Хотел Блу Ориндж-сезон 2012г.!

  • 52 590
  • 737
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 49
Е извинявайте ама прекалихте с подигравките  #Cussing out поспрете се и имайте уважението на всеки един от нас тук  Peace Като нещо не ви е приятно да го четете просто недейте!

И да, анимацията лично за мен ще е проблем ако е само на немски, защото първо сме в БГ, мторо ние не сме по добно качество хора от чужденците, трето си плащаме за това и четвърто в подобен тип затворен комплекс извън града ако нямаш анимация и както сме без компания ще е малко или много скучко. Това е мое лично мнение и моля да се уважи!

Аз нещо не съм доволна от тазгодишния коментар  Sad Явно има мн добра база за сравнение от миналата година, ама здраве да е, ще видим как ще е, човек трябва да ходи на различни места все пак  Whistling

Последна редакция: вт, 12 юни 2012, 15:32 от Feichkata

# 541
  • Мнения: 1 783
Е извинявайте ама прекалихте с подигравките  

Това е мое лично мнение и моля да се уважи!

Напротив. След тази излагация започнала с как да се набутаме повечко народ в по-малка стая въпреки изискванията на хотела и завършила с готовност за рязане на вени поради това, че гадните капиталисти не дават обяд мамка им това е абсолютния минимум подигравки Simple Smile

А това с уважаването на твоето мнение какво означава - че като е твое трябва да се приеме за правдоподобно ли?
Защото... как да го уважавам след като не съм съгласен с него???
Това че си в България няма никакво отношение към езика на анимацията. Вторият довод е смислен, ако има повечко българи е нормално да има и анимация на БГ. Нормално, но не задължително. Не схващам, след като за теб е толкова важна анимацията, защо по дяволите отиваш в хотел, който не е ясно дали ще удоволетвори изискванията ти!
Претенции, претенции, претенции... Не ви завиждам дами. С толкова претенции все ще намерите какво да не ви допадне и да ви развали почивката.

# 542
  • София
  • Мнения: 1 626
За анимацията да се включа.
Значи миналата година и ние бяхме сами без компания. Немските туристи бяха 50% примерно. И аниматорите говореха първо на немски и после превеждаха, ама не всичко по мое мнение. Ама си беше забавно. Колкото могат правят. Не сме скучали нещо извънредно.

Хубаво е, хареса ни и затова сега пак сме там.

Само коментара за плажа тази година ме смути.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Пътувахме сутринта. Стигнахме в Созопол в 12 часа. Обядвахме в едно ресторантче, разходихме се и в 14 часа бяхме в хотела. Попитаха ни дали ще ползваме обяд в деня на пристигането или последния ден. И двата дни не го ползвахме. Първият бяхме хапнали вече, а последния ден си тръгнахме към 10.30 часа.

# 543
  • Мнения: 139
Аз четох, четох...,но ще се въздържа и няма да коментирам прочетеното  Stop
Само ще ви кажа, че миналата година аниматорите бяха наети от немски туроператор и си получаваха паричките от там. И въпреки това, както и факта, че българчетата не бяха повече от 10-на, винаги ги включваха в заниманията.

# 544
  • Мнения: 4 575
айде стига вече, обърнахте темата на селски пазар
темата е за информация, не за заяждане
тия които не им е важна храната, просто да прескачат тези постове, така всички ще са доволни
на тези пък за които е важна, нека си пишат-мен лично не ми пречат
всеки си има приоритети, няма нужда от подобни коментари

# 545
  • Мнения: 49
Е извинявайте ама прекалихте с подигравките  

Това е мое лично мнение и моля да се уважи!

