90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 166

  • 26 163
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5
klavi, има и мъже на диета. Моят е един от тях, до колкото знам и други девойки я пазят с мъжете си. Милият, геройски издържа вече 19 ден без нито прегрешение и даже почти не мрънка, освен в плодовия. Което за него си е цял подвиг. До сега рекордът на пазене на диета му беше 8 ч.  Joy Но не пише тук, защото за него да пише в Бг-мамма е все едно да си сложи червило и да излезе навън.  hahaha
Лелееее.... ква пица си направих за вечеря....   chef С много лук, гъби и чушки.... направо фантастична беше! Сега съм като бременна хлебарка с тризнаци.  Mr. Green
Да  права си , може би ако сайта се казваше по друг начин нямаше да е толкова женствено да пишат и мъже.Как му се отразява диетата?Много искам да навия и моя да е на режим с мен , ама надали...
След подобна пица , аз имах минус Peace

и аз съм с моят на диетата- до сега е минус 9 кг ( почнахме на 4ти януари ), при положение, че не иска да си пие кафето без захар- не признава Стевия  Laughing ..., но на мъжете им е такъв метаболизма май  Mr. Green ( за пример- аз съм минус 3,5)

# 691
  • Мнения: 1 488
Здравейте фиданки,
днес ми беше лошо, ако продължава така незнам дали ще продължа диетата. Когато я започнах си казах че ще я правя само ако се чувствам добре.
А ми е само 6ти ден. Колко много има ощеее. Главата ме боля, чувствам се страшно отпаднала, а мислех да ходя тази вечер за пръв път на зумба. Къде е тази енергия, която трябва да дойде с правенето на диетата?
Незнам дали пия достатъчно вода. Не мога повече, на сила се наливам. Иначе си хапвам режимно.
Белтъци не смесвам. Само веднъж имах белтъци и въглехидрати - пица със зеленчуци и малко кашкавал. Но мисля вече да си правя домашна, без кашкавал. Ако не се откажа от диетата.
Успех на вас!

# 692
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Как му се отразява диетата?Много искам да навия и моя да е на режим с мен , ама надали...
След подобна пица , аз имах минус Peace

Чудесно му се отразява. Свалил е 5-6 кг, не знам колко точно, че много не обича да се мери, но шкембето видимо му се е поприбрало.
Аз винаги имам минус след ВХ. Миналият път се наядох здраво с пържени мекици със захар и на другата сутрин бях -900 гр. А след последния плодов имах плюс.  ooooh! Шантава работа...  newsm78

# 693
  • София
  • Мнения: 2 132
Приключих с плодовия аз. 2,5 банана, зелева салата, шепа сушени боровинки и малко сушени смокини.
Умирам от студ. Много странно, ще си направя чай да се стопля...аа взех си зелен чай. Не ми хареса хич.

# 694
  • Мнения: 7 914
savina_33, явно преди диетата си тъпчела такива количества калории, че сега нищо не може да ти се опре.

И тук има био сладка царевица, уж им вярвам на контрола, но... на вкус не ми харесва. Обичам си я варена със сол. Flutter

И аз се натъпках със спагети, сллед малко две филикии с лючтеница, че има мед и край. Исках да си оставя малко спагети от обеда, но... уви, всичко опатка Ламята Спаска. Mr. Green

# 695
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
savina_33, явно преди диетата си тъпчела такива количества калории, че сега нищо не може да ти се опре.
Това не го разбрах... ?  newsm78

# 696
  • Мнения: 73
Здравейте!
Днес ми е 5-ти ден от диетката, белтъчен.
менюто ми днес:
З: 2 ябълки
О: мусака от телешка кайма с тиквички, моркови и копър
В: същото+ салата от китайско зеле, краставици и домат
Нямам нищо смъкнато, но продължавам смело напред. Пия вече повечко вода. Дали това е нормално?

# 697
  • Мнения: 320
Здравейте! Ден първи за мен. Пиша си дневното меню и ако имам някъкви грешки, моля да ме поправите.
З.-мандарини и кафе
О.-малка задушена свинска пържола и салата от домат,краставица и печена чушка
В.-салата  от червено зеле и измислена манджа от запържена кайма с лук, печени чушки и доматен сос
Течностите около 3л.-вода и чай.
ПП.висока съм 158см и тежа около 58 кг.Цел да сваля 8-10кг.

# 698
  • Мнения: 112
За убиване съм.Хубаво вечерях,но като видях в хладилника сърмичките от вчера и...полудях.Това не бях аз.Беше ламята в мен.Ужас.Натъпках се наведнъж и то яко.Досега не съм го правила.И на всичкото отгоре ми стана тежко и изкарах всичко  в  банята.Поне това ме успокоява.И дано кантара се съвземе малко от утре,че последните дни само въртя едни 2,3 кг.Утре ми е плодов,но може и да го изкарам само с 3 плода или воден.Ох... Е сега Бабчето да взима бухалката... и да ме почне  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 699
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 918
Здравейте! Ден първи за мен. Пиша си дневното меню и ако имам някъкви грешки, моля да ме поправите.
З.-мандарини и кафе
О.-малка задушена свинска пържола и салата от домат,краставица и печена чушка
В.-салата  от червено зеле и измислена манджа от запържена кайма с лук, печени чушки и доматен сос
Течностите около 3л.-вода и чай.
ПП.висока съм 158см и тежа около 58 кг.Цел да сваля 8-10кг.


Перфектна си! Продължавай така! Hug

# 700
  • София
  • Мнения: 12 568
За убиване съм.Хубаво вечерях,но като видях в хладилника сърмичките от вчера и...полудях.Това не бях аз.Беше ламята в мен.Ужас.Натъпках се наведнъж и то яко.Досега не съм го правила.И на всичкото отгоре ми стана тежко и изкарах всичко  в  банята.Поне това ме успокоява.И дано кантара се съвземе малко от утре,че последните дни само въртя едни 2,3 кг.Утре ми е плодов,но може и да го изкарам само с 3 плода или воден.Ох... Е сега Бабчето да взима бухалката... и да ме почне  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

И ще съм права, нали?
Щото това е прекият път към булимията.  Twisted Evil
Не си го причинявай.
Наяла си се, наяла си се. Повръщайки, само си причиняваш допълнителен стрес.
Гледай да не посягаш към сармите, а не да ядеш и да повръщаш.

# 701
  • Мнения: 1
Съжалявам, че не съм писала, но нямам много свободно време. Все така по график се движа и съм доволна от себи си. Днес плодов ден З:2 мандарини, О: 2 банана+ малко орехови ядки, В:1 банан+малко лешници, сурови разбира се.
Заразих с ентусиазма си и свекито и тя е на диетката. Справя се за сега, малко повече се оплаква, но... не се е отказала.
Лека вечер фиданчици!

# 702
  • Мнения: 112
Еми как,права ще си.Много ясно.За трепане съм.И хем виновна,хем гузна,хем ми лошо. НИКОГА НЕ ПРАВЕТЕ ТОВА!

# 703
  • Мнения: 1 517
Добър вечер. Завърнах се от изпит и ви изчетох най- после. Направа час и половина ми отне Crazy
Много сте писали много чудо Simple Smile Искрено се зарадвам на някои коментари, а други леко ме притесниха Thinking
Първо да кажа, че прочетох мнение, че някой не иска да чете чаршафи...е извинявам се за моите, но мисля, че темата е за споделяне, ако на някой не му харесва да каже. Rolling Eyes
lili_vanili страхотни снимки, много сладко бебче, а и ти си много чаровна Hug
Диването зарадва ме коментара покрай кръвната група, че ти остават само яйца и сирене, само да добавя и кашкавал към този разкош Joy Аз съм вегетарианка и само това примам, оцелява се hahaha
blackisback разбирам те за изпита не се ядосвай! И аз сега чакам вест и кост, но в понеделник ще зам резултата от финансите Confused Confused Confused
deizidar супер си!Снимката отива на 1ва страница Peace Wink
Нана подкрепям те за царевицата, мразя сладка а тази  Wink Година ми се случи 2 пъти вече да си купувам "обикновен" кочан и после  ooooh!
Днес плодов:
з- 1 ябълка
0- 1 ябълка
в- шепа орехи +2 ябълки
Изпита беше тежък, но беше последен. Сега искам само почивка най- после Crossing Arms
п.с. Ще изпусна срещата, но ви пожелавам да е хубава и да има снимкииииииииии Simple Smile

# 704
  • Мнения: X
Диването зарадва ме коментара покрай кръвната група, че ти остават само яйца и сирене, само да добавя и кашкавал към този разкош Joy Аз съм вегетарианка и само това примам, оцелява се hahaha

Joy Joy Joy
Въпреки, че не съм вегетарианка, много обичам зеленчуци. Особено такива, които растат на кокал.  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт