След "1001 нощ" с новите проекти на нашите любими актьори - 201

  • 37 241
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 11 116
          Хюрем е мнооооооооого хитра! Опитва се да се сближи с Ибо!  Shocked Ако не можеш да победиш врага си, направи го приятел! Добре се е изучила!

Най-малкото трябва да го държиш близо до себе си.

# 661
  • Мнения: 11 116
Доста интересни думи на Мустафа. Преход към следващите му действия.

# 662
  • Мнения: 25
Бали бей: защо дойдохте?
Айбиге: не по собствено желание,но нещо трябва да си взема от корабчето с което пристигнах.Трябва да ме придружите.
господаря знае ли?
Айбиге: Иди го попитай.
Бали бей: ще го попитам


Дайе: Султаке Валиде ви вика тази вечер на вечеря.
хюррем: И защо ? нов капан ли пак?
Дайе: наистина не знам ,султанке.

Последна редакция: чт, 02 фев 2012, 01:29 от Danaya33

# 663
  • Мнения: 25
Прекъсна ми .Виждам само Дайе... Rolling Eyes

# 664
  • Мнения: 11 116
"Нов капан ли пак?"

Валиде на лов за лисици. Wink

# 665
# 666
  • Мнения: 25
Бали бей: Еленика ?!

Елени: съобщиха ли ти новината ?
Бали бей: Ела .каква новина?
Елени: като славейче ли изпя бехрам паша го е напавил

# 667
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
как ми изкефи коментара в руския форум.  hahaha
"разборки в стиле 90" "стенка на стенку"  Joy

# 668
  • Мнения: 25
Ибрахим: Разбрах че ти си посегнал на живота ми и дойдох да ти взема главата.

Бехрам: Вече  всичко свърши.Всичко ще разкажа на господяря.
Ибрахим: И какво ще разкашеш на господаря ни?!
беихрем: За нигяр .....всичко знам......което е помежду ви.

Ибрахим: Празна работа......кой ще ти повярва?!
Бехрам: И доказателства имам.От Нигяр го взех........

Последна редакция: чт, 02 фев 2012, 01:31 от Danaya33

# 669
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Скрит текст:
Ибрагим хочет остаться наедине с Хатидже, но она приказывает служанке остаться около ребёнка. Ибрагим: твои страхи разрушают семью.
Гюль-ага принёс новость Хюррем о том, кто отравил Пашу стрелой. Это Бехрам Паша. Что раньше он был наместником в Анатолии, а потом Ибрагим его подвинул. Ито из конфиденциальных источников Гюль узнал)))
Матракчи приходит домой, видит приготовления Нигяр и говорит: убери к чёртовой бабушке. Паша купил тебе дом, там и расставляй.
Хюррем говорит Ибрагиму, кто его подстрелил. Нечего валить на меня, лучше осмотрись по сторонам. Это Бехрам Паша. Он сам признался. Ибрагим: допустим, это правда. С чего мне тебе верить? Хюррем: Не хочу, чтобы в этом вопросе осталась хоть какая-то недосказанность. И чтобы кто-то Повелителю пудрил мозги по этому поводу.
Пришёл какой-то якобы посыльный и попросил у Нигяр то, что Ибрагим отослал вчера, она отдала.
Айбиге попросила поехать на корабль, забрать личные вещи. Сулейман сказал ей ехать с Бали-бее. Она попыталась возмутиться, но Сулейман говорит: или один Сюмбюль, а ты остаёшься тут, или едешь с Бали-беем.
Дайе передаёт Хюррем, что Валиде пригласила её на ужин. Хюррем: опят подстава? Дайе? Даже если так, я об этом не знаю.
Эленика сама идёт к Бали-бею и говорит, что Бехрам запел соловьём, это он сделать.
Ибрагим приходит к нему: я знаю, что это ты покушался на меня. И я пришёл снести тебе голову с плеч. Бехрам: ты мне ничего не сделаешь. Иначе я всё расскажу Повелителю. Ибрагим: что? Бехрам: о Нигяр-калфе. Ибрагим: ты ничего не докажешь. Бехрам: у меня есть доказательство: доки на дом и письмо с вашей личной печатью. Ибрагим: Я тебя убью!
Wink

# 670
  • Мнения: 2 411
О,изработиха я Нигяр!Толкова ли кратко ще е щастието и?
Да видиме как ще се измъкне Ибрахим?

# 671
  • Мнения: 617
О,изработиха я Нигяр!Толкова ли кратко ще е щастието и?
Да видиме как ще се измъкне Ибрахим?


    Точно това си мислих, Наде!  newsm78 Как ще се измъкне Ибо този път!

# 672
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Пусто да остане на този свят от мъже...  Crossing Arms #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Добре ги подреди Хюрем на времето, малко им е било!  Crossing Arms

# 673
  • Мнения: 25
Бали бей: Значи Бехрам паша си призна.
Здрава бъди ,Елени.
Айбеги: коя  етази жена?
баби бей: хайде ,връщаме се в сарая.
айбиге: не може.първо до корабчето.
Бали бей: друг път ще отидеш до корабчето;сега по държавна работа , в сарая.

Ибрахим: С огъня се играеш бепхрам!
бехрам: В същност вие си играете с огъня паша?1
Ибрахим: И как ще се оттървеш?!
Бехрам: В най - лошия случай двамата ще пропаднем.
Ибрахим: И какво искаш?!
Бехрам: Браво! дойдохме си на думата.най- напред - на старата длъжност , а после когато стане възможна ,везир ще ме направиш.
Ибрлахим: чие куче си ти Бехрем-тази дързост от къде вземаш.
бехрам: Само на аллах....
Ибрахим: живота ти искам.

Бали бей: паша?! покушението е направил Бехрам паша.
Ибрахим: Знам ,но на Господаря не казвайте .Утре сам ще му кажа.
Нека да не се Усъмни Бехрам. Внимателно каквото е необходимо аз лично ще го направя.

Последна редакция: чт, 02 фев 2012, 01:33 от Danaya33

# 674
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Скрит текст:
Ибрагим: ты играешься с огнём. Бехрам: это ты играешь с огнём. Ибрагим: прикажи людям опустить оружие. Бехрам: Не угрожай, иначе пойду и расскажу всё. В худшем случае нам конец обоим. Ибрагим: чего ты хочешь? Бехрам: ага, наконец-то принял меня всерьёз. Отправишь обратно в Анатолию, а потом сделаешь визирем. Ибрагим говорит своему человеку: я хочу его смерти, он должен умереть до утра. Бали-бей докладывает, что узнал. Ибрагим: Повелителю не говори, я сам утром скажу, Бехрама не трогай, нужно проследить и узнать, кто за ним стоит. Ты себе ступай во дворец, я сам всё сделаю.
Девочка бежит и орёт: вино отравленное, быстрее наверх.
Хюррем приходит к Валиде на ужин. Чем я обязана таким приглашением? Валиде: поговорим, ты присаживайся. Это твой любимый суп, кушай, не бойся, он не отравленный. Ешь себе, хорошо для пищеварения.
Ибрагиму докладывают: Бехрам больше нам не проблема.
Хюррем: чего вы меня позвали, что вы от меня хотите? Валиде: ты же хотела, чтобы я была справедлива ко всем в равной мере.
А Бехрам себе живой-живёхонький и хочет поговорить с Сулейманом по срочному вопросу.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт