Да поговорим малко за по-различната любов!

  • 45 146
  • 1 886
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 830
Не знам дали това е падение както го наричат някой. Но ми е интересно дали ще мислят че е така ако утре/ не им го пожелавам/: детето им дойде при тях със същия проблем. Дали ще го обичат по малко или ще го смятат за пропаднало
Хомосексуализъм е имало от както свят светува. Приемам хората такива каквито са хомо или хетеросексуални и уважавам избора им
Единствено ме дразни когато се парадира и се изтъква с това. Иначе всеки  е свободна душа и има право да обича и да бъде обичан независимо от това какъв пол е партньорът му

# 16
  • Мнения: 2 022
О-о-о-о-о, за такава любов ли идело реч?!
Пък аз си мислех, че за любовта към Съветския съюз.....
Mr. Green Mr. Green Mr. Green


# 17
  • София
  • Мнения: 2 481
Не знам дали това е падение както го наричат някой. Но ми е интересно дали ще мислят че е така ако утре/ не им го пожелавам/: детето им дойде при тях със същия проблем. Дали ще го обичат по малко или ще го смятат за пропаднало
Хомосексуализъм е имало от както свят светува. Приемам хората такива каквито са хомо или хетеросексуални и уважавам избора им
Единствено ме дразни когато се парадира и се изтъква с това. Иначе всеки  е свободна душа и има право да обича и да бъде обичан независимо от това какъв пол е партньорът му

Да, ще го смятам за пропаднал и адски ще се разочаровам.

# 18
  • Мнения: 14 830
Не знам дали това е падение както го наричат някой. Но ми е интересно дали ще мислят че е така ако утре/ не им го пожелавам/: детето им дойде при тях със същия проблем. Дали ще го обичат по малко или ще го смятат за пропаднало
Хомосексуализъм е имало от както свят светува. Приемам хората такива каквито са хомо или хетеросексуални и уважавам избора им
Единствено ме дразни когато се парадира и се изтъква с това. Иначе всеки  е свободна душа и има право да обича и да бъде обичан независимо от това какъв пол е партньорът му

Да, ще го смятам за пропаднал и адски ще се разочаровам.
Виждам че синчето ти е още мъничко - да ти е живо издраво. Не говори така обаче и не казвай толкова силни и сигурни думи. на никой няма да му е приятно  и може би всеки ще е разочарован. Не съм се сблъсквала с такъв казус в моя живот но не бих могла да обичам детето си по малко и да го смятам за пропаднало ако ми се беше случило подобно нещо

# 19
  • Мнения: 2 052
Ако "душата няма пол", както внушава заглавният пост, защо има хора, които описват себе си като "мъж, заключен в тялото на жена" и обратно?

Не твърдя, че аз лично имам отговор на този или други поставени в темата въпроси, но мисля, че ще е информативно да се чуе с какви аргументи е подкрепено това мнение.

Иначе на мен темата също ми прилича на пързалка, но да речем, че взема повод от последния филм на Алмодовар.

# 20
  • София
  • Мнения: 10 332
Имах предвид друго .Напоследък много известни личности парадират с влечението си към собствения си пол.Затова има и усещането,че хомосексуализмът се е превърнал в мода,не си ли съгласна?
Не съм. Мен лично никаква мода не може да ме накара да харесвам сексуално жени - противни са ми.  Mr. Green  Crazy
Харесват ми негри много, но имам приятелка, която пък от тях изпитва  Sick
Не виждам как ТИ или който и да е друг ще си легне с някого или ще започне връзка, ако няма вътрешна необходимост от това.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 481
Не знам дали това е падение както го наричат някой. Но ми е интересно дали ще мислят че е така ако утре/ не им го пожелавам/: детето им дойде при тях със същия проблем. Дали ще го обичат по малко или ще го смятат за пропаднало
Хомосексуализъм е имало от както свят светува. Приемам хората такива каквито са хомо или хетеросексуални и уважавам избора им
Единствено ме дразни когато се парадира и се изтъква с това. Иначе всеки  е свободна душа и има право да обича и да бъде обичан независимо от това какъв пол е партньорът му

Да, ще го смятам за пропаднал и адски ще се разочаровам.
Виждам че синчето ти е още мъничко - да ти е живо издраво. Не говори така обаче и не казвай толкова силни и сигурни думи. на никой няма да му е приятно  и може би всеки ще е разочарован. Не съм се сблъсквала с такъв казус в моя живот но не бих могла да обичам детето си по малко и да го смятам за пропаднало ако ми се беше случило подобно нещо


Аз съм си аз. Няма да срещне разбиране от моя страна който и да е мой близък-гей- мъж или жена.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 481
Имах предвид друго .Напоследък много известни личности парадират с влечението си към собствения си пол.Затова има и усещането,че хомосексуализмът се е превърнал в мода,не си ли съгласна?
Не съм. Мен лично никаква мода не може да ме накара да харесвам сексуално жени - противни са ми.  Mr. Green  Crazy
Харесват ми негри много, но имам приятелка, която пък от тях изпитва  Sick
Не виждам как ТИ или който и да е друг ще си легне с някого или ще започне връзка, ако няма вътрешна необходимост от това.

Има млади момчета, които лягат с дърти мръсници за пари- времената са такива, слаба им е волята да учат и работят и търсят лесното. Въобще преди бащите са се страхували дъщерите им да не "пропаднат", сега май момчетата са по за страх. Като ги видя- на училище с грим, оскубани вежди, странни прически...

# 23
  • в рока
  • Мнения: 1 119
За мен е просто грозно двама мъже да се мляскат пред камерата,афиширането за мен е излишно.Къде прочете,че това би ми повлияло на моите предпочитания????

# 24
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Моя приятелка имаше връзка с жена. След първоначалния период на "адаптация" от моя страна, всичко ми изглеждаше съвсем нормално. Караха се, ревнуваха се, купуваха си подаръци, гледаха се с обич..Абсолютно нормални отношения. Трудно е да се приеме само от тези, които нямат близки би или гей, просто защото представата е различна от реалността. Представяте си две развратни девойки мислещи само за секс и вибратори, а всъщност са две млади жени, които работят и се обличат ненатрапчиво и са доста интелигентни. Разделиха се заради ревността и сцените на едната.

# 25
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Сериозно, защо? То щото в 21 век е нещо различно ... Ако тогава, през 19-ти са хвърляли камъни по хомолюбовчиите, сега камъните са по тези, които не го приемат за нормално. И каква е разликата? Пак камъни хвърчат, че сигур и не са по-малко.
Peace Peace Peace

Да, разбира се, всеки да обича, когото си иска. Авторката пита за нашето мнение, казвам си го. Ако никой не пита, няма да се обадя.

И масово се бърка толерантността с нещо друго. Аз твърдя, че съм толерантна - приемам съществуването на гейове, но не ги одобрявам и не ги обичам, не ги смятам за нормални. Те това е да си толерантен - да оставиш другите да се развиват, както намерят за добре, без това да те задължава да харесваш действията им.

# 26
  • Мнения: 741
Не знам дали това е падение както го наричат някой. Но ми е интересно дали ще мислят че е така ако утре/ не им го пожелавам/: детето им дойде при тях със същия проблем. Дали ще го обичат по малко или ще го смятат за пропаднало
Хомосексуализъм е имало от както свят светува. Приемам хората такива каквито са хомо или хетеросексуални и уважавам избора им
Единствено ме дразни когато се парадира и се изтъква с това. Иначе всеки  е свободна душа и има право да обича и да бъде обичан независимо от това какъв пол е партньорът му
Ако познаваше лично мен и семейството ми, нямаше да си задаваш такива въпроси и да се терзаеш толкова.  Mr. Green  Изпитваме отвращение (упс, големи дискриминатори сме)  Mr. Green и не приемаме такава сексуална ориентация за нормална! И какво от това?!! Моето мнение и моето отношение не могат и няма да променят света. Нито пък увеличаващия се брой на хомосексуалните двойки ще ме накара да ги приема по-либерално. Не съм тръгнала на протести срещу тях, обаче повярвай ми достатъчно те самите са се погрижили да отблъснат и да настроят част от обществото срещу себе си! Познавам (не са ми лични познати) такива двойки, та имам и преки наблюдения що за личности са...  Sick

масово се бърка толерантността с нещо друго. .... приемам съществуването на гейове, но не ги одобрявам и не ги обичам, не ги смятам за нормални. Те това е да си толерантен - да оставиш другите да се развиват, както намерят за добре, без това да те задължава да харесваш действията им.[/i]

ТОЧНО!

Последна редакция: ср, 18 яну 2012, 19:26 от Анджали

# 27
  • Мнения: X

Аз твърдя, че съм толерантна - приемам съществуването на гейове, но не ги одобрявам и не ги обичам, не ги смятам за нормални. Те това е да си толерантен - да оставиш другите да се развиват, както намерят за добре, без това да те задължава да харесваш действията им.[/i]

Напълно те разбирам. Аз по същия начин не харесвам, не обичам, не одобрявам и не смятам за нормални ниските мъже. Противоестествени ми са, но иначе съм толерантна. 

# 28
  • Мнения: 0
Аз твърдя, че съм толерантна - приемам съществуването на гейове, но не ги одобрявам и не ги обичам, не ги смятам за нормални. Те това е да си толерантен - да оставиш другите да се развиват, както намерят за добре, без това да те задължава да харесваш действията им.[/i]

Това е култово. Прилича на: "Много съм разкрепостена, правя всичко в секса без садо-мазо и анален".

# 29
  • Мнения: 2 510
Ще прочета мненията.
Тъй като съм попадала на такъв случай / или на мислещ се за такъв човек/ ще си позволя да ти дам някои остарели съвети.
По принцип се говори, че при жените хомосексуалността е на психическа основа. Трябва да намериш човек който много добре да ти анализира мотивите за поведението и тогава можеш да решиш хомо или би сексуална ли си.
Не разчитай, обаче на собствените си усещания. Много често зад тях се крие дори и неразбрана за самия теб страна.

Общи условия

Активация на акаунт