Пациентки на клиника "Щерев" София и МЦРЗ "Д-р Щерев" Русе - тема 4

  • 52 993
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 796
Явно,ще си изкарваме предиобяда в клиниката,движейки се в пакет  Thinking

не,  не е чак толкова лошо положението. Опашките започват да стават от 8 без 10, още преди да са дошли момичетата от регистратурата. Ако минеш от първите и си само за изследвания няма да се забавиш. След 8,30 вече също се успокоява положението. Аз отивам по-рано и минавам бързо, защото съответно съм първа на всички опашки Wink

# 736
  • Мнения: 281
На мене ми взеха толкова .Защото се включи и преглед и замерването на мерките .
  Даже в страницата и си пише 90 лв със преглед .
Е да тогава е по-добре направо в МД .

# 737
  • Мнения: 143
Момичета понеже съм вече бременна в 7 седмица искам да ви попитам дали може д- ра да ми даде направление за изследвания ,които поема здравната каса? Или всичко трябва да си правя в клиниката? newsm78

Благодаря предварително! Hug

# 738
  • София
  • Мнения: 1 423
Докторът от клиниката нищо не може да ти даде, трябва сама да си платиш. Препоръчавм ти да идеш до личния лекар, да вземеш направление за ЖК и да се запишеш при някого в поликлиниката. Там ще ти дадат направление за изследвания- спин, незнам си какъв антиген и т.н. Правиш ги в някоя лаборатория и ги показваш на лекаря си в Щерев. Така ще си спестиш около 100 лв за тези задължителните изследвания в началото. После си плюеш на петите и не ходиш в поликлиниката, щото голяма част от гинеколозите са дебили и си ходиш в Щерев на прегледи. Освен първоначалните изследвания по здравната каса, няма какво много да ти даде ЖК в поликлиниката, защото имаш право на два ехографа безплатни и две микробиологии, ако ти стиска да им дадеш да ти направят.
Но от друга страна записват на ЖК чак 10-12 седмица, да не би да изгуби бебето някой и да вкара в преразход Здравната каса с тези пари за изследвания, дето ще ти отпуснат.

# 739
  • Мнения: 3 404
Кой ще пусне новата темаааааааааааа  Rolling Eyes                   STEFF как върви стимулацията,всичко ок ли е,за кога е пункцията,ако не си я минала вече?

Последна редакция: сб, 23 юни 2012, 17:21 от ZVEZDA *

# 740
  • Мнения: 459
Момичета някой да знае как бяха смените на д-р Тимева?

# 741
  • София
  • Мнения: 866
Момичета някой да знае как бяха смените на д-р Тимева?
Понеделник и сряда-след обяд,вторник и петък-сутрин,четвъртък не преглежда.

# 742
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Здравейте момичета съжалявам ако наруших правилата за пускане на нова тема, но видях, че вече сме на финала и си позволих да я пусна  Hug Hug

Ето линк към новата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=666086.new#new
Успех момичета

# 743
  • Мнения: 5
Аз съм пациентка на д-р Даниела Савова. Избрах я случайно, без предварителна информация. Мила е, малко повече фамилиарничи, но е важно да е добър специалист. До момента няколко пъти обаче съм оставала разочарована. Борбата за дете често е много мъчителна чисто емоционално и не би ти се искало лекарят да те натиска директно за процедури преди да са направени всички изследвания. Мисля скоро да потърся друг лекар от същата болница, защото (както пишат много момичета тук) вече съм извървяла някакъв път и да почвам от начало е безумие...

Общи условия

Активация на акаунт