6 месец , а малко изпъкнало коремче

  • 9 194
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 794
Моят корем порасна сякаш изведнъж след 6тия месец и накрая си имах голямо коремче  Laughing
Важното е бебчето и ти да сте добре, пък колко ти е голям корема не е от значение  Hug

# 16
  • Мнения: 144
И аз бях с малък корем и до последно не ми тежеше-бях си супер,къде ли не ходих,а и преносвах 7 дни.А бебчо се роди 3600,така че важно е наистина какво ти казва лекарят  Peace

# 17
  • Мнения: 7
Мамита,благодаря Ви за бързите отговори  Hug ....ами утре сам на преглед и ще видим какво ще каже той по въпроса,пък ще разбера и полът утре най накрая.....дано всичко е наред,че място немога да си намеря от притеснение. Лек ден Ви желая

# 18
  • Мнения: 354
Моят корем също започна да расте след 6-я месец...е не стана огромен,но пък и защо ти е Wink
Важното е ти и бебо да сте наред Peace

# 19
  • Мнения: 11 843
Важното е бебето да расте, това с големината на корема са си глупости. Моя позната в 9-я месец изглеждаше като в 5-6 месец и точно така и казаха, че бебето се е наместило навътре, отделно че имала стегната мускулатура на корема и затова не е нараснал толкова. Аз точно  в 6-я спрях да работя та затова си спомням много добре как изглеждах - имах корем, но с една права пусната отвън блуза почти не личеше....е после като се отприщи да расте Whistling. В края на 7-ми месец ме мислеха, че съм в 9 и ще раждам Mr. Green, ужасно тежи и пречи Peace, сама ще се убедиш.

# 20
  • Мнения: 60
съгласна съм, при всяка жена големината може да е различна, не се стряскайте Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 1 609
Ако всичко с бебето е наред, големината на корема няма никакво значение, както и преди мен са казали. А големия корем си пречи, моя беше от "средните", ама как ми пречеше, не мога да опиша дори.

# 22
  • Мнения: 150
И аз бях така, с малък корем. В 6м. определено можеше да се каже, че просто съм хапнала тези дни. А иначе когато ми растеше корема ставаше така изведнъж, че хора, които не ме бяха виждали 3-4 дена направо се изумяваха  Wink

# 23
  • Мнения: 1 313
Аз съм в подобна ситуация. С някои дрехи, особено за непознати хора, не ми личи. Двама души до сега са се осмелили да ме питат бременна ли съм.
Но не мисля, че има място за притеснение Peace По едно време на всеки преглед питах не му ли е тясно на бебето и все ме уверяват, че няма проблем. Предполагам корема ще порастне рязко малко по нататък. Мисля, че сме късметлийки, въпреки че и аз нямах търпение да видя бременно коремче. Давам си сметка, че така ми е по-удобно в ежедневието.

# 24
  • Мнения: 48
Моят корем пролича в 6 месец, преди това почти не се забелязваше с по-широка дреха. А след 7 месец как главоломно растеше не е истина  Laughing
И аз така като теб дотогава все исках да порасне по-бързо, да си личи... ех, как ми липсва това време... Heart Eyes
Щом ти и бебчето сте добре, няма защо да се тревожиш!   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 2 481
Направо ти завиждам. Моят корем беше огромен, адски ми тежеше. Моя позната едва й личеше в седмия месец, бебето й беше с един килограм и половина по-тежко от моето.

Общи условия

Активация на акаунт