Намаления 2012 (4)

  • 100 128
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 040
Мисля, че до краят на годината трябва да е готов, но точен срок не знам.

# 16
  • Мнения: 5 790
Да си допиша от предишната тема: на K&K не им стъпвам в магазините, не купувам нищо тяхно. Едно, че са изкуствено завишени цените, неотговарящи на качеството, не правят намаления повече от 20%, ами и за тези пари от намаленията по английските сайтове ще купя 2 чифта далеч по-качествени и по-маркови обувки.

# 17
  • Мнения: 4 202
И аз се бях зарекла повече от тях да не купувам, но едни пантофки на детето са му много удобни, но вече малки и реших да му купя номер по-голям и да се възползвам от коледното им намаление, но се оказа, че точно те не били намалени   Outta Joint

Е, купих ги, но повече дори няма да им влизам в магазините Tired

# 18
  • Мнения: 91
И аз тук   bouquet
Събота или неделя ще ходим с мъж ми на шопинг в Пловдив.Ще минем и през Карфура и Теранова.Дано си харесам нещо и да се обзаведа  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 7 040
На КиК цените горе-долу бяха нормални с 50%-ното намаление в Комсед, тогава взех едни пантофки и фактически само това имаме от тази фирма.

# 20
  • Мнения: 29 493
На КиК цените горе-долу бяха нормални с 50%-ното намаление в Комсед, тогава взех едни пантофки и фактически само това имаме от тази фирма.

 С 50% намаление биват цените.  Ние взехме едни обувчици 20 номер за 26 лв., т.е. 52 редовна цена.  И ще ги носим сигурно не повече от 2 мес. Confused

# 21
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Има хубави неща в детския Есприт в Мол Сердика , има номера
30% намаление

# 22
  • София
  • Мнения: 3 271
Мерси, Наде   bouquet!
Аз пък чакам да отворят новия МОЛ на Сребърна, че хем ми е най-близо, хем ще е огроооомен  #Crazy #Crazy
A за кога е откриването, ясно ли е?

Инфо за Моловете - този на Сребърна трябва да отоври за 15 септември , а този на Бул."България" - до БИЛА - за  Нова година  Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 580
Наде, благодаря за темата!  bouquet
И аз сега се връщам от Бенетон (този на Витошка) - е, нищо не успях да харесам за малката - магазина празен, продавачките, обаче не можеш да ги намериш.  Sick

# 24
  • Мнения: 45
На мен ми се струва ,че това беше с намаленията за тази година.Днес хвърлих набързо око из пловдивския мол и почти навсякъде нареждаха нови колекции,а цените са си максимум -50%

# 25
  • Варна
  • Мнения: 161
Да кажа и аз за Калиопа. Пише че намалението е до 70% но аз реално такова не видях. Иначе имаше не лоши неща, а в Теранова размера XXS отговаря за деца на 9-10 години

# 26
  • У дома !
  • Мнения: 700
Да споделя за КК нещо.....във всички техни магазини са много завишени цените....в аутлета им в близост до Пиротска не е така дори продават и нови модели.....пантофки на малкия купих за 13 лв,а вчера в мола съвсем същите бяха 19.90 лв. Naughty

# 27
  • Мнения: 164
запис и от мен.следя най вече детските неща.харесах едно детско якенце от зара но се чудя дали няма още да ги намалят?чакам да намалят  и нещата в Waikiki засега са на 50%,обаче си мисля че доста неща са изпокрили, само в бершка май не бяха ги изпокрили.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 159
Наистина евтино напазарувах май само в Пийкокс. На останалите места почти нищо не харесах или ми са видяха високи цените. От Зара взех един панталон и кожено яке (детски), в Бенетон нищо не ми хвана окото, в Овиезе нямаше нищо вече, в ГАП според мен намалените неща са малко.

Наде    bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 7 194
Запис.  Mr. Green
От онзи ден - взехме си две якета от Peek and Cloppenburg. С намалението плюс ваучърите излязоха с около 60% по-малко.

Общи условия

Активация на акаунт