Театри, постановки, мюзикъли...

  • 85 177
  • 398
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 5 190
Извън темата, но знам, че тук ще ми отговорите Simple Smile
Съществува ли тема за събиране на филми, подходящи за 10-12 годишни деца?
(Вчера отварям да видя препоръчан филм и попаднах баш на натурален секс. )
Нещо като изброяване на заглавия и кратко обяснение през родителските очи, а не изкуствоведски или реклама. Ако няма, да създам Simple Smile


Монтират пак шато на някакъв цирк срещу баня Овча купел. Последно там беше цирк Иванов, този обаче е с друг цвят шато Simple Smile

# 301
  • София
  • Мнения: 1 324
Съществува ли тема за събиране на филми, подходящи за 10-12 годишни деца?

Много пъти съм си мислила да отворя такава тема, но честно казано ме мързи да оформям първа страница -  връзки, категории...

Дъщеря ми много харесва скандинавско кино (като поредицата "Семейство Крумборг"). Страхотни филми съм й сваляла от Замунда, но за съжаление нямам линкове към тях.

Последна редакция: ср, 09 апр 2014, 11:24 от кльомба

# 302
  • София
  • Мнения: 7 242
И аз ще се радвам на такава тема:)  Преди време пуснах тема за филми за тинейджъри с цел превенция, т.к. се оказва, че повечето нямат желание да слушат за заобикалящите ги рискове и е много по-лесно да се запознаят с тях гледайки филми: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=762575.msg27302321#msg27302321
Дъщеря ми обаче иска да гледа само "положителни" и не натоварващи филми.

# 303
  • Мнения: 2 134
Много хубава идея ! ЗаСлон, действай !

# 304
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Гледах за Цирк Балкански,че сега е в зона б-5,а дали имате инфо кога ще идва в Младост и къде ще е,че досегашното място е разкопано за метрото.

Това им е сайта http://www.circus-balkanski.com/

# 305
  • Мнения: 2 987
Препоръчвам "Вълкът и седемте козлета" в Операта, добре направена постановка, без прекалено осъвременяване, много се хареса на детето.

# 306
  • Мнения: 4 204
Ще ходя със сина ми 12год на Едно малко радио . мисля, че е подходящо за него.

# 307
  • Мнения: 2 987
Има ли някой, който да е ходил на "Българи от старо време" в Музикалния и дали е подходящо и интересно за дете на 7г.?

# 308
  • Мнения: 2 134
Синът ми я хареса - 12 г., имаше по-малки деца,
определено им беше скучно, а и постановката е около 2.30 мин. с антракт.
Според мен по-скоро не.

# 309
  • София
  • Мнения: 3 824
Аз я помня от едно време като много приятна постановка. Има запомнящи се мелодии и е забавна. Обаче не мисля, че ще е интересна за 7 годишно дете. За тази възраст са Котките и Зоро.

# 310
  • Мнения: 2 134
Котките не се играе .Препоръчвам Аладин.

# 311
  • Мнения: 2 987
Много ви благодаря за отзивите Белла и Елл. Аладин сме гледали и й хареса, затова се чудя дали да я вземем с нас на "Българи от старо време", но може би ще й доскучее, все пак не е приказка.

# 312
  • Мнения: 169
Аз моя го водих точно на седем на "Българи от старо време" и много му хареса, смя се на смешните моменти и дори и до днес си го спомня, вече минаха няколко години. Имах притеснения да не би да е много архаичен езикът, че все пак живеем в чужбина, но нямаше никакви проблеми. Взимам специално билети на първия ред, за да няма пречещи глави пред него.

# 313
  • Мнения: 4 204
Аладин е много бебешко бих казала. По- точно за деца 6-7 годинки. Докато Българи от старо време си е сериозна постановка. Планирам да заведа големия ми син.

# 314
  • София
  • Мнения: 3 824
Момичета, някой знае ли нещо за тази сръбско-циганска песен, която е нещо като лайтмотив на "Немили-недраги" в Народния? Защо я пеят през цялото време, изобщо не ми звучи да е на български?

Общи условия

Активация на акаунт