Simple Smile
Не е по- слаба сега, повече фотошоп само.

# 33
  • Мнения: 494
МноУ сте бързи бе  Mr. Green

Тва с разделението на темите е напълно излишно  Peace
Абсолютно!Те дори и да се разделят,по някоя време неминуемо ще се омешат!

# 34
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Вместо запис да напомня, че като се пуска нова тема, в старата се предупреждава и се слага линк към тази.   Peace

Иначе нямам нищо против разделянето на темата на две. Коментираните тук бг звезди слабо ме интересуват. Разбира се, приемам, че за някои хора това са истински звезди и им симпатизират, ок, но повтарянето на едно и също 5-10 стр. и допълнителното включване на второстепенни герои от "сапунките" /сестрата, лелята, чичото, адвокатът/ ми идват в повече. Май с две теми ще се удовлетворят повече хора.

# 35
  • Мнения: 3 656
Вместо запис да напомня, че като се пуска нова тема, в старата се предупреждава и се слага линк към тази.   Peace

Иначе нямам нищо против разделянето на темата на две. Коментираните тук бг звезди слабо ме интересуват. Разбира се, приемам, че за някои хора това са истински звезди и им симпатизират, ок, но повтарянето на едно и също 5-10 стр. и допълнителното включване на второстепенни герои от "сапунките" /сестрата, лелята, чичото, адвокатът/ ми идват в повече. Май с две теми ще се удовлетворят повече хора.

 Peace

# 36
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Вече не са 2

# 37
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Иначе нямам нищо против разделянето на темата на две. Коментираните тук бг звезди слабо ме интересуват. Разбира се, приемам, че за някои хора това са истински звезди и им симпатизират, ок, но повтарянето на едно и също 5-10 стр. и допълнителното включване на второстепенни герои от "сапунките" /сестрата, лелята, чичото, адвокатът/ ми идват в повече. Май с две теми ще се удовлетворят повече хора.

 Peace + 1.
Линковете са лесни за прескачане, но не и нескончаемите разсъждения и мнения, тях няма как да прескочиш, защото трябва да ги прочетеш.  Laughing

В случая съм съгласна с
И всъщност безкрайните коментари са спам. Темата е повече за постване на снимки и по-малко за плямпане.  Peace


Анджелина иска  да е новото момиче на Алмодовар

МАрая, Ник и Морокан

Джесика показва пръстена от Джъстин Тимбърлейк

Деми Мур и Мелани Грифит

Шон Пен, Лео ди Каприо, Мел Гибсън и други

# 38
  • Мнения: 11 747
Анджелина и с черния костюм е много- много хубава.

# 39
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Иначе нямам нищо против разделянето на темата на две. Коментираните тук бг звезди слабо ме интересуват. Разбира се, приемам, че за някои хора това са истински звезди и им симпатизират, ок, но повтарянето на едно и също 5-10 стр. и допълнителното включване на второстепенни герои от "сапунките" /сестрата, лелята, чичото, адвокатът/ ми идват в повече. Май с две теми ще се удовлетворят повече хора.

 Peace + 1.
Линковете са лесни за прескачане, но не и нескончаемите разсъждения и мнения, тях няма как да прескочиш, защото трябва да ги прочетеш.  Laughing

В случая съм съгласна с
И всъщност безкрайните коментари са спам. Темата е повече за постване на снимки и по-малко за плямпане.  Peace


+ 1  Често дори не са мнение.  #Crazy

- Тоя на Мара на колко години е?
- Не знам, знам само, че е по- млад от нея.
- Ми, еди къде си пишеше, че е на ...
- А не, той беше гадже с ... Значи е по- голям.
- Да, ама в ....пишеше, че разликата им е ...Значи няма 30.
- По мои сметки е на...
и т.н.

Това са си просто разговори.

# 40
  • Мнения: 4 120
 Ами повечето снимки също са спам, защото не са компроматни. Компроматни снимки са като тези в блога на Perez Hilton, примерно.

# 41
# 42
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Ами повечето снимки също са спам, защото не са компроматни. Компроматни снимки са като тези в блога на Perez Hilton, примерно.

Поне са снимки, а не разговор!

# 43
  • Мнения: 4 294
Разговорите са в реда на нещата, стига да са в рамките на нормалното, показват заинтересованост към темата. Има разлика между офтопик и спам.
Това, че давате непрестанен тон и имате куп претенции в крайна сметка само ще навреди на темата.
Учудвам се на модераторското търпение.

# 44
  • Мнения: 9 679
На мен пък ми харесва да чета коментарите ви, независимо дали са за Анджелина Джоли или за Марчето. Тема само с линкове е безмислена - снимките ги виждам и в Гугъл. Друго си е да обсъдиш роклята, косата, грима, мъжа. Интересно ми е как едни разпалено защитават, други направо унищожават. Интересно ми е да чета и за килограмите на Адел, и за не/бремеността на Бионсе, и за малък и голям Гущер и за НиЛоБоВаБоАлНиМи  Crazy

Просто по-малко се впрягайте - на звездите не им пука, пък тук войни стават! Споко хора! Не го приемайте лично! Забавлявайте се! И като нещо не ви е интересно - прескачайте!


От Златния глобус само роклята на Мадона ми хареса. Хем в стил Холивуд, хем леко различна.
Поздравления и за Анджелина - отдавна не беше изглеждала така свежо!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт