Пациентки на клиника "Щерев" София и МЦРЗ "Д-р Щерев" Русе - тема 4

  • 53 002
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 95
Здравейте, момичета! Случвало ли ви се е докторката ви да ви иска изследвания - на хормони, например, и да ви каже да ги направите в града където живеете, а не при тях. Странно ми е, защото предишната клиника, в която бях, за всяко изслдване доктора искаше да ходя да го правя при тях. И да питам още: тези, които не сме от София, има ли около клиниката хотел, в който може да се остане по време на стимулацията?

# 691
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Ваня при кой лекар си  newsm78 Мен докторката ме е пращала в друга лаборатория единственно за генетичните изследвания всички останали си ги правих в клиниката и сега имам от нея назначени и пак в клиниката ще си ги правя.
Аз съм от София но нямам представа дали има наблизо хотел, но мога да проверя. Ти от къде си  newsm78

# 692
  • Мнения: 3 404
Здравейте, момичета! Случвало ли ви се е докторката ви да ви иска изследвания - на хормони, например, и да ви каже да ги направите в града където живеете, а не при тях. Странно ми е, защото предишната клиника, в която бях, за всяко изслдване доктора искаше да ходя да го правя при тях. И да питам още: тези, които не сме от София, има ли около клиниката хотел, в който може да се остане по време на стимулацията?
За изследванията няма проблем къде ще ги направиш и на мен док ми е казвала,че мога в нашия град понеже не съм от София.Някои си преценям къде особено за спермограмата или тези,които се правят само в АРТ клиника.А за хотела,на 15 мин пеша има хотелче,което има някаква уговорка с клиниката като им кажеш за процедура и има отстъпка.Това е хотел Симона.Другия не си го спомням ,момичетата знаят и ще ти дадат карта,а има и някаква квартира.Питай си.

# 693
  • Мнения: 95
Благодаря ви за отговорите. mierin,  при доктор Савова съм.
И аз си мислех, че по принцип хормони трябва да може да прави всяка лаборатория, иначе за спермограмата каза, че ще я направим при тях. А за генетични на този етап нищо не ми е казала.
ZVEZDA *, благодаря ти и на теб. Ще ми бъде полезна информацията ти.

# 694
  • Мнения: 281
vanyaivanova  ние отсядахме в хотел симона и не е много далеч от клиниката.Аз незнам те да имат договор със клиниката .Стаята струваше 60 лв със включена закуска за двама . Има и някакъв друг хотел който има някаква договорка със клиниката и струва 44 лв за двама без закуска.В смисъл с договорка като и кажеш те ще я махнат . Но ние не открихме този хотел .Компетентните на рецепцията нито име казаха ,само обясниха и то не както трябва и не го намерихме .Но ти питай пак .

# 695
  • Мнения: 494
Момичета, тези от вас, които скоро са пускали микоплазма, уреаплазма и т.н. имат ли спомен как изглеждаха резултатите.
На моите пише (по спомен)- не се изолират патогенни аеробни микроорганизми, а не са изброени по отделно.
Все си мисля, че трябва да си пише срещу всяко - не.
Или всички, като са отрицателни го съкращават  newsm78
Може да ви звучи глупаво, но заедно с тях си пуснах и стандартна микробиология и се чудя дали не са затрили резултатите някъде, а това да е само резултата от микрото....

# 696
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Birenka, тези изследвания май ги пращат в Геника, това си го спомням, защото администраторката сума ти време ги търси, накрая докато зацепи че трябва да ги търси на друго място. Та на въпроса ти, при мен бяха написани отделни и срещу всяко пишеше "отрицателен". Това е което си спомням, защото само надзърнах докато докторката го гледаше.
Това твоето ми изглежда наистина като резултат от микро. Кажи им на тези в клиниката да потърсят по-добре, най-вероятно са ги изпратили в Геника.  Hug

# 697
  • Северозапада
  • Мнения: 5 486
Биренка, моите бяха изброени. Нямам пред себе си листа с резултатите, но, по спомен, бяха на отделни редове, Микоплазма, Уреаплазма и Хламидия, и срещу всяко от тях резултата. Така, както го описваш, и на мен ми прилича на обикновена МБ

# 698
  • София
  • Мнения: 16 691
Биренка, ако изследванията са пращани в Геника, трябва да изглеждат така:
Микоплазма- 1 вид- ортицателен;
Микоплазма 2-ри вид(не им помня имената, ама май  hominis беше)- отрицателен;
Хламидия Трахоматис- отрицателен;
Уреаплазма- отрицателен;
Аз миналата седмица си взех резултата от Геника и изглеждаха по този начин.

# 699
  • Мнения: 494
ant G, ivankaka благодаря.
Точно от това се притеснявам. Хич не ми се ходи до там само, за да изяснявам какво е пуснато и какво пристигнало като изследване.
Иначе резултатът е от Цибалаб, а там пускат обикновената МБ. Не знам мико и т.н. къде ги пускат  Close

# 700
  • София
  • Мнения: 16 691
Биренка, питай по телефона? Колко пари плати? В Геника тези неща струват 63 лв, ако това може да те ориентира?

# 701
  • Мнения: 494
Платих си всичко като поп, доки ми взе 2 отделни намазки - едната МБ, другата за гадините.
Питах по тел - само това било, днес мъжът ми беше там и на него това са му дали само.
Първият път реших, че може още да не са станали готови, но вече минаха 2 седмици...

# 702
  • Мнения: 796
Докладвам положението от сутринта.... все същото. До 8,30 хората се редят на опашки и декламират егн-та пред цялата аудитория. Служителите не знаят все още как работи новата / вече стара / система. В лабораторията трябваше да обяснявам къде да гледат, за да видят какви хормони да ми пуснат. Положението е песен....мрън, мрън Laughing

# 703
  • София
  • Мнения: 6 232
 ooooh! Уфффф,надявах се до другата седмица да са влезнали в час,че не мога да липсвам от работа по цял ден,ама май само с надеждата ще остана  Close

# 704
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Хм, явно тези проблеми са на вълни, ако мога така да се изразя. Вчера сутринта бях на преглед и нямаше никакви проблеми. Явно нещата все пак вече се уталожват лека полека.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт