Варна- Избор на училище за Подготвителна група набор 2007г.

  • 20 269
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23
 Здравейте мами!
Аз май ще запиша сина ми в Черноризец Храбър, все повече чувам добри отзиви за това училище, и ще имат предучилищна група и за 5 годишните дечица. Първоначално се бях засилила към Найден Геров, но това пресичане на бул. Левски взе много да ме притеснява...А и там едва ли ще останат места за прием на 5год. дечица.

# 16
  • Мнения: 2 329
Здравейте мами!
Аз май ще запиша сина ми в Черноризец Храбър, все повече чувам добри отзиви за това училище, и ще имат предучилищна група и за 5 годишните дечица. Първоначално се бях засилила към Найден Геров, но това пресичане на бул. Левски взе много да ме притеснява...А и там едва ли ще останат места за прием на 5год. дечица.
Добър избор синът ми сега завършва там ПГ/бяхме там две години/госпожата е много амбицирана и старателна да научи децата,но мисля че нещо май не си разбрала и в двете споменати от теб училища ПГ групите са смесени за 5 и 6годишни

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 180
записвам се да следя. Аз реших да не пускам сина ми в ПГ на 5, а на 6 години. Засега събирам само инфо

# 18
  • Мнения: 2 329
ПГ групите са до 31.05 след това ваканция до 15.09,но това мисля не е само в училищата,а и в градините/в някой има опция за сборни групи,но таксите са  #Crazy ,на какво отгоре не знам/.В някой у-ща има летни занимални в''Ч.Храбър'' ни предложиха две седмици от юни дневни лагери от 8ч. до 16ч.,а за останалото време всеки се спасява, кой както може Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 23
 Това разпускане в края на Май, много ще затрудни работещите родители. Дано измислят занимания, дори и платени за летните месеци.  Защото"бабите под наем", са лукс.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 329
Така е , но никой не се интересува  от това.От тук нататък все така ще е,хората от които зависи разчитат на изобретателността на родителите и по наше време е било така Rolling Eyes
Това разпускане в края на Май, много ще затрудни работещите родители. Дано измислят занимания, дори и платени за летните месеци.  Защото"бабите под наем", са лукс.  Simple Smile
Имайте в предвид ,че всеки ден на децата им се дават домашни и след занималнята /според нивото , възприемането и желанието на детето/имате часове работа,докато свикне с новата материя и най- вече правилата в училище.......абе трудна работа,поне първата година при нас така беше.Въоръжете се с много нерви и търпение,но после резултата е смайващ HugУчат неща които ние сме учили в трети клас newsm78,но тя системата е под всякаква критика

# 21
  • Мнения: 18
Yanina,няма ли да те глобят че не пускаш детето си на предучилищна от 5 години?

# 22
  • Мнения: 1 167
  bouquet Да ви следя че и на нас ни предстои..

# 23
  • Мнения: 48
Това е моята тема.Аз се интересувам от А.С.Пушкин,Славейков,Климент и Димчо Дебелянов.Ще следя и ще пускам информация,ако науча нещо.

# 24
  • Мнения: 3
Здравейте мили мамита и татита,:)
гледах,рових,четох, но нещо сайтоветена училищата са много слаби и не мога д адобия конкретна информация кои училища имат предучилищна група за 2013 /2014г.
Бихте ли ми казали , който знае.


Много се вълнуваме из вкъщи .Дъщеричката ми ще е на 6г и 4 месеца септември и от сега чете от телевизията и от всякъде и смята .Скучно и е на градината, а и госпожата ми сподели ,че е готова за предучилищна.А и поради алергии ,преди 2 седмици я отписах от градината и ходим ана тренировки  по синхроно плуване.

Моля ,споделете кой какво знае за училищата  с предучилищна подготовка.Руското ми отговриха, че след априлската ваканция ,започва приема на документи.

# 25
  • Мнения: 317
А я Черноризец как е базата, чувала съм лоши неща..надявам се да не са верни?!  Thinking
За Ангел Кънчев някой да знае нещо?

# 26
  • Мнения: 134
Мога да кажа за Априлов.Имат по 2 целодневни групи за 5 и 6год.- отлична база, чудесна подготовка.Само хубави неща мога да кажа.Ние сме вече трета година там.

# 27
  • Мнения: 3
Ох къде беше АПРИЛОВ ,че нещо не се сещам сега? Simple Smile

# 28
  • Мнения: 134
Ох къде беше АПРИЛОВ ,че нещо не се сещам сега? Simple Smile


Пресечката на Братя Миладинови и Оборище, срещу АГ болница.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 167
Здравейте,
ние тази година кандидатстваме за предучилищна в ОУ П. Р. Славейков гр. Варна.
Ако има други като нас или кандидатствали за други училища пишете да се запознаем и обменим мнения и информация.

Общи условия

Активация на акаунт