Отговори
# 15
  • Мнения: 1 413
Роминка,  smile3501  love001 newsm03
Благодаря ти за темичката, мила!

# 16
  • София
  • Мнения: 627
Хоп и аз тук да се запиша и да се наредя за епизода тази вечер  Peace

# 17
  • Мнения: 432
Ето ме и мен, тази вечер съм на линия, да видим какво ще стане  Hug Hug Hug
Поздрави за прекрасната нова тема  Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 8 410
Ромина, благодаря за новата тема. Hug Hug Hug
Приятно гледане. bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 282
Честита ни нова тема, за което  благодаря  на Ромина:bouquet:  bouquet  bouquet
Дано да останем доволни и от серията, така както  от темата.

# 20
  • Мнения: 2 282
Аз съм "за" дистанцираното поведение на известните хора, особено когато има медии наоколо, защото те правят от мухата слон и са склонни да преувеличат най-малкия жест на внимание от страна на Къванч, в случая, към Берен. Естествено е от първостепенно значение да е личният му живот и да внимава да не дава поводи за клюки.. Не е нужно пък да демонстрира постоянно близост и приятелски взаимоотношения с всички. Това, че е дистанциран не го прави лош човек. Simple Smile
Между другото, ако ме питат коя ми е любимият негов герой, аз също бих казала, че е Кузей, бих се изненадала ако Къванч каже друго. Също и Халил. Не мисле, че с това по някакъв начин обижда колективите, с които е работил по другите сериали...става въпрос за негов личен герой.
Това по принцип е така, съгласна съм. Но не касае нашия случай. По-точно е да се каже никакво
поведение и отношение  вместо дистанцирано. В какво видя дистанцираното поведение на К.
Защото за мен да  покажеш нула внимание към колеги и партн.ори не е дистанция, а пренебрежение. Може би репортажът в долния пост съдържа коментар по случая. При това от очевидец.

# 21
  • Мнения: 417
НАмерих ви Grinning

Бану разбра,че и Джемре е на сватбата.Чудно като Бану се пише такава приятелка на Симайчету ,що не е на сватбата?!

# 22
  • Мнения: 186
Благодаря за новата, отново чудесна тема, Ромина ! Hug
Дано имаме настроение и желание бързо да я изпишем... Peace
Започна вълнуващо , да видим по-нататък.
Колкото по-малко дават Симайчето, толкова по-добре  Wink

# 23
  • Мнения: 417
Г-Все още те ревнувам!
Дж-Не можеш да ме забравиш,защото не си легнах с теб.Искаш да ти простя.Поне тази нощ.
Г-Да.
Дж-Ще имаш да взимаш!Ти си подъл човек.Това,което причини на мен щеше да нпарвиш и с Бану.Не означаваш нищо за мен!

# 24
  • Мнения: 417
При басейна ме каза,че много го обича и ,че саза е от нея подарък.

# 25
  • Мнения: 8 410
При басейна ме каза,че много го обича и ,че саза е от нея подарък.
Джемре това е казала на Кузей, така ли, т.е. той знае за чувствата й и, че подаръкът не е от Зейнеп?

Иде ми да убия Гюней.  #2gunfire Да "замени" красивата и стилна Бану за това...Джемре.  Stop А тя има една червена точка от мен, но ми е все така неприятна. Peace А Кузей все така ли мисли да я кара със Симай?!  Shocked И той е за убиване, че се съгласи да продължава цирка.  ooooh! Симай кога ще осъзнае, че животът й с Кузей ще е по-голям кошмар, отколкото, ако се върне на село?! Thinking

# 26
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
здравейте започнахме ли да гледаме Новия епизод Simple Smile

# 27
  • Мнения: 417
Симай разбра за мокрото парти Mr. Green

# 28
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
А Симай нещо май шантажира Гюней а Simple Smile

# 29
  • Мнения: 0
А Симай нещо май шантажира Гюней а Simple Smile

Тя от добри сестрински чувства  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт