Пациентки на клиника "Щерев" София и МЦРЗ "Д-р Щерев" Русе - тема 4

  • 53 003
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 459
Ами специално за близнаци ми казаха че имат човек който в момента се обучава и след време ще правят, защото нещата там са по различни

# 721
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Момичета хайде една от новите мами  Hug Hug Hug да пусне новата тема, че гледам вече сме на финала  bouquet  bouquet

# 722
  • София
  • Мнения: 67
Здравейте, момичета.
Искам да попитам правили ли сте биохимичен скрининг в клиниката? На сайта цената е 90 лв., но освен това включват ли се и някакви други изследвания, които се правят отделно, но са част от скрининга, и които също се плащат отделно от тези 90 лв?

Много стиснати палци на всички  Hug Hug Hug

Здравей,

Аз и при двете бременности си правих ранен БХС в клиниката, взима се кръв и ти правят ултразвук тези данни ги пращат в Майчин дом за резултати. После в зависимост от резултатите може да се назначи допълнително изследване. Доколкото си спомням единственото изследване което правих извън клиниката беше Фетална Морфология и то беше пожалателно.

# 723
  • Мнения: 281
И аз си правих БХС в клиниката.Струва 90 лв да .Не са ме пращали другаде .

# 724
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Благодаря за отговорите, момичета   bouquet

# 725
  • Мнения: 494
Не мога да се сдържа да не похваля девойките на регистратурата днес Simple Smile
Свързах се много бързо и питах за едни резултатита на мъжа. Провери в системата без никакво чакане, каза, че са готови и ще ми ги прати по мейл. Направо не повярвах на късмета си Simple Smile
Е, още търсим едно мое изследване от преди 2 седмици...  Mr. Green

# 726
  • София
  • Мнения: 3 860
Браво Биренка Simple Smile
То и аз ходих в сряда и беше добре, освен че ми искаха ЕГН което не ми харесва, иначе не са се бавели, но аз бях само за преглед, те май с изследванията по се мотат  Rolling Eyes

# 727
  • София
  • Мнения: 1 423
След като хиляда пъти написахме тук, че не ни харесва да си казваме така ЕГН-то, а съм сигурна, че и всички десетки жени, които посещават клиниката са на същото мнение и не сме само ние. От клиниката съм сигурна, че четат темата. Ми да измислят нещо! В крайна сметка има Закон за защита на личните данни, който се спазва почти навсякъде. Ако поискате на някой ЕГН или личната карта на работното си място, шансът да ви откъсне главата с поглед е голям.

# 728
  • Мнения: 796
Нередностите с ЕГН-то е едно на ръка. Аз се чудя, защо всеки ден ме питат при кой лекар съм и защо съм там. Очевидно не съм там, за да пия кафе, а това че съм в процедура по фонд би трябвало да им излиза навсякъде в системата. Другото, навсякъде където минеш трябва да се регистрираш. Не виждам  никакво улеснение, а на тази система непрекъснато трябва да и казвам коя съм и какво диря там  Laughing

п.п. Хубавото е, че като заработи ще можем най-накрая да си проверяваме резултатите онлайн Simple Smile

Последна редакция: пт, 22 юни 2012, 20:43 от loca

# 729
  • Мнения: 1 186
И аз си правих БХС в клиниката.Струва 90 лв да .Не са ме пращали другаде .
извинявам се, че се намесвам в темата, не съм пациент на клиниката, но в МД бхс струва 28 лв., като при получаване на резултата имате право на безплатен коментар на резултата с генетик. Peace
аз правих и ранен и интегриран по 28 лв. с консултациите и 90 лв. в случая ми се струват много, ако към тях не се включва нещо допълнително. успех на всички  Simple Smile

# 730
  • София
  • Мнения: 6 232
loca,за изследванията по Фонда,пак минаваш първо през регистратурата ли и после в лаборатораторията?Мисълта ми е,че сутрин,когато е най-голямата лудница трябва да минеш през две опашки ли?

# 731
  • Мнения: 796
loca,за изследванията по Фонда,пак минаваш първо през регистратурата ли и после в лаборатораторията?Мисълта ми е,че сутрин,когато е най-голямата лудница трябва да минеш през две опашки ли?

Вече е така Peace. Първо те регистрират момичетата, тоест ти вадят досието и те вписват за изследвания. После в лабораторията също те регистрират, отчитат те отново в системата и най-накрая минаваш през касата, за да им кажеш, че си по фонд Laughing. 3 са опашките - яко, а Laughing

# 732
  • София
  • Мнения: 3 860
loca,за изследванията по Фонда,пак минаваш първо през регистратурата ли и после в лаборатораторията?Мисълта ми е,че сутрин,когато е най-голямата лудница трябва да минеш през две опашки ли?

Вече е така Peace. Първо те регистрират момичетата, тоест ти вадят досието и те вписват за изследвания. После в лабораторията също те регистрират, отчитат те отново в системата и най-накрая минаваш през касата, за да им кажеш, че си по фонд Laughing. 3 са опашките - яко, а Laughing
Е таман докато ти станат хормоните  ще си приклюЧил с опашките  Blush

# 733
  • Мнения: 796
loca,за изследванията по Фонда,пак минаваш първо през регистратурата ли и после в лаборатораторията?Мисълта ми е,че сутрин,когато е най-голямата лудница трябва да минеш през две опашки ли?

Вече е така Peace. Първо те регистрират момичетата, тоест ти вадят досието и те вписват за изследвания. После в лабораторията също те регистрират, отчитат те отново в системата и най-накрая минаваш през касата, за да им кажеш, че си по фонд Laughing. 3 са опашките - яко, а Laughing
Е таман докато ти станат хормоните  ще си приклюЧил с опашките  Blush

 LaughingИменно, като навъртиш километража, тъкмо ти дошъл реда за преглед и доки вече може да ти види изследванията;-). Това ще да е била целта им, пък ние си мислим, че ни тормозят Heart Eyes

# 734
  • София
  • Мнения: 6 232

Вече е така Peace. Първо те регистрират момичетата, тоест ти вадят досието и те вписват за изследвания. После в лабораторията също те регистрират, отчитат те отново в системата и най-накрая минаваш през касата, за да им кажеш, че си по фонд Laughing. 3 са опашките - яко, а Laughing
Определено е супер яко  ooooh!,особено,както си правех сметка да ходя с отварянето,като винаги съм правела,за да пускам бързичко хормони и да не закъснявам за работа. Явно,ще си изкарваме предиобяда в клиниката,движейки се в пакет  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт