sure check или clear test

  • 4 940
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Здравейте момичета Simple Smile всички сте прави за sure chek Simple Smile)))
~Бубето~,  вчера бях на лекар, да. Потвърди положителния резултат от теста и между другото n_di, и доктора ми каза това което и ти, че отрицателен тест може и да е грешен, но положителния си е положителен на 100% Simple Smile
Малко не смея да се радвам още обаче, защото съм едва в 4-та седмица, дори на ехографа не се видя нищо и ми направи вагинален ехограф и там видя точицата, която още е съвсем мъничка. Стискайте палци всичко да е наред и да се развие правилно.
Благодаря ви много за подкрепата Hug

# 16
  • Мнения: 354
elly26 още веднъж честито smile3525 много се радвам за теб!

Лека и спокойна бременност и на финала едно здраво и прекрасно бебче Grinning

Стискам палци fingerscrossed и вярвам,че до края всичко ще е наред!

# 17
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
elly26, радвам се!
Дано всичко е наред с бебчо и теб. Пожелавам ти лека бременност, бъди спокойна и позитивно настроена!

# 18
  • Мнения: 646
elly26 честито за хубавата новина.Дано всичко мине добре и леко бременеене   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 1 609
Честита точица и от мен! Дано всичко е наред и малката точица да стане голямо човече!   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 677
elly26, радвам се, че лекарят ти е потвърдил бременността, честито!

# 21
  • Мнения: 490
Супер, честита ти точица! Желая ти лека и безпроблемна бременност и малката точица да порасне голямо и здраво детенце preggo  Hug

# 22
  • Мнения: 3 092
Супер !
Честито и от мен !  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 7
Много ви благодаря за хубавите пожелания Hug дано всичко да е наред с всички ни, аз честно казано още не мога да повярвам какво се случва, може би защото ми е първа бременност Simple Smile

Успех на всички ви и да са ви здрави и прекрасни дечицата baby_neutral

# 24
# 25
  • Мнения: 354
elly26 ако съдя по себе си още дълго време няма да проумяваш какво се случва  Joy

# 26
  • Мнения: 7
Изгубих бебето  Cry
Миналата нощ направих спонтанен аборт. Не мога да повярвам че се случи............

# 27
  • Мнения: 646
Изгубих бебето  Cry
Миналата нощ направих спонтанен аборт. Не мога да повярвам че се случи............

 Shocked Shocked ShockedМилата,наистина съжалявам за лошата новина ,
знам че ти е МНООООГО трудно ,аз съм го преживяла същото Weary

# 28
  • Мнения: 354
elly26 много съжалявам,наистина ужасна новина Sad

# 29
  • Мнения: 53
Ели, тъкмо изчетох цялата тема... пожелавам ти сила и кураж след случилото се! Вярвам, че със силна подкрепа до теб след няколо месеца ще може отново да се зарадваш!

Общи условия

Активация на акаунт