Каква козметика против стрии използвахте през бременността?

  • 134 815
  • 805
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6
От всяка аптека. Струва около 33лв. Аз ползвам Елансил и съм много доволна малката опаковка е почти на същата цена.

# 76
  • Троян
  • Мнения: 141
Аз и през двете бремености ползвах на Чико  крем за мами против стриии ,и нямам нито една,но си мисля ,че е и до ген.Моята майка също няма.

# 77
  • Мнения: 814
Първия път се мазах с какви ли не специализирани кремчета и лосиончета за целта.
Вторият път вече знаех, че няма толкова голямо значение крема - важното е много добре да хидратира кожата

# 78
  • Мнения: 329
Момичета,тъй като съм в началото на бременността,реших още от сега да почна да се мажа.Купих си маслото на Икаров против стрии,но пише да се използва след 4-я месец. Търсих много информация в интернет за базовите масла,но не намерих информация дали са подходящи. Имам бадемово,от гроздови семена,жожоба и кокос.Мислите ли че мога да използвам някое като за начало?

# 79
  • Мнения: 11 906
Hubba Bubba аз по напред в темата съм казала, аз бях страшно доволна от маслото на Хип против стрии.

# 80
  • Мнения: 329
Гледам,че в съставките му жожоба и бадем.Аз ще си взема продукт за стрии.Просто ги имам тези масла отворени....пък се притеснявам да се мажа с тях както преди, за това да попитам.... Simple Smile

# 81
  • Мнения: 11 906
Ами да мисля, че няма от какво да се притесняваш, поне що се отнася до бадемовото масло то почти винаги присъства в масажните масла против стрии и суха кожа Peace.

# 82
  • Мнения: 158
Hubba bubba,аз започнах още в третия месец да се мажа с бадемовото масло на Икаров,като след това го редувах с такова от пшеничен зародиш.Мога да кажа,че съм доволна,защото съм предразположена към стрии,имам доста по дупето и вътрешната част на бедрата,но през бременността не ми излязоха нови. Party

# 83
  • Мнения: 1 313
Според мен кокосовото масло би следвало да е подходящо да се ползва от началото, особено това, което става и за готвене.

# 84
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 843
Имам бадемово,от гроздови семена,жожоба и кокос.Мислите ли че мога да използвам някое като за начало?
Смятам, че можеш - и аз използвах различни масла на Икаров в началните месеци. По-късно взех маслото им срещу стрии.

# 85
  • Мнения: 5
Ползвам на Икаров,но не се мажа постоянно.Според мен си зависи от кожата Peace

# 86
  • Мнения: 141
Зависи си от кожата,аз какво ли не ползвах и нищо не помогна

# 87
  • Мнения: 11 906
Зависи си от кожата,аз какво ли не ползвах и нищо не помогна

Вярно е, че е до кожа, но ако не се беше мазала пък щеше да имаш още повече Wink.

# 88
  • Мнения: 49
Като бях бременна не ползвах никакви мазила,наскоро майка ми донесе едни кремове ефект има и се радвам,но не се мажа всеки ден Wink

Това са кремовете за 2лв и са на билкова основа Peace

GEL MINCEUR MELVITA raffermissant BIO
 { cafeine+funus}
 {algue rouge+huiles essentielles}                                                                       

 

# 89
  • Мнения: 141
mibobo
Да ако не се бях мазала със сигурност щяха да са повече...
Сега се мажа с един стягащ лосион и започнаха да се скриват малко по малко...

Общи условия

Активация на акаунт