Таткото не е готов за бебето! Ами сега какво

  • 8 306
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Хехе, то тва секса с презерватив за нищо го немате, бре! Как ще легне с няква един или няколко пъти, че и ще й повярва, че била на хапчета? Ми ако е болна от нещо или той е болен? Бременността песен ще им се види тогаз. Ама като кефът на малката глава надделява над акъла на голямата, така ще е. Много точно се изрази, Дев - балъци са. И такива си заслужават това, което им се случва. Ако разсъждаваха малко повече, нямаше да изпадат в такива положения. Както са казали хората - разумът трябва да надделява във всичко. Това е.

# 16
  • Мнения: 755

Айде бе...Нали знаеш че какво казва теорията и какво показва практиката понякога са две коренно различни неща ooooh! Outta Joint Thinking Найш колко приятели им спретнаха свирепо курпкапанче само и само да ги вържат, кифлите да останат в София щото иначе им беха дигнали мерника за еднпосочен към село и т.н. Сценарият "Празни брато, аз съм на хапчета" и после "Упс,миличко...ми аз си си забравих на пианото у нас една седмица и то сега стана така че..." е само върха на сладоледа. Знам случаи дори в които една змия за пред гаджето си пиеше некви хомепатични лайна а му разправяше че са анти-бебе хапчета. Така че балъци за преебаване винаги ще има, па хеле жените каквито сте гениални в машинациите...не ви е особено трудно Sick

Е...  от главата си пати, т.е. както писах няма такъв капан, сами си го правят. Така че хич и не ги съжалявам такива льольовци... Глупака от глупащината си пати. Няма как да влезеш в капан, ако сам не се нахендриш в него. Ареее некоя си му била виновна , че някакъв е@льо не се е погрижил сам за себе си. Пълни малоумници, баш това си заслужават. Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 11
Брех,брех,брех...Защо ли не очаквах друг отговор...Сефте да ви проработи женската солидарност...Уекинко ми стана гнусно,но нейсе...то манипулацията нали си е втора природа...А втора ли казах ooooh! Outta Joint Да не се чудите тогаз защо все по често като дадете отпред ви го отмааваме отзад...Предпазни мерки...кво да прайш Thinking Party

# 18
  • Мнения: 755
Брех,брех,брех...Защо ли не очаквах друг отговор...Сефте да ви проработи женската солидарност...Уекинко ми стана гнусно,но нейсе...то манипулацията нали си е втора природа...А втора ли казах :ooooh: Outta Joint Да не се чудите тогаз защо все по често като дадете отпред ви го отмааваме отзад...Предпазни мерки...кво да прайш Thinking Party

хехе що ли не учудвам ,че обичате да се изживявате като вечно прецакани, милите те , после що някои жени подхождат към вас като към деца. Много удобно, и по-лесно разбира се.
Това да си тъп не е полово диференцирано, но по-лесно е да се обвини- м, да.

# 19
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Еееееее, Дев, неподготвен се изказа тук. Бих казала само едно - всеки си плаща за гяволъците. Ще ми каже, че пиела хапчета и аз ще повярвам ей така, щот съм добра и наивна. Айде бе! Искаш да чукнеш нещо, ма не щеш бебе? Тогава недей разчита на приказки, ами си вземи сам мерки, че да не рИвеш после колко гадни били жените, че те преметнали.  Ми ако не позволиш, няма да те преметнат. И бебето е за предпочитане пред други неща, които могат да се случат.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
30 годишен с такава реакция  Naughty
разбирам мъж около 25 да има такива реакции, но човек в 5 годишна връзка да се прави на изненадан, ами той какво очаква, само секс ли? пожелавам му дъщеря на този човек да разбере след време някои неща.

Според мен е бил наясно със свършването си, следователно щом реагира така е свършил за удоволствие и се е надявал да "не е хванало", имал си е едно наум този човек и хич не е изненада за него.

И какво ако си с него и решите да запазите детето, мен би ме глождило с години как не го е искал и вече като е баща и си гледа детето (живот и здраве) ще се сещам какво ми е казал и ще си поглеждам детето с тези спомени, егати!  ooooh!

