90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 166

  • 26 135
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 011
За мен плодовия приключи напълно режимен, така не ми се яде днес, че насила хапнах.
За сметка на това сготвих 5 манджи  Crazy Crazy и у нас ухае прекрасно! Прасето в мен, изглежда, отдавна е мъртво и погребано, изобщо не се изкушавам.  Peace

# 706
  • Мнения: 1 517

Joy Joy Joy
Въпреки, че не съм вегетарианка, много обичам зеленчуци. Особено такива, които растат на кокал.  hahaha hahaha hahaha

то няма лошо полезно е, но даа е с изяснено качество, че това за белите червей ме отврати още повече. Мен ми е единствено тежко, че и риба, не мога да ям, а ми действа много добре. А и някой питаше за минуси в белтъчен, аз имам предимно там и с плодов, в другите 2 дни имам нищо или + и рядко -

# 707
  • Мнения: 1 054
Приключих и аз с моя воден-плодов. 3 ябълки и половина, 2 чая, 2,5л. вода.
Нямам търпение за утрешния солен обяд, измислих го още от днес на обяд  Whistling

Между другото и аз всеки ден готвя по нещо, а до тук изкушение да си "щипна" не съм имала. Може да седна да прекаля с режимна храна, но нережимно и сега, и предния път не съм барвала! И да, фукам се, за фукня си е, редно е!  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 3
Преди малко мъжа ми ме попита какво ще вечерям, отговорих му, че печени картофки. Обаче според него това не е режимно, защото не е вариво, щом не било варено.  hahaha

Mисля че е прав....   newsm78

# 709
  • Мнения: 5 097
Преди малко мъжа ми ме попита какво ще вечерям, отговорих му, че печени картофки. Обаче според него това не е режимно, защото не е вариво, щом не било варено.  hahaha

Mисля че е прав....   newsm78

E, че кое му е правото! Картофите са при варивата.

# 710
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
Момичета,
Някой, който разбира повече от мен, да каже спагетите със сос Песто и зеленчуци удачни ли са за въглехидратен ден? Изобщо соса Песто  може ли да се консумира през някои от дните?

# 711
  • Мнения: 1 427
Песто се прави от босилек, магданоз, кедрови или орехови ядки, зехтин и чесън. Според мен си е напълно режимен.

# 712
  • Мнения: 0
Преди малко мъжа ми ме попита какво ще вечерям, отговорих му, че печени картофки. Обаче според него това не е режимно, защото не е вариво, щом не било варено.  hahaha

Mисля че е прав....   newsm78

E, че кое му е правото! Картофите са при варивата.

Моя баща като го питаш това му е гарнитурката към наденичката  Joy Joy hahaha
Уж ми е обещал да започне с мен март месец ама ще го видя ,какво ще направи.
Аз отдавна приключих с вечерята ,за утре си спретнах ориз с зеленчици .

Отчет:
З.киви
О.месце с 2-ва печени пиперяя
В.дом.наденичка с една краставица

# 713
  • Мнения: 3
Преди малко мъжа ми ме попита какво ще вечерям, отговорих му, че печени картофки. Обаче според него това не е режимно, защото не е вариво, щом не било варено.  hahaha

Mисля че е прав....   newsm78

E, че кое му е правото! Картофите са при варивата.

да но това според мен е ден за варива и продуктите който са там ,трябва според мен да са на варива(може и да не съм права)

# 714
  • Мнения: 0
Цитат
Песто се прави от босилек, магданоз, кедрови или орехови ядки, зехтин и чесън. Според мен си е напълно режимен.
... в песто Genovese има и сирене (или пармезан)...

# 715
  • Мнения: 1 054
Преди малко мъжа ми ме попита какво ще вечерям, отговорих му, че печени картофки. Обаче според него това не е режимно, защото не е вариво, щом не било варено.  hahaha

Mисля че е прав....   newsm78

E, че кое му е правото! Картофите са при варивата.

да но това според мен е ден за варива и продуктите който са там ,трябва според мен да са на варива(може и да не съм права)
Картофите също са за деня с варивата, оризът и той...

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 9 736
Цитат
Песто се прави от босилек, магданоз, кедрови или орехови ядки, зехтин и чесън. Според мен си е напълно режимен.
... в песто Genovese има и сирене (или пармезан)...

Тогава няма да го прави genovese, а bulgarese - без пармезан.  Grinning или да чете какво пише по етикетите на бурканчетата

# 717
  • София
  • Мнения: 8 131
Преди малко мъжа ми ме попита какво ще вечерям, отговорих му, че печени картофки. Обаче според него това не е режимно, защото не е вариво, щом не било варено.  hahaha

Mисля че е прав....   newsm78

E, че кое му е правото! Картофите са при варивата.

да но това според мен е ден за варива и продуктите който са там ,трябва според мен да са на варива(може и да не съм права)
Варива не означава варени продукти!

# 718
# 719
  • Мнения: 1 517
Варивата, т.е. бобовите храни , включват скорбялни храни като картофи, ориз, зелен фасул, царевица, грах, леща, боб...В този ден те могат да се консумират под всякаква форма и комбинация!

Общи условия

Активация на акаунт