Пациентки на клиника "Щерев" София и МЦРЗ "Д-р Щерев" Русе - тема 4

  • 53 001
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 3 860
Явно зависи кой е на рецепцията  Mr. Green Мисля че така са им смените че един ден ако са сутрин на следващия са след обед  Mr. Green То и преди новата система, новичките девойки не се спряваха много бързо в лудницата  Rolling Eyes
Лока ти да не стартира? Ако да успешен опит до термин  Hug

# 706
  • Мнения: 796
Още не съм, взех си днес гонала, но чакам да ми се обадят за хормоните, ако всичко е наред почвам от днес Heart Eyes.  Дано не отложа заради естрадиола, все ми е завишен.

п.п. доки се обади и всичко е в норма. дано този път ми е на късмет Heart Eyes

Последна редакция: пт, 15 юни 2012, 11:09 от loca

# 707
  • София
  • Мнения: 3 860
Успех стискам палците  Praynig Аз още чакам цикъл  Rolling Eyes

# 708
  • Мнения: 324
Здравейте и от мен. Аз от утре почвам Гонала и дано всичко да е наред Praynig Praynig Praynig

# 709
  • Мнения: 796
Lailah, благодаря Simple Smile

Пиеш нещо за предизвикване ли?

stefka.1982 , стиснати палчета от мен Praynig

# 710
  • Мнения: 3 404
Момичета успешен старт от мен и дано ни донесете добри новини  Praynig Hug

# 711
  • София
  • Мнения: 3 860
Нищо не пия, нямах ову този месец, сега и МЦ го няма, не мога да се наканя да отида до клиниката да ме прегледат и да преценят дали ми трябва Дуфастон  Rolling Eyes едно ми е морско и плажно.... не съм явно в настроение за лакари  Mr. Green  ама ще отида тези дни де, да не решат Че са се отървали от мен    Mr. Green
Стефка успех и натеб  Party
Звезда  Hug

# 712
  • Мнения: 324
Благодаря за подкрепата момичета. Много стиснати палчета и на вас Praynig Praynig Praynig и скоро да се получат нещата  bouquet

# 713
  • Мнения: 84
За записването на часове по телефона, наистина е много трудно и при мен. Но се "изхитрих" и започнах да си записвам час чрез е-мейла /този който е само за записване, а не общият/ когато няма удобен час, който съм заявила винаги ми се обаждат от техният мобилен номер и така записваме часа.

# 714
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Момичета, в клиниката продължава да цари хаос с въвеждането на тази нова система. Вчера точно като отидох и системата се "бъгна" никой не знаеше какво да прави, някакви младежи, явно тези които са разработили системата обикаляха като линейки навсякъде. Много им се възмутих, не на клиниката, а на тази фирма дето им внедрява системата, така не се прави, първо се тества пробно, после се пуска на ограничен брой потребители и ако всичко е наред чак тогава се прави финално внедряване. (аз нали съм в тази професия та да се изкажа  Mr. Green). Ама това си е българска работа, всеки гледа да изкара максимално пари с минимално усилия.

# 715
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Здравейте, момичета.
Искам да попитам правили ли сте биохимичен скрининг в клиниката? На сайта цената е 90 лв., но освен това включват ли се и някакви други изследвания, които се правят отделно, но са част от скрининга, и които също се плащат отделно от тези 90 лв?

Много стиснати палци на всички  Hug Hug Hug

# 716
  • Мнения: 121
Здравейте, момичета.Искам да попитам правили ли сте биохимичен скрининг в клиниката? На сайта цената е 90 лв., но освен това включват ли се и някакви други изследвания, които се правят отделно, но са част от скрининга, и които също се плащат отделно от тези 90 лв?Много стиснати палци на всички  Hug Hug Hug

моя БХС го правих на друго място, независимо че съм пациент на клиниката

# 717
  • Мнения: 494
Зимна роза, не че стигнах до там, но като говорихме с доки тя ме прати в Св. Петка. Аз много се учудих, защото бях виждала в сайта, че го имат. Може би е въпрос а техника...

# 718
  • Мнения: 459
Аз съм с близнаци и от Щерев ме пратиха в Св. Петка при д-р Янкова, там биохимичния скриниг и ранната морфология за близнаци ми взеха 140 лева

# 719
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Хм, това е странно.  Thinking Защо пращат другаде, след като на сайта го имат като манипулация?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт