Миете ли ръцете си след тоалетна?

  • 32 145
  • 574
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7 914
Е, тъй е, ама се надявам да  сме в различни посоки. Mr. Green

# 286
  • Мнения: 87
За мое голямо учудване забелязах, че те не си мият ръцете след тоалетна, при все че има всички необходими удобства за това - топла вода, течен сапун, салфетки. Другото, което забелязах е, че някои от тях поливат само едната си ръка с водичка, сещате се коя ръка.
Изключително странно ми стана, честно.
Ти в тоалетната ли работиш?

Да, Шанел, там работя. Координати ли искаш? Може би тайно си мечтаеш някой да опише как яхаш тоалетната чиния, след което не си миеш ръцете? Ще направя това за теб, заповядай.Hug

О, нямам нужда от допълнителна информация.

Не се стеснявай, де! Тук всичко си казваме. Нали четеш до какви откровения стигна темата, въпреки простичкия ми въпрос, изискващ еднозначен отговор. Мога да ти уредя промоция - избърсване на ръцете с мокра кърпичка, ароматизирана с "Шанел", вместо измиването им. То без това май излиза, че миенето на ръцете е вече старомодно.

# 287
  • Мнения: 10 697


Не се стеснявай, де! Тук всичко си казваме. Нали четеш до какви откровения стигна темата, въпреки простичкия ми въпрос, изискващ еднозначен отговор. Мога да ти уредя промоция - избърсване на ръцете с мокра кърпичка, ароматизирана с "Шанел", вместо измиването им. То без това май излиза, че миенето на ръцете е вече старомодно.

В грешка си. Първо си мием ръцете, а после за по-сигурно ги бършем и с мокри кърпи, защото милионите бактерии само дебнат да се лепнат за нас.  Mr. Green А като влизам в магазин, тоалетна или пък административна сграда: 1. Бърша дръжката на вратата с мокра кърпа. 2. Отварям вратата. 3. Пак си бърша ръката с мокра кърпичка. И не се здрависвам, `щото знае ли се другия човек къде е пипал и какво. Whistling

# 288
  • Мнения: 416
Това с пръстите едва ли е проява на лично творчество и аз съм ги виждала, сигурно използват стената за алтернатива на липсващата тоалетна хартия.
А тези, които излизат от тоалетна и не си мият ръцете след това, може да са използвали помещението за нещо друго - да си оправят цип, да си сложат инсулин, да си сменят блузата, варианти много.

# 289
  • Мнения: 2 154

 Нали четеш до какви откровения стигна темата,
Не, не съм чела темата. Никога не чета цяла тема, ако първата публикация ми се стори тъпа.

# 290
  • Мнения: 24 467


Не се стеснявай, де! Тук всичко си казваме. Нали четеш до какви откровения стигна темата, въпреки простичкия ми въпрос, изискващ еднозначен отговор. Мога да ти уредя промоция - избърсване на ръцете с мокра кърпичка, ароматизирана с "Шанел", вместо измиването им. То без това май излиза, че миенето на ръцете е вече старомодно.

В грешка си. Първо си мием ръцете, а после за по-сигурно ги бършем и с мокри кърпи, защото милионите бактерии само дебнат да се лепнат за нас.  Mr. Green А като влизам в магазин, тоалетна или пък административна сграда: 1. Бърша дръжката на вратата с мокра кърпа. 2. Отварям вратата. 3. Пак си бърша ръката с мокра кърпичка. И не се здрависвам, `щото знае ли се другия човек къде е пипал и какво. Whistling

Важно е да имате и специални пинцети. С тях да взимате банкнотите и монетите и да ги поставяте в портмонето.  Peace


 Нали четеш до какви откровения стигна темата,
Не, не съм чела темата. Никога не чета цяла тема, ако първата публикация ми се стори тъпа.
А си заслужава! Много убава тема. Ще я номинирам тази година. Тъкмо и аз ще участвам с личен принос за номинации.

smileme, и аз предположих разни нужди, но не, една дама тук бе сигурна, че жените правят... бе виж на втора страница, да не цапам клавиатурата.

# 291
  • Мнения: 12 722
А, да, това с парите го пропуснах. В съвременен вариант - банкоматите също са безкрайно мръсни.

# 292
  • Мнения: 6 503
Аз също приклям и не сядам.
Много се чудих как някой се качват на гърнето. Как пазят равновесие?

Аз пък се чудя как се покатерват там и не ги е гнус като пипат мръсните стени?

Ааа, и да питам вие как заключвате обществената тоалетна кабинка, като заключалката е също със съмнителна чистота?
Е как ?? Не следиш темата. NaughtyС лакът.

# 293
  • Мнения: 12 722
Или с крак.

# 294
  • Мнения: 411
 hahaha, искам да видя как с лакът или крак заключват ключалката на вратата!

# 295
  • София
  • Мнения: 62 594
май само аз не я заключвам. Досега не ми се е случвало някоя друга жена да види затворената врата, да почука, да чуе "заето" и въпреки това да връхлети в кабинката. Може много жени да не си мият ръцете, но поне са се научили като видят затворена врата на тоалетна, първо да почукат, и ако не последва някакъв отговор, тогава да бутнат вратата.

# 296
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 876
Оооо,на мен ми се е случвало доста често да НЕ почукат,а направо да се опитват да влязат. Peace
В такъв случай направо викам с цяло гърло "Заето е!",а след като изляза/ако заваря особата пред вратата/ язвително отбелязвам "Чука се,преди да се влезне."  Laughing Обикновено се извиняват,ама има и такива,дето хич не им пука. Wink

# 297
  • Мнения: 3 659
май само аз не я заключвам. Досега не ми се е случвало някоя друга жена да види затворената врата, да почука, да чуе "заето" и въпреки това да връхлети в кабинката. Може много жени да не си мият ръцете, но поне са се научили като видят затворена врата на тоалетна, първо да почукат, и ако не последва някакъв отговор, тогава да бутнат вратата.

Явно не ти се е случвало на път за морето, да спреш на някоя бензиностанция. Обикновено опашките са доста големи и всеки напира да влезе и време за почукване няма hahaha

# 298
  • София
  • Мнения: 62 594
оооо, никога! ако съм със собствен превоз, бих отбила някъде до някое храстче, но не и обществена тоалетна, в каквато са се превърнали тези по бензиностанциите.

# 299
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 748
оооо, никога! ако съм със собствен превоз, бих отбила някъде до някое храстче, но не и обществена тоалетна, в каквато са се превърнали тези по бензиностанциите.

То и затова пътищата на Родината приличат на обществени тоалетни... Confused

Общи условия

Активация на акаунт