Париж 4

  • 71 566
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 210


peterky2002, веднага ще надника в темата и ще проверя.. ранното отиване не ме притеснява толкова колкото ранното връщане, защото не си представям как ще станем в 4:00-5:00 сутринта и ще прекосим целия град + разстоянието до бове с бебе и още 100 неща!
Wink

От достаа време са такива часовете на Уиз до Париж. В темите назад много се е коментирало ранното тръгване от там , но общо взето притесненията са излишни. За по-голямо спокойствие си вземете хотел/апартамент в близост до автогарата. Другия вариант е с шатъла на Уиз , който те взима от адрес и струваше 30 евро.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 945
Ние бяхме в ИВРИ СЮР СЕН което е на обратната страна на Порт Мейо,на границата м-у 2 и 3та зона.Уговорихме се с хазаите при които бяхме в частна квартира наета от http://www.homelidays.co.uk/paris
и те доидоха в 04 45,приеха си обратно квартирата и ключа и ни закараха до Порт Мейо ,спокойно хванахме шатъла в 06 05 и в 07 10 бяхме на летище Бове където имахме време преди полета да закусим спокойно,да отидем до тоалетната и дори от фри шопа да си купим 2 парфюма,там те се оказаха с по 20 евро по евтини от СЕФОРА.Французите и нашите хазаи в частност са исключително любезни хора.Останаха очаровани ,че апартаментчето им след 21 дневното ни пребиваване там е в отлично състояние и за трансфера ни взеха само 10 евро за горивото.Такси за такова разтояние би струвало поне 60-80 евро.За Уиззшатълите само съм чувал и силно се съмнявам ,че от адрес нейде от Париж до Бове вземат само 30 евро при положение че е повече от 100 км. ,а и то шатъла Порт Мейо-Бове струва 30 евро за двама.Все пак е добре да се провери при положение че сте с бебе.А и за такова пътешествие не е ли по добре да оставите бебето,то и без това нищо няма да разбере от Париж.Нямате ли някой примерени и отзивчиви баба и дядо.Моя внук ми го оставиха за 26 дни когато беше на 9 месеца Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 17
  • Мнения: 1 243

30 евро на човек е шатъла на "уизеър" от конкретен адрес в париж, доколкото виждам на сайта им..
Wink

# 18
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 640
Делда, благодаря за оформянето на темата.
От мен запис за следене Wink с една снимка от преди две седмици Simple Smile


Между другото, като споменахте Плаза Атене, тамошната кафе-сладкарница ми е отдавнашна мечта  Heart Eyes... като забогатея  Laughing

# 19
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
... тамошната кафе-сладкарница ми е отдавнашна мечта  Heart Eyes... като забогатея  Laughing
Роца, пожелавам ти го от сърце  Hug

Делда,   bouquet

... аз да ви следя, че от една година тази тема ми е слабост  Embarassed ... Еле, пък от както посетих Париж ... и все го сънувам и мечтая  Joy

# 20
  • Мнения: 660
Делда, благодаря за оформянето на темата.
От мен запис за следене Wink с една снимка от преди две седмици Simple Smile

Между другото, като споменахте Плаза Атене, тамошната кафе-сладкарница ми е отдавнашна мечта  Heart Eyes... като забогатея  Laughing

Снимката е чудна . Това местенце ще го посетя при следващото пътуване . Peace

Аз , май , без много зор си уредих 4 дни в Париж през юни . Heart Eyes Да видим .

Роца , като дойда все ще съберем някое и друго евро за едно кафе и пастичка с повечко вилички там , а ? Whistling Или работата наистина е дебела ? newsm78

# 21
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
nice, казвай кога ... и аз се присъединявам към виличката и глътката кафе  Joy Ей, Ше му се не види ... все ще измрънкам 4 дни в Париж Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 9 979
Да ми завиете една пастичка и да ми донесете!  Praynig Че засега не се очертава Париж  Sad... c'est la vie

# 23
  • Мнения: 660
Хахах, ако знаят колко сме им навити на сладкарницата от куртоазия ще ни почерпят и ще се снимат с нас . Heart Eyes Сори за спама .

# 24
  • София
  • Мнения: 16 691
страхотен град с уникални забележителности....искааааам паккккккк Simple Smile

# 25
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Разписвам се с едно Благодаря за темите!
Започнах да чета но меко казано съм в информационен шок. Бях в Париж преди 3 години и ... почти всеки иска да се върне пак там. Освен моя мъж естествено, каза, че ако сменя дестинацията с място където не е бил, ще тръгне. Та така, трябва да организирам 4-5-6 дена в Париж за мен и двете ми деца/на 10 и 22 години/. Реших да е втората половина на април. Досега не съм организирала аз подобно нещо и наистина се страхувам ... . Мъжа ми ги върши тези работи но сега каза, че няма време да се занимава и че само ще плати сметката. Mr. Green Предполагам, ще имам въпроси ... благодаря предварително за всеки отговор.   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 16 691
flash аз лично запазвам хотели от боокинг и самолет имаш избор wizz air, bg air, air france. От cityrama- запазих билети за мулен руж, версайския дворец. Това е любимата ми част- организацията, ако чакам на мъжа ми ще отидеме на кукуво лято-хаха Laughing

# 27
  • Мнения: 1 243
много искам да споделя с вас, момичета, един прекрасен париж на georgianna lane:  Heart Eyes



искам да отида точно, точно в него и да изям десетки макарони!  Blush

# 28
  • Мнения: 0
И на мен, и искам да отседна в този хотел, за да започвам така деня.

не е лошо, не е лошо изобщо..  Heart Eyes

и аз благодаря за темата!

още не сме купили билети, но полетите на WizzAir в 6:00 към париж и съотв. 8:20 на връщане изобщо не ме радват..
 Thinking


Здравейте дами, от доста време съм се зачел по темите за Париж /за което моите пздравления, много инфо има/.
Горе посочения пост ме озадачи малко, полета ни е както следва:
"София - Терминал 1  28. Февруари 2012 14:50 Париж Бове  28. Февруари 2012 16:45 "
Въпросния полет е отново на WizzAir. Аз ли съм грешка или неще не съм разбрал, ако е така моля да ме поправите.

Поздрави на всички.

# 29
  • Мнения: 3 241
Предполагам си разбрал.
В момента важи още зимното разписание.

Майка ми долетя миналата седмица и пристигна точно в 16ч45  Peace

Мисля, че на края на март ги сменят.

Общи условия

Активация на акаунт