Хотел Блу Ориндж-сезон 2012г.!

  • 50 247
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 52
Момичета аз мисля ,че отдадохме голямо значение на храната а специално аз много се радвам на отзивите за плажа.Поне ще съм спокойна за децата и няма да стоя на тръни.Гладни няма да останем то е ясно щом има супички тараторче и сладолед  PartyЧакаме с нетърпение 22 юли   car003

# 691
  • Мнения: 49
Абе гладни няма да останете, но има доста какво да се желае откъм разнообразието. Закуската е наистина изключително "постничка". За скарата и аз съм на мнение, че трябва да присъства, въпреки, че днес на обяд имаше кюфтета на скара. Хубавото е, че готвачите са добри явно, защото действително е вкусно!

# 692
  • Мнения: 1 516
На прима виста се сещам за 2 чудесни хотела : Сол Луна бей на Обзор

http://www.visit.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D … 1%82/1527/page/1/

и Азалия на Константин и Елена ...

http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=80


 И на двата сме били в разгара на сезона - август и никога не сме се редили на опашки , не сме яли преработена храна , сервираното в Блу ориндж е около 1/3 от това , което се сервираше там на всяко хранене , аниматорите говорят на 3 езика и са особено мили с всички българи, никога не ми е миришело на канали или белина и не ми се е налагало да се връщам до хотела, за да се изпишкам...

и Jani79 храната не е маловажна, защото е 50-60% от цената при АИ ... И за тази сума трябва да има нещо повече от варен карфиол  и пържени картофи за гарнитура ....

Но всичко е и въпрос на вкус - ето че има и очаровани от кухнята ... Аз по=скоро споделям мнението на Силвана за хотела - http://www.visit.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D … %D0%B4%D0%B6/1748

# 693
  • Мнения: 1 516
....сетих се и за още едни хотели, които смятам скоро да посетим- Грифид...За сега имам само впечатления от разкази , но само ще кажа,че там всяка вечер готвачите в изрядни униформи, излизат пред гостите на хотела и получават бурни аплодисменти...Едва ли е за задушен зеленчуков микс   chef  chef  chef

# 694
  • Мнения: 52
Радостче не я подценявам храната ,но и сто страници да изпишем това е храната.Ако имах 3000 лв знам къде да отида но за 1200лв това е.И мисля че не може това хотелче да се сравнява с големите вериги ... просто трябва да му се махне една звездичка и всичко ще си дойде на мястото  Simple SmileИ друго се сещам няма ли книга за мнения или оплаквания да напишем кво ни мъчи пък за други години може нещата да се пооправят  Simple Smile

# 695
  • Sofia
  • Мнения: 38
....сетих се и за още едни хотели, които смятам скоро да посетим- Грифид...За сега имам само впечатления от разкази , но само ще кажа,че там всяка вечер готвачите в изрядни униформи, излизат пред гостите на хотела и получават бурни аплодисменти...Едва ли е за задушен зеленчуков микс   chef  chef  chef





и цената на нощувка в този хотел е .....????

Момичета да бъдем реалисти!!! На тези цени при ранните записвания, от които повечето тук сме се възползвали явно....какво повече да се желае??? Няма просто такава оферта, да има много минуси, НО, за тези пари- толкова. По- добрата храна, по- добрата база, по- добрите забавления са на далеч по- добра цена.....Така, че за тези пари- всичко беше супер Simple Smile

# 696
  • Мнения: 52
novomame напълно съм съгласна с теб а и най вече не ми искат пари за второ дете .В другите хотели 50%

# 697
  • Мнения: 18 051
novomame напълно съм съгласна с теб а и най вече не ми искат пари за второ дете .В другите хотели 50%

Стига де, децата на 13 не са ли деца  newsm78. В Албена за тях искат 80 % за ваше сведение  Peace Да не говорим, че почти никъде в техните килии не могат да настанят 4 човека и трябва да си доплатите и за апартамент

# 698
  • Мнения: 1 516
Точно така е - едната звездичка на хотела е подарена Wink ...


Иначе в Грифид Болеро  цените не са по-различни : http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=661.. .Даже единият единият хотел е със 3 звезди . В комплекса има 3 хотела и летуващите там имат право да избират кой басейн и рестрант да ползват  Peace

Като си направиш ранно записване или изчакаш ласт минит и горе -долу нещата си идват по местата ...

Книга да ви кажа не видях , но не съм и търсила честно да си призная ....

# 699
  • Мнения: 52
raja_nikol Казах че сме в Блу -Ориндж защото не ми взеха пари за второ дете .Ако в Албена не си бяха променили условията с това доплащане и с това да ми определят колко дни ще почивам пак щяхме да отидем там!

# 700
  • Мнения: 18 051
raja_nikol Казах че сме в Блу -Ориндж защото не ми взеха пари за второ дете .Ако в Албена не си бяха променили условията с това доплащане и с това да ми определят колко дни ще почивам пак щяхме да отидем там!

Аааа, аз помислих, че Албена не са били толкова щедри и се изумих  Mr. Green

Колко са големи твоите деца?

# 701
  • Мнения: 52
На 3 и на 11 год Между другото Албена отмениха това да ми определят периода на почивка но след дъжд качулка вече бяхме резервирали в Блу- Ориндж,но не съжалявам .Дано да останем доволни искам спокойствие и малко хора ,че цяла година ми е бръмнала главата  Simple Smile

# 702
  • Мнения: 1 516
Това за перодът на почивката не го разбрах ? Как така те ти го определят ?

# 703
  • Мнения: 139
Аз мисля, че хубавата почивка зависи много от нагласата. Ако човек не търси непременно недостатъци, може да остане доволен и в по-непретенциозен хотел. Така, че преценете дали можете да приемете някои недостатъци в хотела или пък това би съсипало почивката ви.
Нашето семейство се чувствахме прекрасно в Блу Ориндж миналото лято. Толкова любезен и отзивчив персонал не навсякъде  в Б-я може да се срещне  Peace  Децата се забавляваха и намериха нови приятели. А плажът ми е любим повече от 10 години. Само заради него сме ходили няколко години подред в Созопол.
Били сме  в Гърция в хотели, които  тук не бихме им дали и 2 звезди, но сме си изкарвали чудесно!
Желая на всички слънчево и незабравимо лято!

# 704
  • Мнения: 52
Радостче бяха ни задължили да резервираме за 7-14 или 21 дни и да се пада пристигането в събота !!!!!Пълна простотия мисля че след това отпадна но както казах къснооо  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт