"Освободен" или чист простак?

  • 26 812
  • 466
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 326
Аз казвам да не се събуват, но те го правят, защото им е неудобно.Е...зимата с калните и мокри обувки ще ми е кофти да ми наквасят килима. 
Става въпрос за спалнята, за мястото, където спиш и евентуално след баня може и бос да направиш 3 крачки. В хола мога и да изтичам с обувки, но в спалнята не.Затова ми беше много гадно, докато си преспивахме в домовете едно време.Той мине 3 пъти с ботушите и килима ставале ужасен.
Иначе за оригване и изпускане на газове-прави го пред мен понякога, по-скоро на шега.Пред други хора надали би го направил.Аз пред него не  Laughing пред други също.   

# 451
  • Мнения: 7 947
О, аз не карам никого да се събува, просто приготвям съответния брой чехли и като прекрачат прага, казвам - тези чехли съм приготвила за вас. Мръсотиите да си внасят в техния дом, у нас - не,мерси. Имам дете, което живее на пода, да не споменавам, че това дори не бива да е оправдание, просто ми е гнусно вкъщи с обувки.

А какво ще кажете за ходенето до тоалетна на отворена врата?

# 452
  • Мнения: 6 214

А какво ще кажете за ходенето до тоалетна на отворена врата?
По мои наблюдения мъжете го обожават. Но ние жените не обичаме да си развяваме чак до толкова анатомията.  Laughing Иначе мъжете много държат уж небрежно да го покажат.

# 453
  • Мнения: 7 947
 Joy
Като съм сама и аз оставям вратата открехната, дори, когато се къпя. От малка ме е страх от тъмното и тишината просто...

# 454
  • Мнения: 326
В по-предния си пост написах, че майка ми така преди обичаше да прави. Като е идва в нас или при баща ми си затваря вратата, но си спомням преди години, преди да се разведат, си правеше нещата на отворена врата.   Баща ми ако може и с 5 ключалки ще се заключи.
Ние двамата също си затваряме вратата. Случвало се е, докато се къпя, да се изпишка в тоалетната, но друг досег с тези му дейности не съм имала.Той не ми ги и натрапва  Laughing  Аз например се заключвам дори да съм сама с него.

# 455
  • София
  • Мнения: 2 505

А какво ще кажете за ходенето до тоалетна на отворена врата?

Само когато съм сама. Мнооооооооооооого рядко, когато и милия е вкъщи и само по малка нужда, разбира се. Той от време на време също оставя леко открехната вратата, но не винаги.
В отделни от тези случаи не мога да го възприема. Особено пък ако имаме гости...

# 456
  • Мнения: 7 947
Аааа, ай сега и гости чак  Joy

# 457
  • Мнения: 8 960
Физиологичните нужди - насаме и на затворена врата.
Обичам мъжа си, но не искам да го гледам/чувам как върши някакви неща. Не бих позволила обратното също. Тия близости нещо не ги разбирам аз  Laughing

# 458
  • Мнения: 7 947
Абе не е като да изпитвам удоволствие, ама случвало се е  Wink

# 459
  • Мнения: 8 999
Бре че много се е изписало. Сега не знам откъде да подхвана - от тоалетната ли, от сополите ли...
Не си затварям вратата на тоалетната откак имам деца - винаги им се налага да ми кажат и покажат нещо много спешно и важно, докато съм вътре. Сега пък имам котка, страшно любопитна, любимо й е да влиза с мен, но ако не ме нацели, стои пред вратата като сираче. Жал ми е. Обаче внимателно затварям вратата на хола, където е другият народ /разбирай мъжа ми и децата, ако има чужди хора, даже и ключа втрътвам на тоалетната, та да не стане някоя конфузия/.
Сопол не вадя пред очите на друг човек.
Не се извинявам, когато кашлям или кихам. За какво да се извинявам. Просто леко се извръщам настрани и си слагам ръката пред устата и носа.
Вкъщи, когато идват гости "на официално", си влизат с обувките. Не ми хрумва даже да ги събувам на вратата. Когато дойде някой приятел просто ей така, без повод, се събува. Аз предпочитам да се събувам, ако не съм на някакъв тържествен повод. Но чужди чехли не приемам да обуя, нито пък аз предлагам носени пантофки. Когато ходя у близки мои приятели, си нося мои чехли или леки обувки, ако е студено. Ако е топло си цапкам босичка. Много обичам.
Изпускане на газове - който има някакъв напън, да отиде да се освободи в друго помещение /примерно в банята/, но не и пред мен. Полудявам от такава освободеност.

# 460
  • Мнения: 186
По мои наблюдения мъжете го обожават. Но ние жените не обичаме да си развяваме чак до толкова анатомията.  Laughing Иначе мъжете много държат уж небрежно да го покажат.

Няма такова нещо.Поне при нас.А и отворена врата с момичета...Големи обяснения предстоят.
За банята/тоалетна-винаги се заключвам.Дори като съм сама-навик ми е.В това отношение съм маниак.

# 461
  • Мнения: 1 161
В странен свят живеем, не мислите ли?
В общество с подменени ценности, в което е прието, че:
  • да говориш лъжи пред други хора е НОРМАЛНО, но да си бръкнеш в носа пред тях НЕ е НОРМАЛНО.
  • да тровиш тялото си с цигари или алкохол пред очите на хората е НОРМАЛНО, но да го облекчаваш пред тях НЕ е НОРМАЛНО  (пък било и на полу-отворена врата) Wink
  • е НОРМАЛНО 8 годишно дете да крие в душата си лъжа, злоба или завист но НЕ е НОРМАЛНО 8 годишно да играе голо навън

Koй тогава е освободен, се питам аз? И кой робува на фалшивия морал?

Последна редакция: чт, 28 мар 2013, 01:33 от Людмил

# 462
  • Мнения: 7 947
С всеки твой пост се убеждавам, че определено нещо у теб ме плаши и притеснява. Слава Богу, не те срещам често.

# 463
  • Варна
  • Мнения: 1 744
С всеки твой пост се убеждавам, че определено нещо у теб ме плаши и притеснява. Слава Богу, не те срещам често.
+ 1
 newsm43 newsm43

# 464
  • Мнения: 7 006
"Много мразя да отида някъде на гости , хубаво облечена, с елегантни обувки и да ме накарат да се събуя  - като патица се чувствам така  боса по чорапогащник притичквам по коридора."
Просто си го представих образно и наистина не е хубаво.

И изглежда като патица. На мен събуването по гости и подпетените, стари обувки пред входната врата ми навяват асоциации за външен кенеф, кочина в двора и джамия.

Абее..Зависи..Извивката на глезена се подчертава още повече от тока,и мен лично тая гледка ме кефи,та не бих се лишил от нея.. Ама галоши с една педя кал по тях е друга работа,и хич не ми дреме как се чувстват гостите.Домът си е мой..

Общи условия

Активация на акаунт