Напротив. След тази излагация започнала с как да се набутаме повечко народ в по-малка стая въпреки изискванията на хотела и завършила с готовност за рязане на вени поради това, че гадните капиталисти не дават обяд мамка им това е абсолютния минимум подигравки Simple Smile

А това с уважаването на твоето мнение какво означава - че като е твое трябва да се приеме за правдоподобно ли?
Защото... как да го уважавам след като не съм съгласен с него???
Това че си в България няма никакво отношение към езика на анимацията. Вторият довод е смислен, ако има повечко българи е нормално да има и анимация на БГ. Нормално, но не задължително. Не схващам, след като за теб е толкова важна анимацията, защо по дяволите отиваш в хотел, който не е ясно дали ще удоволетвори изискванията ти!
Претенции, претенции, претенции... Не ви завиждам дами. С толкова претенции все ще намерите какво да не ви допадне и да ви развали почивката.

Разбира се, че не настоявам ни най малко някой да се съобразява или съгласява с мен, но мисля, че си дължим най елементарно уважение да не се напада дадено мнение  Peace Не искам с никого да споря или да убеждавам в нещо, всеки вижда нещата от своята си гледна точка  Peace И не, нямам особени претенции, просто държа на някои неща!

# 546
  • Мнения: 1 783
Само коментара за плажа тази година ме смути.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Положението беше кошмарно на 3-ти и 4-ти юни ако не бъркам с един ден, но както съм написал, на втория ден пристигна един голям багер и цял ден копа и издига прегради. Сега, ако се разходиш надясно по плажа, точно при заведението с рибката ще видиш мръсния канал, който се забива отзад в плажа. Преди това там нямаше плаж, а мръсната вода си беше изкопала легло и се вливаше в морето. Кафявото не е просто оплакване - морето сериозно покафеня на разстояние поне 600-800метра.
Но се пречисти и оправи за една нощ след преграждането. Факт е, че и в момента водата се просмуква под насипания пясък и направения от багера участък от плажа, но в пъти по-бавно и не води до видими проблеми.
Спокойно, морето е голямо, бързо се пречистват нечистотиите, важното е да не е много концентрирано и наблизо изливането. Simple Smile

# 547
  • Мнения: 6 582
А смрад не се ли носи от мястото, затрупано с багери? В жегите не знам как ще е...

# 548
  • Мнения: 4 575
Няколко години вече ходим на този плаж, и тогава не е имало канализация, но нито смрад , нито мръсно море съм виждала-въпрос на късмет разбира се
Дано в сезона няма вече такива проблеми, това с канала не е решение, но като няма пречиствателни станции
Била съм на друг хотел по този плаж-Роял бийч, бяха на изгребна яма, и идваха камиони и чистеха няколко пъти на ден
Мислех че и около златна рибка хотелите са на този принцип, вес пак на море ходим най-вече заради самото море, и ще е добре да е чисто  Simple Smile

# 549
  • В.Търново
  • Мнения: 7 671
А аз не разбрах от коментара за хотела,влакчето ли е станало 10лв. до Созопол...?

# 550
  • Мнения: 49
Не влакчето, а таксито  Peace 

# 551
  • Мнения: 12
Здравейте! Въпроса ми е има ли мами , които са резервирали през хотела? Имате ли пратен някакъв документ за резервацията? Аз получих само писмо от два реда, с номер на резервация. Освен този мейл и платежното за платения депозит, нямам друго. Да не стане някаква издънка и като пристигна да има неприятни изненади!

# 552
  • В.Търново
  • Мнения: 7 671
Не влакчето, а таксито  Peace 
Ох,благодаря ти!За миг си помислих,че е влакчето. Grinning

# 553
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
а влакчето колко струва и къде спира-близо ли е до хотела

# 554
  • Мнения: X
Здравейте! Въпроса ми е има ли мами , които са резервирали през хотела? Имате ли пратен някакъв документ за резервацията? Аз получих само писмо от два реда, с номер на резервация. Освен този мейл и платежното за платения депозит, нямам друго. Да не стане някаква издънка и като пристигна да има неприятни изненади!
Ние получихме същото, не би трябвало да има проблеми  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт