Каква козметика против стрии използвахте през бременността?

  • 134 838
  • 805
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 616
Аз ползвах бадемово масло. Мажех се по няколко пъти на ден към края, защото коремът ми беше огромен и кожата ме сърбеше постоянно. Само 12 килограма, но всичките само в корема. Нямам стрии. (А, да, това беше втората бременност. С първата пак се мазах с бадемово, пак нямах.

# 736
  • Пазарджик
  • Мнения: 20
Аз ползвах лосиона  на Palmer's-Cocoa Butter Formula,както и  Palmer's -Tummy butter от четвъртия месец,а в последните два месеца лосиона на Buebchen.Изключително доволна съм и не получих нито една стрия,но съм възмутена колко са им надути цените в България. #2gunfire

# 737
  • Мнения: 350
Аз се замах с Масло против стрии на Икаров и нямам никакви стрии. Мазах се от 4-5 месец та чак докато родя. АЗ се мазах само по корема, но като сравнение ще кажа, че на опаковката пишеше да се мажат и бедрата, а  аз не го правех и там имам малко стрии. А по корема, където съм се мазала редовно, нямам абсолютно нищо. Simple Smile. И което е най важно цената е доста приемлива-около 6-7 лв и една опаковка ми стигна за цялата бременност.

# 738
  • Мнения: X
Освен корема се мажат бедрата, дупето, кръста и гърдите- всички части на тялото, които наедряват.

# 739
  • гр. Варна
  • Мнения: 39
Аз се мазах с Мустела. Доста висока е цената, но поне нямам никаква следа по тялото ( освен белега от секциото  Wink   ) 
 Peace

# 740
  • Мнения: 86
Аз съм бекрайно доволна от крема против стрии на елансил. Не е прекалено мазен, текстурата е много приятна, ароматът е още по Simple Smile, а ефектът е отличен. Голямата туба ми стигна, че и остана. Нямам нито една стрия по корема и гърдите, въпреки че имам склонност към образуване.

# 741
  • София
  • Мнения: 258
Първите стрии си получих някъде около 5ти месец, ползвах доста различни мазила сред които Мамма дона и Мустела, но ефект не съм забелязала. Хубавото е че корема ми не се нацепи, но на другите места не ме пропусна Cry

# 742
  • София
  • Мнения: 197
Маслото на Икаров против стрии (при първата бременност).
При втората (за съжаление неуспешна) и евентуалната трета- Палмър`с лосиона и боди бътъра.
За справка- имам много леки две- три стрии около ханша след първата бременност ( а бях качила 23 килограма) и те се появиха по време на отслабването ми, когато бях непредпазлива и не се мажех с нищо. Peace

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Вчера купих Елансил..да видим.. Peace
Консултантката в магазина ми каза,че марката се спира за внос за бг newsm78

# 744
  • Мнения: 306
От третия месец се мажех само с мас и нищо друго. Гърдите, бедрата и корема.
Нямам нито една стрийка никъде.
Но много важен фактор също е че майка мии сестра ми също нямат,а не са се мазали с нищо.
Познавам хора които се мажат,качват малко кг и въпреки всичко пак имат стрии.
Ако майка ти има и ти ше имаш 100%

# 745
  • Мнения: 532
Чак пък 100%.. Моят опит е различен, но и с майка ми сме бременяли при различни условия - най-вече възраст - и резултатът е крайно различен. Също 11-те кг, които качих през бременността, съм ги качвала и сваляла вече няколко пъти преди, а и не помня от кога си се мажа винаги след баня. Всичко това има значение. В крайна сметка се сдобих с няколко ситни стрии около пъпа дни преди раждането и това е. Ако бях с планово секцио, и тях нямаше да имам.

# 746
  • NE
  • Мнения: 11 001
Моля за съвет какво бих могла да ползвам като се появиха стрии след всичкото мазане. Първо се появиха стрии по гърдите и последните седмици по почти целия корем. Мисля си за Palmer's, но не съм сигурна дали имат лосион за моя случай. Praynig

# 747
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Елансил имат един ампули който са за пресни стрии.Потърси ги в аптеките,малко са скъпи ,но по назад в темите момичета бяха ,че са имали ефект Peace

# 748
  • Мнения: 156
Аз също се мазах с бадемово масло. Много съм доволна. Никакви стрии, а кожата ми е склонна към тях

# 749
  • Мнения: 1
използвах мустела и въпреки това 9месец ми се появиха стрии...

Общи условия

Активация на акаунт