vaksina sreshtu hepatit

  • 1 942
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Сега намерих тази статия : Ваксини срещу хепатит B - така че вече незнам. Като работи съпругът ти в болница, защо не попита някой?

# 16
izvinqvam se za latinicata,no Kredor-a ne vinagi mi deistva.Tarsq takava statiq ot 20 dni,otkakto mi napraviha 1-va igla i 1000 vaprosi me valnuvaha,no tuk namerih otgovorite!BLAGODARQ na Manqo i na vsichki,koito mi otgovoriha.A lekari sam pitala 5 doktori-5 razlichni mneneq/ne govorq protiv lekarite/Prosto mozaka mi totalno izkluchi,pritesnih se,che samata az ne pomislih i nabazo si dadoh rakata za imunizaciq.Pojelavam vi mnogo,mnogo hubavi neshta!!!

# 17
  • Мнения: 4 399
Mного добре си направила че си се имунизирала, след като си медицинско лице. В крайна сметка не е толкова важно дали ще забременееш 6 месеца по-рано или по-късно, а децата ти да имат здрава майка. Не виждам какво толкова за мислене може да има в този случай.
Аз така и не намерих лекар, който да ми каже може ли да се забременява в периода между първата и последната ваксина. Затова изчакахме да направя и последната инжекция. 1 месец след това направих титър на антителата за да се види как ми се е отразила ваксината, защото понякога се налага и четвърта инжекция. При мен титърът беше много добър и тогава започнахме с бебеправенето.

# 18
  • Мнения: 1 950
Много се радвам, че точно в сайта на Хепасист RLM е намерила отговор на въпросите си. Този сайт е дело на моя мъж и съм много щастлива, че той изпълнява предназначението си. RLM, аз също мисля, че това да направиш ваксината е правилно решение, защото последиците при заболяванията от Хепатит са страховити. А и до юни месец времето ще мине неусетно, а след това ти пожелавам много бързо да видиш двете чертички Hug

# 19
Zdarveite,sladurki!Imam golqm problem s kirilicata!No ne za tova sam tuk...Dnes hodi pri lichnata lekarka,s edin kup izvadki ot i-net na angliiski,BG i tnt,po moq vapros.Ami jenata mi otgovori oshte predi da i predstavq informaciqta i tq poneje e s perfekten angliiski mi prevede vsichko.Ta,vaprosnata vaxina Twinrix moje da se pravi na bremenni i daje se preporachva za jeniqraboteshti v riskova sreda.Nai-obshto kazano e tova!Prodaljavam da deistvam za bebe!Blagodarq otnovo na vsichki za savetite.Sega spodelqm nauchenoto,za da e v polza na nqkoq druga badeshta mama!!!

# 20
  • Мнения: 7 716
Радвам се за теб, че си намерила спокойствие.
Аз не бих могла.

Общи условия

Активация на акаунт