# 21
  • Мнения: 1 485
Девиатор  що за човек си ти?!?! Момичето е поставено в една сериозна ситуация, а ти сипеш обвинения, че един вид тя си била виновна, да го остави намира да си живее живота. Само, че очевидно момичето е много по-зряло и отговорно от приятеля си на 30, след като може да поеме ангажимента да отгледа детето си сама.
Само да те попитам като едни мъж живее с дадено момиче и тя му готви, пере, чисти и т.н, за да му е на него му е хубаво, тя според теб какво очаква. Цял живот да му гадже, за да му е на наго кеф? Или пък се предполага, че когато една връзка върви нормално, следващата стъпка е съвместен животи и после брак (според предпочитанията с или без) и дете/деца. Ако не искаш ангажимент не живееш на семейни начала. Ако не искаш дете- ползваш предпазни средства. Грешки се случват и последствията се понасят- и за двете страни важи.
Цинизма ти е завиден, за съжаление на мен не си ми забавен, само ме огорчава, че имам мъже като теб  Sick

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Ама какво се прави в тази ситуация , когато иска - не иска , бременността вече е факт?
Момичетата я посъветваха , да не убива така желаното от нея дете , защото бащата не е готов , а да го освободи от отговорност и да го гледа сама , щом толкоз не иска и толкоз не е готов.

Вече  решението е на момичето , дали е готова да роди ,  с риск да остави детето без баща.

Аааааа това вече тука е една толкова широка и толкова дискусионна тема, че винаги съм се карал с жените и като се замисля май няма решение и няма верен отговор. И всеки си знае неговото.

Дев, тези "капани" не са така лесни, само да те "светна" или мъжа  сам си го слага в капана или е мноу прост. НЕма такива сама забременях докато ти невино спеше и ти откраднах един спераматозоид. Grinning
Така че "тя ме излъга и сега ме изнудва", си е до акълът на мъжа /като си няма такъв няма кой да му даде/. Простият можеш да подлъжеш , но глупака не е нужно , той изначално си е излъган. Та к`ви капани, к`ви 5 лв.?!? Погрешната представа , че е задача на жената да се пази от бременност  води до подобни умотворения, напротив всеки трябва да се пази от такава, за да няма - ама ти ме излъга и аз сега не съм готов. ooooh! Tired

Айде бе...Нали знаеш че какво казва теорията и какво показва практиката понякога са две коренно различни неща ooooh! Outta Joint Thinking Найш колко приятели им спретнаха свирепо курпкапанче само и само да ги вържат, кифлите да останат в София щото иначе им беха дигнали мерника за еднпосочен към село и т.н. Сценарият "Празни брато, аз съм на хапчета" и после "Упс,миличко...ми аз си си забравих на пианото у нас една седмица и то сега стана така че..." е само върха на сладоледа. Знам случаи дори в които една змия за пред гаджето си пиеше некви хомепатични лайна а му разправяше че са анти-бебе хапчета. Така че балъци за преебаване винаги ще има, па хеле жените каквито сте гениални в машинациите...не ви е особено трудно Sick

избива на личен опит.
такива балъци "от София" или самите те са си от село или са страшно невидели женско, та да ги мотаят така!

човек, който не желае бебе, не се празни, където стават бебета! хапчетата, кондомите и т.н нямат 100% сигурност, така, че мъжете си преценят риска, винаги има вероятност. могат да ползват и друго място като държат да е "вътре"  Laughing

# 23
  • Мнения: 11
Еееееее, Дев, неподготвен се изказа тук. Бих казала само едно - всеки си плаща за гяволъците. Ще ми каже, че пиела хапчета и аз ще повярвам ей така, щот съм добра и наивна.

Мисиуш ли? И за да се върнем към конкретиката на случката тук, тук говори не за излашкване с некоя си от купона, а за 5 годишна връзка, нали така? Е не се ли предполага,че за тия 5 години би следвало да се развие нещо наречено "доверие" и като ми каже че взима хапчета, това реално да е така. Или викаш Сомбре поне вие жените взаимно си се знаете що за стока сте , доверие никога нали? Връзвай си ти гащите да ти е мирна главата...Ама и тва не е оправия щото оная насреща ти вика "Ауууу ма ти ми нямаш доверие,начи не ме обичаш". И ский кво става после... ooooh! ooooh! ooooh!


30 годишен с такава реакция  Naughty
разбирам мъж около 25 да има такива реакции, но човек в 5 годишна връзка да се прави на изненадан, ами той какво очаква, само секс ли? пожелавам му дъщеря на този човек да разбере след време някои неща.
Недей кълна така щото тва се връща. Ще имаш един ден син,некоя ще му скрои и шапка и ще те питам тогава кво ще пропееш. Tired Outta Joint

Девиатор  що за човек си ти?!?! Момичето е поставено в една сериозна ситуация, а ти сипеш обвинения, че един вид тя си била виновна, да го остави намира да си живее живота. Само, че очевидно момичето е много по-зряло и отговорно от приятеля си на 30, след като може да поеме ангажимента да отгледа детето си сама.
Само да те попитам като едни мъж живее с дадено момиче и тя му готви, пере, чисти и т.н, за да му е на него му е хубаво, тя според теб какво очаква. Цял живот да му гадже, за да му е на наго кеф? Или пък се предполага, че когато една връзка върви нормално, следващата стъпка е съвместен животи и после брак (според предпочитанията с или без) и дете/деца. Ако не искаш ангажимент не живееш на семейни начала. Ако не искаш дете- ползваш предпазни средства. Грешки се случват и последствията се понасят- и за двете страни важи.
Цинизма ти е завиден, за съжаление на мен не си ми забавен, само ме огорчава, че имам мъже като теб  Sick

Човек реалист, уважаема. Извините ме не хлипам от умиление пред всяка китка дето вече й се привиждат пухени човечета в розово. Била зряла викаш? На приказки е лесно априори да "поеме ангажимента да отгледа детето си сама". А после практиката се окаже по-сурава?
По твоята логика "обществения договор" на ниво междуполови отношения е "аз му чистя,готвя и пера, той ми прай дети и ми го гледа". Така ли? Е що за еснафски бартер е това? Кога ще се отърсите от тоя патриархален шаблон? И докога с тва предначертание "нормална връзка" дето всичко върви по план-график и видиш ли ако някой етап някакси не съвпадне с личните ти виждания за собствения ти живот, веднага те обявяват за нечовек. Цъ-цъ-цъ...И знам че в един идеален за вас свят мъжете са безмозъчни придатъци дето винаги казват "Да мило",обаче Welcum to reality Hug

избива на личен опит.
такива балъци "от София" или самите те са си от село или са страшно невидели женско, та да ги мотаят така!

човек, който не желае бебе, не се празни, където стават бебета! хапчетата, кондомите и т.н нямат 100% сигурност, така, че мъжете си преценят риска, винаги има вероятност. могат да ползват и друго място като държат да е "вътре"  Laughing

Нарича се "емпиризъм",драга... Нещата от живия живот...Същото съм го виждал и на гз на чужденци, ако това те успокоява, ама айде да речем те  не са били подготвени за мурафетите на местните прелестници. В крайна сметка за едно си права - съдбата на давещите се е в ръцете на самите даващи се...За тва не се чудете на все по-нарастващият брой теми "Останах сама в лодката" Crossing Arms Thinking

# 24
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Еееееее, Дев, неподготвен се изказа тук. Бих казала само едно - всеки си плаща за гяволъците. Ще ми каже, че пиела хапчета и аз ще повярвам ей така, щот съм добра и наивна.

Мисиуш ли? И за да се върнем към конкретиката на случката тук, тук говори не за излашкване с некоя си от купона, а за 5 годишна връзка, нали така? Е не се ли предполага,че за тия 5 години би следвало да се развие нещо наречено "доверие" и като ми каже че взима хапчета, това реално да е така. Или викаш Сомбре поне вие жените взаимно си се знаете що за стока сте , доверие никога нали? Връзвай си ти гащите да ти е мирна главата...Ама и тва не е оправия щото оная насреща ти вика "Ауууу ма ти ми нямаш доверие,начи не ме обичаш". И ский кво става после... ooooh! ooooh! ooooh!


Като е за петгодишна връзка, момкото да се е усетил момата верно ли пие хапчета или не. Още от началото. Аз доверието не го свързвам с това, дали да се доверя някому да ме пази или не. Такива неща не стоят на дневен ред - казала съм, че не искам дете, той го знае. Той е казал, че не иска - аз го знам. И съответно намираме начини за предпазване. Не да се лъжем кой кво пие и кво си слага. А за думите на оная насреща ти, както си я нарекъл - сериозно почвам да се чудя на що за жени попадате.  Thinking

# 25
  • Мнения: 11
Ни съ чуди а слушай какво ти пее радиото.
Както не изхождай само от себе си,щото ти ако си свестна до тебе има 101-на несвестни. ooooh! Outta Joint

# 26
  • Мнения: 1 485
Девиатор обясни ми с твоя безкраен емпиризъм за теб какво е връзката. Какво получава жената и мъжа, как трябва да се развиват едни отношения? Ти като гледам детенце имаш, а жена? От небето ли паднаха или се случиха постепенно или непоследователно, хаотично, за да не бъде патриархален шаблон???
Това общество май върви към матриархат, защото една жена има силите и смелостта да продължава да се развива като личност, да прави кариера и пак да чисти готви, пере и да си гледа детето/децата и мъжа. Пак казвам като на някой не му отърва тази схема не се набива в нея. Не живееш с жена само, защото така ти е по-удобно. И ако това е еснафски бартер, значи най-вероятно и ти си плод на един такъв.

# 27
  • Мнения: 755


Мисиуш ли? И за да се върнем към конкретиката на случката тук, тук говори не за излашкване с некоя си от купона, а за 5 годишна връзка, нали така? Е не се ли предполага,че за тия 5 години би следвало да се развие нещо наречено "доверие" и като ми каже че взима хапчета, това реално да е така. Или викаш Сомбре поне вие жените взаимно си се знаете що за стока сте , доверие никога нали? Връзвай си ти гащите да ти е мирна главата...Ама и тва не е оправия щото оная насреща ти вика "Ауууу ма ти ми нямаш доверие,начи не ме обичаш". И ский кво става после... ooooh! ooooh! ooooh!



За 5 години не са могли да се разберат кой как и защо... не е истина просто. ooooh! Де ги тия дебили  бе...аз до сега с един подобен не съм се запознала... Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 11
Девиатор обясни ми с твоя безкраен емпиризъм за теб какво е връзката. Какво получава жената и мъжа, как трябва да се развиват едни отношения? Ти като гледам детенце имаш, а жена? От небето ли паднаха или се случиха постепенно или непоследователно, хаотично, за да не бъде патриархален шаблон???
Това общество май върви към матриархат, защото една жена има силите и смелостта да продължава да се развива като личност, да прави кариера и пак да чисти готви, пере и да си гледа детето/децата и мъжа. Пак казвам като на някой не му отърва тази схема не се набива в нея. Не живееш с жена само, защото така ти е по-удобно. И ако това е еснафски бартер, значи най-вероятно и ти си плод на един такъв.

Далеч съм от претенциозността на някои списващи тука да давам универсални житейски формули, хеле па да ги правя общовалидни през личностната си призма. Алабалистиката на теоритическият феминизъм който звучи като мантра вярва ли ти се? Някъде да съм споменал терминът "удобство"? А и да съм плод, значи ли че от мойта семка трябва да пониква същото? Замисли се преди да размахаш пръст... Naughty

# 29
  • София
  • Мнения: 17 283
30 годишен с такава реакция  Naughty
разбирам мъж около 25 да има такива реакции, но човек в 5 годишна връзка да се прави на изненадан, ами той какво очаква, само секс ли? пожелавам му дъщеря на този човек да разбере след време някои неща.
Недей кълна така щото тва се връща. Ще имаш един ден син,некоя ще му скрои и шапка и ще те питам тогава кво ще пропееш. Tired Outta Joint

О, Дев, ако синът ми забремени някоя мома, ще му чукам канчето от тук до Дунав да си поеме отговорността за детето. Да е мислил. С него говоря поне 1-2 пъти годишно за секс и контрацепция откакто е тръгнал на училище, да преговаряме и затвърждаваме. Обаче знам, че се случват такива неща, хеле сега с целия пубертет дето се е ширнал пред него и ще ме прощаваш, ама ако от моят син излезе офертата направи аборт (особено към жената, с която живее), ще си блъскам главата в стената да се питам къде съм сбъркала с него.

Общи условия

Активация на акаунт