Хотел Блу Ориндж-сезон 2012г.!

  • 52 583
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 49
cydonia копирам ти точките за анулации в договора на Съни, не са хич изгодни, но дано не се налага
5.1. Анулирането на резервации става по емайл, факс или на място в офиса на фирмата.
5.2. При анулиране преди заплащане на депозит не се дължи неустойка.
5.3. При резервации анулирани по-рано от 14 дни преди началната дата на почивката се удържат 25% от платения депозит.
5.4. При резервации анулирани в периода от 7-я до 14-я ден преди началната дата на почивката се удържат 50% от цялата
платена сума.
5.5. При резервации анулирани в последните 7 дни преди началната дата на почивката се удържа цялата платена сума.

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 1 371
Ей Ванюша да не би да се засечем???

rosinauzunova   bouquet Страхотна си, благодарим ти, чи си толкова дейна и ни информираш за всичко, което успееш да намериш като инфо за хотела!

Краси, сега прочетох, че вие ще почивате края на юни. А моят мъж ще вземе отпуска юли или август. Ще се разминем за жалост, иначе с най- голямо удоволствие биха си играли дребните, а и кака Креми покрай тях.   Simple Smile

# 77
  • В.Търново
  • Мнения: 7 660
cydonia копирам ти точките за анулации в договора на Съни, не са хич изгодни, но дано не се налага
5.1. Анулирането на резервации става по емайл, факс или на място в офиса на фирмата.
5.2. При анулиране преди заплащане на депозит не се дължи неустойка.
5.3. При резервации анулирани по-рано от 14 дни преди началната дата на почивката се удържат 25% от платения депозит.
5.4. При резервации анулирани в периода от 7-я до 14-я ден преди началната дата на почивката се удържат 50% от цялата
платена сума.
5.5. При резервации анулирани в последните 7 дни преди началната дата на почивката се удържа цялата платена сума.
И при мен е така.Но не е на 100%,както писаха по-горе.Ако нещо изникне може да се промени датата за по-късен етап,стига да има свободни стаи.

# 78
  • Мнения: 0
Поздравления за хубавата тема! Аз съм на кантар между тук и Сиренити  Rolling Eyes

# 79
  • В.Търново
  • Мнения: 7 660
Поздравления за хубавата тема! Аз съм на кантар между тук и Сиренити  Rolling Eyes
Дано вземеш най-правилното решение за вашето семейство! Grinning
На мен Серенити ми е далеко,вярно....хубав е хотела,плажа огромен,но е и малко по-скъпичко,в Царево няма кой знае какви забавления.Избири според предпочитанията на семейството.Ние обичаме вечерните разходки в градчето,където сме,да разглеждаме,да обикаляме по магазинчета....ние не обичаме много уседналия начин на почивка.

# 80
  • Мнения: 19 248
На мен пък Блу Ориндж ми идва доста по- скъп. Серенити е един от малкото хотели, където за дете до 14 доплащаш 20 лв, така че нека всеки гледа от собствената си камбанария  Peace

Сергии и люлки има навсякъде, дори в Царево  Heart Eyes

# 81
  • В.Търново
  • Мнения: 7 660
Нали и аз това написах,всяко семейство си преценява кое е най-подходящо за тях.На мен пък Блу Ориндж ми дойде по-евтино,близо до плажа,от тази година ще има анимация и за българчета,близо до Созопол е,град пълен със забавления,с добър ол инклузив,какво повече да искам,да сме здрави и да си заслужава всичко! Party
После и снимки ще публикувам. Wink

# 82
  • Мнения: 0
Това е добре- че в Блу ти се полагат шезлонг и чадър към цената

# 83
  • при моите любими
  • Мнения: 2 968
Да напиша, че от хотела не ми дадоха по-добри цени, дори обратното. Така че, ако реша да резервирам ще е през агенция. Вече увеличиха срока за ранни записвания до 29.02 с -20% предполагам, че след това ще мине и до 31.03 , защото почти във всички хотели до тогава са ранните записвания. Попитах и директно в хотела дали ще имат анимация на български и ми отговориха положително.  Peace  Цитирам: ще има анимация на немски и на български за деца. Това е от мен.

# 84
  • Мнения: 49
Значи да разбираме, че анимацията ще е само за деца така ли???   newsm78

# 85
  • В.Търново
  • Мнения: 7 660
Значи да разбираме, че анимацията ще е само за деца така ли???   newsm78
За това не съм категорична дали ще е само за деца.Не съм се интересувала за възрастни дали ще има.Аз не харесвам анимацията за възрастни  и не съм питала,заради това.Някой,ако знае от почивалите там да пише. Simple Smile

# 86
  • София
  • Мнения: 1 626
Миналата година имаше анимация и за възрастни. Определено преобладаваше немската реч, но не мога да се оплача, че изобщо не са говорили и на български. Стараеха се момичетата.

# 87
  • София
  • Мнения: 58
Аз потвърдих, от 4 юли ще сме там.
Тогава малкият ще е на 3, дано има място за тичане.

# 88
  • В една Дупка.
  • Мнения: 633
На мен пък Блу Ориндж ми идва доста по- скъп. Серенити е един от малкото хотели, където за дете до 14 доплащаш 20 лв, така че нека всеки гледа от собствената си камбанария  Peace

Сергии и люлки има навсякъде, дори в Царево  Heart Eyes
И на мен, може би защото задължително ни настаняват в апартамент. Хотела нямал политика, да настанява семейктва с по две деца в двойни стаи. Така ми казаха от агенцията. В Блу ми излиза към 1700 и нещо, в Серенити - 1399лв. В Саут Бийч - Царево пък се изплаших от лошите отзиви, иначе и там цената е добра - 1302лв
Тъй че продължавам да търся малко по изгоден вариант...а толко ми хареса  хотела Блу Ориндж:(
И

# 89
  • Мнения: 19 248
Много се доплаща за по- големите деца бе, това е нелогично. Повечето от тях са адски злояди, наблягат на сладоледа само  Mr. Green, как може това да формира 80 % от цената за възрастен  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт