БРЕМЕННОСТ БЕЗ СИМПТОМИ

  • 28 968
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 61
искам да изкрещя на целия свят брееееееееееееемеееееееееннннннннааааааааааа съъъъъъъъммммммм Simple Smile благодаря мили мами за съветитеее

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 075
Честито! Леко и безпроблемно бременеене и здраво пухкаво бебче на финала!

# 17
  • Мнения: 1
Здравейте! Нова съм тук, реших да ви пиша за да ми дадете някой съвети защото аз самата не съм сигурна какво се случва....  Приятеля ми свърши в мен и то няколко пъти.... В момента усещам умора постоянно ми се спи нещо странно се случва в коремчето ми ,но въпреки това аз мисля че ми е достта рано да имам каквито и да е симптоми понеже това се случи преди 5 дни... Ако може кажете нещо по въпроса:)

# 18
  • Мнения: 2 038
Вивиан, и да е станало нещо преди 5 дни, първо няма как да знаем и второ, няма как вече да имаш симптоми. Ако се надяваш да е станало, възможно е тези симптоми да са самовнушение, в този подфорум това е доста често явление Simple Smile Поздрави и успех Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 052
Вивиан Костова невъзможно е да имаш симптомии толкова рано. Ако се надяваш да е станало, ти го пожелавам от сърце  Peace

# 20
  • Мнения: 39
Здравейте искам да попитам днес си направих тест шуарчек и ми показа една много червена чертичка и една много бледа, след това отидох до аптеката и си взех престо и си го направих пак и пак така едната беше червена, а другата много бледа даже мисля,че само аз си я виждам но се вижда. На някой случвало ли му се е?

# 21
  • Мнения: 2 843
Бледата черта показва бременност, зависи на кой ден от цикъла си направила теста. Тихичко честито  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 7 993
Ради, изчакай още ден-два и направи пак теста с първа сутрешна урина. Вероятно ще е със същия резултат, но поне да имаш по-ярка втора чертичка. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 39
Ето ме пак, ми както ви казах вчера си направих двата теста и реших единия да го оставя за тази сутрин и се появи пак същия резултат. Втората черта е бледа но се вижда тоест и трите теста са така и май аз смятам, че няма как да не са верни като ми показват едно и също и трите...... може ли мнение Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 052
Ето ме пак, ми както ви казах вчера си направих двата теста и реших единия да го оставя за тази сутрин и се появи пак същия резултат. Втората черта е бледа но се вижда тоест и трите теста са така и май аз смятам, че няма как да не са верни като ми показват едно и също и трите...... може ли мнение Simple Smile
Ееее айде повярвай най-накрая де  Mr. Green Бременна си, и моите чертички бяха бледи.
Честито   bouquet

# 25
  • Мнения: 39
Здравейте пак съм аз хахах, днес си записах час при гинеколог за установяване на бременност. Стискай те палци моите бледи чертички от трите теста да са вярни Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 7 993
Пусни кръвен тест, до 5-6 г.с. гинекологът нищо няма да види.

# 27
  • Мнения: 39
Ами при нея може ли да си я пусна като отидя в понеделник на преглед, и в коя седмица може да се види?

# 28
  • Мнения: 2 052
Ами при нея може ли да си я пусна като отидя в понеделник на преглед, и в коя седмица може да се види?
При мен се установи бременност в 6-7г.с. с вагинален ехограф. Кръвен тест можеш да си пуснеш във всяка лаборатория  Peace

# 29
  • Мнения: 39
Ами в понеделник ще видим дано да се види,защото много искам да разбера по мои сметки би трябвало да съм в 5 г.с и два дни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт