Какво символизират аватарите ви?

  • 6 181
  • 138
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 755
Това съм аз - пълен брутал.
Реално отразява прямотата ми. Другото всеки може да си го гадае, както му е угодно. Аз виждам в лицето на бабето - брутална прямост.

# 106
  • Мнения: 1 912
Съзерцателната ми същност да не кажа мързелива ; потребността ми да общувам с живата природа; преклонението, което изпитвам пред чудото, наречето пролет;  любимият ми метод за релаксиране и...разбира се, нарцисите на преден план (не) са случайни  Simple Smile

Последна редакция: чт, 19 яну 2012, 12:37 от Елиас

# 107
  • София
  • Мнения: 6 219
Мине се не мине и хайде такава тема  Laughing

Много ми е интересно според авторката какво символизира моя?
И защо трябва задължително трябва да търсим символизъм от аватара?

# 108
  • Мнения: 1 912
Мине се не мине и хайде такава тема  Laughing

Много ми е интересно според авторката какво символизира моя?
И защо трябва задължително трябва да търсим символизъм от аватара?
Твоят изразява ужасната действителност, в която красивите мъже се оставят да бъдат задушени от (гъски) големи бели птици, овесили се на вратовете им  Naughty

# 109
  • Мнения: X
По-интересно ще е някой психолог да ни каже, ние каквото си мислим е ясно  Simple Smile. Моят е любов  Heart Eyes.

# 110
  • София
  • Мнения: 6 219
Много ми е интересно според авторката какво символизира моя?
И защо трябва задължително трябва да търсим символизъм от аватара?
Твоят изразява ужасната действителност, в която красивите мъже се оставят да бъдат задушени от (гъски) големи бели птици, овесили се на вратовете им  Naughty
hahaha Безценен анализ!
Не се бях сетила!

# 111
  • Мнения: 218
Мине се не мине и хайде такава тема  Laughing

Много ми е интересно според авторката какво символизира моя?
И защо трябва задължително трябва да търсим символизъм от аватара?

Ми според мен или харесваш Титаник, или актьора...може да ти е старо гадже ..а може и да се имаш като лебед в ръцете на Леонардо ди Каприо.. smile3521
Не търся задължително символика...аз примерно, изразявам чувствата си по-този начин или се виждам така ..като момичето на аватара ми....

# 112
  • София
  • Мнения: 291
Знаех си аз, че не трябва да припарвам до тази част на форума ...   ooooh!   Joy
Попаднах тук случайно и скорострелно се изнасям, но не случайно.

# 113
  • София
  • Мнения: 6 219
Мине се не мине и хайде такава тема  Laughing

Много ми е интересно според авторката какво символизира моя?
И защо трябва задължително трябва да търсим символизъм от аватара?

Ми според мен или харесваш Титаник, или актьора...може да ти е старо гадже ..а може и да се имаш като лебед в ръцете на Леонардо ди Каприо.. smile3521
Не търся задължително символика...аз примерно, изразявам чувствата си по-този начин или се виждам така ..като момичето на аватара ми....
hahaha
МразЯ Титаник и цялата истерия около него и Лео, в ръцете съм само на собствения си мъж.

Сега да ти кажа, защото все пак не се заядох с въпроса си.
Лео, че го харесвам - факт, като актьор предимно.
Снимката е важна - дело е на Ани Лейбовиц и страшно много ми хареса. Показа ми я нашата съфорумка joy_r.  Събира всичко, което обичам около себе си - киното, черно - белите снимки, нежността, мечтите, очакването на бъдещето с лек страх в очите и т.н. Приличам си с Лео по сините очи и русата грива (ако приемем, че всеки прилича на аватара си).  
Чисто форумно в съчетание с подписа изразява принадлежността ми към подфорум КиТ, Британците.

# 114
  • Мнения: 7 004
Една девойка от форума ми прати картинката, много ми лепна.

Тъжна, потайна, прикрита...

# 115
  • Мнения: 884
Моментното ми психическо състояние /боже, леко "болно" ми звучи, ама е истина/. Преди-"тиха вода", сега "луди пеперуди". Сега "се харесвам" повече.

# 116
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
В началото бях мими 135, последва, Карма... но кармата всеки си я носи... и е някак безлично и еднакво бих казала.

Сега се спрях на моето си истинско име... съкратено с една буква и... с едно ударение. И аватар излъчващ вътрешните ми потребности понякога... Grinning

# 117
  • Мнения: 468
Моят израява любовта ми към камъните. Все ги сменям по цвят в зависимост от състоянието ми. А в по-дълбок смисъл - винаги гледам на тях като на нещо съвършено, чисто, в което виждам красотата. Peace

# 118
  • Мнения: 329
Никога досега не съм целял аватарите ми да символизират нещо, но този последният - да.
Бях с окончателен БАН, защото ме бяха заподозрели в мултиакаунтинг, а всъщност
просто се бях объркал за миг и публикувах постинг от профила на приятелката ми.
Както и да е... Моментния ми аватар символизира това, че един вид успях да "прескоча"
и отново си ползвам акаунта.
След кой акаунт поред ти предивяват обвинение и ти щракват катинара?

В интерес на истината преди бан-а не съм имал друг акаунт освен моя си. След това вече наистина си направих, за да мога да влизам оттам, но и тях баннаха.  Joy  Та... не мога да кажа със сигурност след кой акаунт ти щракват катинара.

# 119
  • Мнения: 1 735
Символизира това, к-о харесвам и мисля. Мразя аватари от типа на някакви плашещи животни, скелети и тн.

Общи условия

Активация на акаунт