90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 166

  • 26 114
  • 732
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 5

Дейзи Дар, кльоща безобразна... Grinning

Благодаря, та ти се връща-а-а-а-а с много минуси!

# 556
  • Мнения: 120
Здравейте, момичета.
Днес съм на плодове Simple Smile
За закусква опатках две мандарини, за обяд съм си приготвила също мандарини с малко ядки, за вечеря сигурно ще са зеленчуци Simple Smile

Снощи правих тези упражнения http://www.youtube.com/watch?v=EaKiKATfPIs
и сааа много готини, мисля всяка вечер през седмицата да ги правя.

# 557
  • Мнения: 1
Deizi Dar   страхотна си!    bouquet

# 558
  • Мнения: 13
Добро утро момичета!!!!!!! Simple Smile
Резултат след първата четворка -1,9 кг. 55,8 г- започнах диетата на 16.01- с тегло 57,7 кг.
Този път съм много режимна и се вижда и резултата.
Менюто за днес: белтъци
З- чисто кафе+ голяма ябълка
О- ще е печено пилешко бутче /може и два бр. зависи  колко големи ще са/ с печени зеленчуци мисля да са много моркови и карфиол , всичко печено в торбичка.
В- същото но в по малко количество.
Хубав ден на всички.

# 559
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Добро утро!

Какъв е този вега тест?  С чертичките по ръката ли? При него не се ли прави изследване на кръвта също както при другия?
 newsm78
Тук има така наречения Food Intolerance Test който е кръвен тест реално, може да е за 93 или 145 храни и е около 200 евро, което за тукашните стандарти не е кой знае колко. Защо в БГ е толкова скъп  #Crazy имам две приятелки които го правиха, при едната излезна много успешно защото тя изцяло спря храните които и излезнаха при теста.  Peace

# 560
  • Мнения: X
Защо в БГ е толкова скъп  #Crazy имам две приятелки които го правиха, при едната излезна много успешно защото тя изцяло спря храните които и излезнаха при теста.  Peace

Добре де, 1350 лева е. Ама колкото ще им дам тях, толкова и 2000.  Joy http://isu.bg/nutrontest/bg/price.html

# 561
  • Мнения: 0
Дейзи браво  Hug
Диваненце - хич не съм склонна да вярвам на кръвната група хранения. А вега тест съм си правила излезе, че дебеля от краставици  Shocked той просто улавя онова, с което организма ти е пренаситен в момента и което трудно разкграждаш. А това ако се замислиш и сама можеш да си го разбереш - какво си яла последните няколко месеца и ето ти вега тест без пари  Sunglasses Laughing
Така де, аз съм голям привърженик на идеята, че просто НЯМА вредни храни, има вредни КОЛИЧЕСТВА и обездвижване. Като се замислим, човекът е създаден да прекосява големи разстояния - за това ни е такава стуктората и костната система. Аз за дебел неандерталец И извинете за грозното сравнение, но дебел човек от конц лагер не съм чувала. Всичко е до разпределяне на количества, качества и движения. И говоря за храната, която я има в естествено състояние в природата, не за вече хипер измислените химий и простотий като зайо байо и тем подобните му сродни измишльотини.
А сега видях и Дзаки - аз дадох 150 лв преди 2-3 години Simple Smile
А за плюса след месото - интересно ми е ако си хапнеш месо, което си сигурна от къде идва и как е гледано животното пак ли ще имаш плюс Simple Smile За сравнение в почивката бях на село бяха направили пресно свинско (същия ден бяха колили прасето) - никакви проблеми нямах а го хапнах и с няколко залъка хляб. В София ли съм винаги след месо ми става лошо - и как няма.. то на пилето виждаш къде са му боцкали иглите с антибиотици и хормони.

Последна редакция: пт, 20 яну 2012, 10:25 от sanitkata

# 562
  • София
  • Мнения: 12 554
Някой беше писал за кръвната група и лещата - ами аз съм А+ кръвна група и след леща имах такъв зверски плюс, че въобще не им вярвам на тези разпределения.

Дейзи, видима е промяната, ама тези сака май са ти големички вече  Mr. Green

# 563
  • Мнения: 13
 За тези който желаят знам една руска телевизия който може онлайн  да се гледа само с упражнения. Преди време всеки ден правях Бодифлекс и ще започна пак но да видим от кога.
сайта е www.jv.ru

# 564
  • Мнения: 13
За момичета с проблеми с ВЦ
С ябълката който ядох на закуска резултат след 15 мин - посещение ВЦ.
Сигурно ако се претегля сега ще съм още -0,5 кг. newsm78

# 565
  • Мнения: X
Имаме запазена маса в Ам-Гъл за 8 човека в понеделник от 18ч. Масата е на името на Ирена Георгиева. Simple Smile

# 566
  • София
  • Мнения: 12 554
Имаме запазена маса в Ам-Гъл за 8 човека в понеделник от 18ч. Масата е на името на Ирена Георгиева. Simple Smile

Ха така, браво на тебе   bouquet

# 567
  • София
  • Мнения: 1 546
Здравейте, днес ми е въглехидратен ден.
З - 2 мандарини
О - мисля постна пица и без кашкавал да си я поръчам, разбира се Simple Smile
В - някаква паста
Бишкоти стават ли?
И да питам за парчето черен шоколад - какъв? 70% достатъчен ли е? И в моя пише, че има мляко?!?  Thinking
Пия чай без захар, но вечер към 21ч. пия чай пак, но снощи сложих мед - може ли?

# 568
  • София
  • Мнения: 1 781
Днес ми е плодов. Още не съм закусвала щото не съм гладна. Иначе съм приготвила ябълки, киви и банани. Имам също стафиди, сушени сливи и орехи....пък ще видим до кое ще прибегна  Mr. Green
Пих кафе с мед и топла вода с няколко капки изстискан лимон вътре.

Сега да питам кокосовия орех.....ядка ли е  Embarassed При всички положения ми е позволен днес нали?

Сега да кажа кооооолко добре се чувствам. Изобщо не съм гладна. Ставам и ми е леко и позитивно, особено като ви прочета  Hug Вчера един час правих упражнения и после 30-ина минути антицелулитен масаж с вендузите си правих в къщи. Просто тази сутрин се събудих и усетих че съм по-лека...може с 20 грама да съм, ама ми е екстра  Party. Кантар нямам в къщи, ще се меря като отида при майка ми...но и аз предпочитам през 8 дни да се меря  Peace

# 569
  • София
  • Мнения: 6 011
dama, вечерята трябва да ти е солена + редичка шоколад или сладка вечеря + шоколад. Не се смесват сладко и солено нито на обяд, нито на вечеря, така е според правилата.  Peace  Бишкоти иначе стават. Чай без мед през деня, пише неподсладен. Тук момичетата използват Стевия, аз се научих да го пия чист и вече само така го предпочитам.
Шоколад 70% е ОК, то във всички пише, че имат мляко, следи от ядки и т.н. не се притеснявай.


След вчерашния въглехидратен съм +500, очаквам МЦ обаче.
Днес плодов, ще карам на салата от печени чушки с чесън и грейпфрут.

Общи условия

Активация на акаунт