Хотел Блу Ориндж-сезон 2012г.!

  • 52 583
  • 737
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 49
Аааа тук се включвам веднага Simple Smile
Ние също сме ходили в Мирамар и много ни хареса, но в Блу ориндж е някак си по-приятно, по-семейно, по-естествено, не мога да го обясня Simple Smile Не заради по-ниската цена!

# 616
  • Мнения: 3 571
Аааа тук се включвам веднага Simple Smile
Ние също сме ходили в Мирамар и много ни хареса, но в Блу ориндж е някак си по-приятно, по-семейно, по-естествено, не мога да го обясня Simple Smile Не заради по-ниската цена!
Двата хотела изобщо не могат да да сравняват. Peace

# 617
  • Мнения: 52
Роси да не плачем за Албена накрая след тия коментари  newsm78

# 618
  • Мнения: 4 575
и аз бях изумена за плажа, защото е голям и спокоен-всяка година ходим там
друг е въпроса ако има пет чадъра и шезлонга
басейна изобщо не ме интересува, анимацията не чак толкова
притеснявам се като цяло да не са занижили качеството
най-вече ме притесниха коментарите за старата храна, знам че това е практика почти на всеки олинклузив хотел, но точно затова избрах блу ориндж, заради страхотните отзи за готвенето

# 619
  • Мнения: 1 516
Който няма чувство за хумор, да пропусне поста ми Simple Smile

Моля, ако някой знае за хотел, който да покрива всички критерии или поне половината, нека сподели, че да ходим всички там:
- На първа линия на плажа.
- Да има басейн достатъчно голям и с различни дълбочини за всички гости.
- Да има безплатни чадъри и шезлонги за всички гости на хотела, както на плажа, така и около басейна.
- Анимацията да е перфектна за всички възрасти и националности.
- Да няма шумни туристи.
- Да не използват храна останала от предишно хранене.
- Да няма комари, водорасли, и т.н.
- Да е поне 4 звезди/ newsm78 Блу ориндж няма звезди/ и да не е скъпо/най-добре да е без пари  Joy

Винаги има доволни и недоволни  Peace

За втори път ще посетим хотела. Не сме единствениете, които ще повторят, което може би в някаква степен дава положителна оценка за мястото.







 

Да ти кажа била съм на такъв хотел и цената е прилична - препоръчвам го с 2 ръце - хотел Азалия, св. св. Константин и Елена.... Покрива всичко написано горе , само не е без пари  Laughing . + Не си забравяйте репелентите - комарите са направо СТРАШНИ !  Дано да измислят  нещо за плажа , защото ако не си навиеш часовника за 7:30 определно оставаш без чадър и шезлонг ....

# 620
  • Мнения: 49
Офффф какво да кажа и аз, тръгвам без всякакво настроение, първо заради отзивите, и най вече се притесних за храната и комарите и то основно заради детето, а и на всичкото отгоре вчера малката падна и си счупи ключицата, а в понеделник ще пътуваме  Cry Та направо не ми е до никакво море вече ....  #Cussing out Каквото е такова, ще изкараме 5 дни, само се моля поне за хубаво време, малката да е добре и да не попадаме все пак на развалена храна!!!
А относно критериите за мен е най важен плажа да е спокоен, затова откак сме с дете избирам уж спокойните плажове ама явно тая година няма да съм го уцелила, храната също, пък другото не е чак толкова важно въпреки, че е хубаво да го има, защото наистина даваш пари и очакваш да получиш нещото, за което си платил ...

# 621
  • Мнения: 52
Кой каза ,че храната е стара ?Дайте някакъв линк на отзиви от тази година .Освен тук на друго място не откривам  Embarassed

# 622
  • София
  • Мнения: 1 430
http://www.visit.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D … %D0%B4%D0%B6/1748

От днес 20 юни има нов коментар на Силвана за хотела,който също не е много добър.

Jani79, ето в този отзив пише това-за старата храна

# 623
  • Пловдив
  • Мнения: 771
Момичета, не се настройвайте и не си разваляйте почивката предварително.
Ние преди да идем в Царево в Саут Бийч четох толкова много отрицателни мнения, най вече за храната. Ами на нас много ни хареса. Даже посетихме хотела и следващата година.
За комарите, наистина кофти, но ще вземем предпазни средства. Но ми прави впечатление, че тази година май навсякъде има доста комари. Даже и в къщи, а минали години не сме имали.
Feichkata, много неприятно това с детенцето ти. Бързо възстановяване.

# 624
  • Мнения: 4 575
радостче ти информира ли в хотела че не стигат чадъри  и шезлонги
защото аз като отида ще си го изискам това- пише в цената е включен чадър и шезлонг на плажа-и държа да си го получа
за комарите-тази година е ад
четох и в созополската тема това коментираха
така че не е от хотела, от годината е
живея в къща, пръскахме няколко пъти райграса и пак има комари

# 625
  • Мнения: 19 248
Феичка, дали не биха могли да ви изтеглят резервацията да по- късно?
Дано всичко е наред  Heart Eyes

# 626
  • Мнения: 49
raja_nikol благодаря за предложението, естествено, че си го мислих, но незнам дали има смисъл да поставям въпроса като знам, че няма никакви свободни места и едва ли ще има някаква възможност за промяна ...

# 627
  • Мнения: 19 248
raja_nikol благодаря за предложението, естествено, че си го мислих, но незнам дали има смисъл да поставям въпроса като знам, че няма никакви свободни места и едва ли ще има някаква възможност за промяна ...

Нищо не пречиш да опиташ, досега доста хора са го правили, не си виновна ти.....

# 628
  • В.Търново
  • Мнения: 7 660
Роси да не плачем за Албена накрая след тия коментари  newsm78
Ами аз исках на Албена тази година,но политиката им и цените ме отблъснаха...

raja_nikol благодаря за предложението, естествено, че си го мислих, но незнам дали има смисъл да поставям въпроса като знам, че няма никакви свободни места и едва ли ще има някаква възможност за промяна ...

Пробвай,няма да загубиш нищо,ако ти откажат.Но при такива условия може и да се съобразят и да ви изтеглят датата.


За хотел Блу Ориндж някой писа,че нямал звезди,но от Съни Турс ми казаха,че се води 4*.

Последна редакция: чт, 21 юни 2012, 16:51 от rosinauzunova

# 629
  • Мнения: 1 516
Плажът е много спокоен - супер е за деца ... Храната е с остатъците от вчера , но въпреки това е вкусна - аз нямам оплаквания до момента , освен че не е особено разнообразна ... Никога не свършва , но има 3-4 неща ... Салатите са супер . Комарите обаче са ужасни ...

Общи условия

Активация на акаунт