Къде в Бургас (30)

  • 70 124
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 4 099
някой да си е правил скоро паспорт в 1-во РУ, каква е процедурата, там ли се плаща таксата и колко време се чака

# 691
  • Мнения: 2 216
някой да си е правил скоро паспорт в 1-во РУ, каква е процедурата, там ли се плаща таксата и колко време се чака
Ако питаш за лична карта, вадих си преди време. Там се плаща /има каса на банка/, но има ненормални обедни почивки - банката почива от 13 до 14 примерно, а от 12 до 13ч почиват другите гишета. С една дума на ходи по обяд. Струва около 20лв. Пусни си обикновена поръчка, която след 2-3 е готова, защото няма хора Wink

# 692
  • Мнения: 284
Същото важи и за задграничен паспорт. Снимат те на място там. И при пусната обикновена поръчка, на десетия ден беше готов.

# 693
  • Бургас
  • Мнения: 6 202
Момичета, някой пътува ли редовно до София с автобус? Интересува ме такъв, който тръгва някъде около 15-16 часа и да е добра фирмата.

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Момичета, някой пътува ли редовно до София с автобус? Интересува ме такъв, който тръгва някъде около 15-16 часа и да е добра фирмата.

Юнион Ивкони - http://www.union-ivkoni.com/razbg_v-1-13

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Дами, къде продават вакуумни торби? Някаква ориентировъчна цена?  Simple Smile

В Карфур има най-богат избор, цените са между 4-11лв , в зависимост от размер, марка ...  Simple Smile  НО! Да кажа, че аз взех от всички и всичките изпуснаха въздух.  Wink

Благодаря, ще ги погледна.

И аз четох за тези на Veresa... Явно си е на късмет.  Simple Smile

# 696
  • Мнения: 8 328
Момичета, някой пътува ли редовно до София с автобус? Интересува ме такъв, който тръгва някъде около 15-16 часа и да е добра фирмата.

Освен на Юнион-Ивкони, мисля на Биомед имаше в 16 ч.

# 697
  • Мнения: 2 216
Същото важи и за задграничен паспорт.
Колко струва задграничният паспорт и до колко време след като изтече трябва да се направи нов /без да дължиш глоба/?

# 698
  • Мнения: 115
45 лв. е редевна поръчка (за 1 месец).
  80лв. е бърза почъчка - за 3 раб.дни
 стария паспорт им го връщаш сега като отидеш, мисля че няма глоби.

# 699
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Същото важи и за задграничен паспорт.
Колко струва задграничният паспорт и до колко време след като изтече трябва да се направи нов /без да дължиш глоба/?
Може и никога да не си изкараш, няма да те глобят. Глоба има само ако си вадиш нов и не върнеш стария ако си го загубила.

# 700
  • Мнения: 1 813
Схемата за паспортите е леко странна.  Crazy Ако изтече и не го върнеш, а се сетиш до 1,5 г след това : глоба.
Ако е минало повече от 1,5 - 2 г  :  няма глоба.  bowuu

# 701
  • Мнения: 186
Моя задграничен беше изтекъл повече от 5г., лятото като правихме на децата, поднових и моя. Дадох стария и нищо не казаха, не ме и глобиха. На ММ паспорта също беше изтекъл от повече от година, но ни посъветваха ако не е спешно да изчака да станат две. Отиде след това и нямаше глоби.

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 4 540
45 лв. е редевна поръчка (за 1 месец).
  80лв. е бърза почъчка - за 3 раб.дни
 стария паспорт им го връщаш сега като отидеш, мисля че няма глоби.


Бързата поръчка е 60 лв  Peace

# 703
  • Мнения: 2 216
Схемата за паспортите е леко странна.  Crazy Ако изтече и не го върнеш, а се сетиш до 1,5 г след това : глоба.
Ако е минало повече от 1,5 - 2 г  :  няма глоба.  bowuu
Моят е изтекъл преди месец т. е ако отида само да им го върна няма глоба, но ако искам да си извадя нов дължа глоба newsm78

# 704
  • Мнения: 1 813
Не знам в какъв срок трябва да се върне. Ако е примерно 60 дни , няма глоба, ако са 20 има. Разбра ли им системата?  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт