The Vampire Diaries - Нови герои, нови злодеи, нови връзки (Тема 22)

  • 30 638
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 493
Джена и Бони ,са моят избор  Wink

# 16
  • Мнения: 26
Какво значи нелогичен? Според мен няма такъв в сериала. Примерно видях, че някой беше посочил Джена като такъв герой. Е добре де... защо? Точно пък тя беше човекът, който гледаше Елена и Джеръми след смъртта на родителите им. Кое е нелогичното? Всеки актьор в сериала е сложен там с някаква цел. Лично аз смятам, че няма нелогични герои  Peace

# 17
  • Мнения: 28
Какво значи нелогичен? Според мен няма такъв в сериала. Примерно видях, че някой беше посочил Джена като такъв герой. Е добре де... защо? Точно пък тя беше човекът, който гледаше Елена и Джеръми след смъртта на родителите им. Кое е нелогичното? Всеки актьор в сериала е сложен там с някаква цел. Лично аз смятам, че няма нелогични герои  Peace


И аз така смятам.

# 18
  • Мнения: 83
аз гласувах за Бони (вечно е недоволна за нещо ...) и Анди (така и не разбрах какъв й беше смисъла и за какво въобще се появи (и така бързо си и отиде Wink )

# 19
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Нелогичен в смисъл "загубен" , "голяма патица" , Джена си беше точно такава , много сладка , ама как не разбра що вампири се въртяха около нея два сезона.
А най-тъпа патица за мен е мама Локууд , не знае какво иска , ама много го иска.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 219
Всеки има право, както се разбрахме в предната тема, да тълкува `нелогичен`, както пожелае.

И да - Джена беше мноооого голяма бяла птица и, разбира се, не исках да умре! НО шериф Форбс мисля, че я надминава с доста обиколки.

# 21
  • Мнения: 2 778
След като според вас няма просто не гласувайте. Че са сложени с цел - да, да забъркват каши. Обаче обсъждаме действията на самите герои, не решенията на сценаристите за тях

# 22
  • Мнения: 3 403
Гласувах за Бони и кметицата, опирайки се на определението "най-голяма патица" (аз им казвам големи бели птици).
Кметицата - безапелационна за мен - виси по цял ден с чаша в ръка, безполезна жена, на която живота й се състои в това да организира безсмислени партита, но които всеки вампир може да влезе, когато пожелае и зад декларираната си омраза лъм вампирите е готова да се подаде на всеки малко по-чаровен мъж с особен вкус към храната (а такива не липсват в сериала и повечето са лоши). Шерифката поне си проемни мнението заради Кер.

Бони - просто няма развитие в това момиче - Кер от лигла стана супер готина и добра приятелка, а Бонка се е закотвила на едно - "аз мразя вампири". За мен тя не е добра приятелка, нито добро гадже, нито дори добра вещица. Абе освен да направи една физиономия "много ми е трудно да се съсредоточа" (когато причинява главоболие на някой вампир), друго не прави.

За с..са на Д. с някоя вампирка - аз съм твърдо че ще е някоя инсценировка на Катрин.  Току-виж направи услуга на Д и Е, като накара последната да поревнува малко.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Аз гласувах за Бони и кметицата.

# 24
  • Мнения: 26
здравейте в новата тема!  Peace

Гласувах за Кметицата  и Изабел.

Нито една от двете не ми допадна като персонаж,че и двете не разбрах защо са там.  ooooh! Има и още,ама опцията нали е две,иначе бих цъкнала и за Анди!  Peace

# 25
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Момичета, срам не срам , ама ще питам - кой беше Анди ? Съжалявам, забравила съм ..Не беше ли Мелида Кларк - майката на Мат и Вики ?

# 26
  • Мнения: 2 778
Момичета, срам не срам , ама ще питам - кой беше Анди ? Съжалявам, забравила съм ..Не беше ли Мелида Кларк - майката на Мат и Вики ?

Анди Стар, репортерката, която спеше с Деймън и Стефан уби

# 27
  • София
  • Мнения: 6 219
При това колко хубаво я уби!!! Няма да забравя!  Laughing

# 28
# 29
  • Мнения: 2 778
При това колко хубаво я уби!!! Няма да забравя!  Laughing

Стефан дава крилааааааа Grinning

Общи условия

Активация на акаунт