По какви критерии избирате/избрахте училището на децата си?

  • 2 216
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 861
Относно големия избрах от най-близките "най-доброто" - общо взето по повечето от горезададените критерии. За малкия се спрях на същото на база "познатото зло"!  Laughing

# 16
  • Мнения: 4 841
Като начало, зачеркнах дебело всички прехвалени училища, за които има тълпи от желаещи, и съответно се сформират по 6-7 паралелки от по минимум 30 деца  Stop

Избрахме училище, което ни е близо, в което класовете са малки, а битовите условия - приемливи.
В момента синът ми е втори клас, и нито за миг не съм съжалила за избора си. Засега планираме да остане там до четвърти клас, но има време, ще видим.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
1, 2 и 6 за първото дете.
За 2-рото - подобно. Вече знаех всичко и за базата и за преподаването и за изискванията. Само не знаех кой учител ще поеме 1-волаците. НО пак извадих голям късмет.  Grinning

# 18
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
При избора на основно у-ще, заложих на местоположение, а при избор на класна се допитах до мнение на майки от същото у-ще. При избор на гимназия е съвсем различно.

# 19
  • Мнения: 85
Залагам на име на училището /осланям се на мнението на познати /, местоположението, да е основно училище, остава само да избера преподавател /ако ми разрешат/ и естествено да ни приемат Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 1 055
Сега избирам училище за бъдещия първокласник и водещи критерии са ми профила на училището, отзиви на родители и местоположение.

# 21
  • софия
  • Мнения: 60
Това което е най- важно е учителят.Направих проучване и записахме детето ни в близо до нас училище при изпрана от нас учителка.За късмет и госпожата от занималнята ни е супер ,та уцелихме бинго.

# 22
  • Мнения: 1 091
Ще следя темата, и на нас ни предстои избор на училище...

Общи условия

Активация на акаунт