Пациентки на клиника "Щерев" София и МЦРЗ "Д-р Щерев" Русе - тема 4

  • 52 983
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 459
И аз да се разпиша в новата тема. Нека да започнат да валят само ++ резултати  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 513
Момичета, а да ви попитам - имам чувството, че започвам да се разболявам. Някой има ли представа при това положение какви мерки могат да се вземат, че събота сигурно ще ми е процедурата и искам да я пресека болестта ако наистина се разболявам?  Аз съм на инжекции с Мерионал

# 18
  • Мнения: 4 660
запис  bouquet

# 19
# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
ivette вземи каквото сметнеш за необходимо, за сега не вярвам да е проблем да вземеш какъвто и да е медикамент. По добре е да се предпазиш от грип отколкото да имаш здравословни проблеми по време и след инсето

# 21
  • Мнения: 1 622
Момичета, а да ви попитам - имам чувството, че започвам да се разболявам. Някой има ли представа при това положение какви мерки могат да се вземат, че събота сигурно ще ми е процедурата и искам да я пресека болестта ако наистина се разболявам?  Аз съм на инжекции с Мерионал

Иве - мед, лимони, клеева тинктура, Парацетамол и всякакви лекарствени препарати, съдържащи парацетамол. И така по време на цялата бременност и кърменето! УСПЕХ!   bouquet fingerscrossed

# 22
  • Мнения: 513
Благодаря ви момичета, мисля, че успях да го пресека, пих ефералган, който  е с парацетамол и сега съм добре. И аз четох, че няма проблем да се пият лекарства, въпросът е да не си болен, защото иначе се отменя процедурата.

# 23
  • Мнения: 147
Хайде и аз да се запиша в новата тема. С пожелание, скоро всяка от нас  с божията помощ, да сбъдне  мечтата си.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 079
Запис и от мен wavey -нова тема,нова клиника,нов късмет newsm32 newsm32
Момичета,записах си час за доц.Щерев в сряда 25.01.

# 25
  • Мнения: 370
Запис и от мен с пожелание за много положителни тестове и прекрасни бебчета за всички!!!

 Hug

Марги,   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 16 691
Успех на новите попълнения с пожелания да не се задържат дълго в тази тема...  bouquet

# 27
  • Мнения: 513
Здравейте момичета,
Имам един въпрос. Понеже днес бях на преглед - имах 6 фоликула, лигавица 8.5 мм и днес ми е 12 ден. Докторката ме прегледа, каза ми да отида утре да види кога ще бие прегнила, но че най-вероятно инсеминацията ще е понеделник или вторник. Малко ми е странно, защото аз съм със супер редовна овулация и съм сигурна, че винаги ми е около 13 ден, което е утре, а не 15-16 ден. Инжекциите, които ни поставят, реално не изместват овулацията, а правят само по-голям брой фоликули, нали? Чудя се защо мисли толкова късно са я прави. Реално айцеклетките живеят 12-24 часа нали?

Благодаря ви предварително.

# 28
  • София
  • Мнения: 23 165
ivette, всичко е различно, когато има стимулация.
На мен малко тънка ми се вижда лигавицата. Важно е и какви размери са фоликулите, по тях се ориентират кога да сложат прегнила, пък май и хормони изследват. Много неща са замесени.

# 29
  • Мнения: 513
Здравей бамбарадамбара, да, изследваха ми LH и Estradiol - каза, че били добре, доста високи стойности бяха. Фоликулите бяха с различни големини - имаше 19 и нещо, имаше и 15 и 14. Иначе каза, че ако има пукнат фоликул утре може направо да ми правят инсеминацията, ако не - явно чак Понеделник или Вторник, явно неделя няма да работят доколкото разбирам или поне моята лекарка няма да е там. Дано да не изпуснем момента.

Общи условия

Активация на акаунт