Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 536
Здравейте,
Да подбутна малко темата-и аз търся мнения за 107 ОУ, защото е математически насочено и локацията му ни е многа удобна. Хайде Мамчета, моля помагайте! Усмихнат ден!
А за кой клас се интересуваш? Приемът за първи клас за 2012/2013 г. на практика приключи. Вече излезе и разпределението по паралелки. Синът ми ще е при г-жа Маринова и затова питах за повече отзиви за нея. Някой с мнение?
И евентуално да споделите какви са били изискванията за пособия и екип за първи клас? На род. среща в началото на месеца не споменаха нищо по този въпрос, а чак на 3.09. е другата род. среща. И не знам към какво да се насоча, а лятото понякога има изгодни предложения.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 554
Аз се интересувам за до година септември, прием за след трети клас.

# 17
  • София
  • Мнения: 47
Моля, споделете мнения за класовете и началните учители на 4тите класове. Благодаря предварително.

# 18
  • Мнения: 478
Много ми се сика да помогна, но не съм запозната с началното образование в 107-мо. Синът ми беше приет миналата година и мога да пиша безкрайно и все хубави неща за след 4-ти клас, но за началното... надявай се да се появи мама на дете от тази възраст... Успех!  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 1 554
babaadi, благодаря все пак за отзивчивостта! Продължавам да следя.

# 20
  • Мнения: 3
Здравейте,
Може ли някой да препоръча добър начален учител за 2013/2014 в 107?
Благодаря ви!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 154
Здравейте,
Може ли някой да препоръча добър начален учител за 2013/2014 в 107?
Благодаря ви!
Албена Димитрова - води руската паралелка. Невероятен  човек, обичащ децата.

# 22
  • Мнения: 3

[/quote]
Албена Димитрова - води руската паралелка. Невероятен  човек, обичащ децата.
[/quote]

Благодаря ви за отговора, а дали имате представа, кой ще води английската паралелка?

# 23
  • София
  • Мнения: 1 154
Албена Димитрова - води руската паралелка. Невероятен  човек, обичащ децата.
[/quote]

Благодаря ви за отговора, а дали имате представа, кой ще води английската паралелка?
[/quote]
Английските паралелки са 2 или 3. За съжаление не знам имената на учителките.

# 24
  • Мнения: 222
Здравейте,
Моят син ще е първи клас през учебната 2013/2014 и много бих искала да успея да го запиша в 107 ОУ Хан Крум. Ако има майки на деца, които сега са 4-ти клас нека да кажат кои са им госпожите и впечатления за тях. При коя госпожа ще е добре да се запишем, всъщност дали имаме възможност да избираме? Ще съм благодарна за мнения.

# 25
  • София
  • Мнения: 509
Присъединщвам се към горното питане Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 1 464
И аз искам да помоля за мнения за учителки в 120-то. Става дума за такива, които водят сега 4-ти клас и вероятно ще водят първокласниците през 2013 - 2014 година.
Много ще съм благодарна някой да каже нещо!

# 27
  • Мнения: 9
 и аз се интересувам от начални учителки в 120 и 107.

# 28
  • София
  • Мнения: 18 046
И аз искам да помоля за мнения за учителки в 120-то. Става дума за такива, които водят сега 4-ти клас и вероятно ще водят първокласниците през 2013 - 2014 година.
Много ще съм благодарна някой да каже нещо!


В друга тема, по друг повод, споделих впечатленията си от Красимира Таскова. Peace Сега ще си потърся поста и ще пусна линк.


Edit: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=690645.msg23946279#msg23946279


Линкът  в поста ми е към миналогодишната им страница като ориентир само, тазгодишната за  четвърти клас не можах да я намеря.

Последна редакция: сб, 12 яну 2013, 21:45 от eine in Rente gegangene Nixe

# 29
  • София
  • Мнения: 1 464
Благодаря много! Вече се бях отказала да чакам отговор Simple Smile
Хареса ми страницата на класа, но пише, че класът на г-жа Таскова е 3-ти, значи няма да поема сега първи клас, а продължава с 4-ти клас...

Общи условия

Активация на акаунт